Autor Wątek: zobaczcie tą nową 7-ke Lootnicka  (Przeczytany 41763 razy)

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
zobaczcie tą nową 7-ke Lootnicka
« 25 Gru, 2008, 16:09:11 »
http://www.lootnick.com/gallery.php?gid=114            :headbang:       

Offline lokibalboa

  • Pr0
  • Wiadomości: 947
ja nie wiem....czy nie może zrobić zdjęcia wisoła tak żeby było KURWA COKOLWIEK widać ? Jakieś z dupy fragmenty. prezentuje się pięknie ale nawet nie wiem jak wyszła całość.

PS: chciałbym mieć tytuł na 7string - "Mr. jęczybuła"  :-*

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
ja nie wiem....czy nie może zrobić zdjęcia wisoła tak żeby było KURWA COKOLWIEK widać ? Jakieś z dupy fragmenty. prezentuje się pięknie ale nawet nie wiem jak wyszła całość.

PS: chciałbym mieć tytuł na 7string - "Mr. jęczybuła"  :-*
   No nie wiem takie zdjęcia robi mu jakiś fotograf....

Offline regret

  • Gaduła
  • Wiadomości: 145
  • ,,l,,
bziiidal
r'n'r

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
podobie się bardzo :)

tylko że mu się klapka od Cavity na floyda nie udała ;)


Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
taki bubel ze sie wierzyc nie chce. i pytanie - zlew ze strony zamawiajacego czy producenta.

kurde, mi by bylo wstyd takie wioslo z pracowni wypuscic. jednym szczegolem mozna sobie opinie nadszarpnac, na wlasny koszt bym to zmienial na inne...
Łe tej.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 203
mi jak zwykle sie nie podoba. ale jesli wlasciciel jest zadowolony i nie zglasza zastrzezen to nic mi do tego
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
To może ta się wam spodoba?

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
kicz ,coś dla Kel Thuzara
« Ostatnia zmiana: 25 Gru, 2008, 21:56:10 wysłana przez Musza »
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
ja nie wiem....czy nie może zrobić zdjęcia wisoła tak żeby było KURWA COKOLWIEK widać ? Jakieś z dupy fragmenty. prezentuje się pięknie ale nawet nie wiem jak wyszła całość.


Mnie też to wqurwia!! A druga sprawa to logo na 12 progu.....
power to a being never dies

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
To może ta się wam spodoba?

Dzieki tej gitarze poznalem fajnego czlowieka :) kiedys rozmawialismy o niej na sevenstring i sypnalem jakies niepochlebne zdanko, potem przegadalismy mase czasu na gg :D zreszta z Szymkiem z Bash tez sie tak zaprzyjaznilem ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
To może ta się wam spodoba?

Dzieki tej gitarze poznalem fajnego czlowieka :) kiedys rozmawialismy o niej na sevenstring i sypnalem jakies niepochlebne zdanko, potem przegadalismy mase czasu na gg :D zreszta z Szymkiem z Bash tez sie tak zaprzyjaznilem ;)
Czyli już wiadomo jak Sinner dupy wyrywa  :-*

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Sinner, napisz arta nam na serwis jak wyrwać lachona na "niepochlebne słówko".
To będzie coś, a nie tylko recenzje i recenzje.
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
hehe, postaram sie w wolnej chwili ;)

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
oo jaaa to zdjecie wyciagniete przez Invivo to jakaś masakra....
Po za tym gitary nie widać w ogole - nie podoba mi sie

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
nie przesadzajmy z ta masakra, nie to, zebym byl jakims wybitnym fanem gitar lootnicka, ale nie obrzydza mnie to az tak

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Tył skopany, ale ogólnie gitara nie wygląda na kupę. Ja to bym ją widział z normalnym czarnym sunburstem a nie jakimś niebieskim i czarnym tyłem, tylko top zostawił jak jest.
Ale po co ten 'Lootnick' na XII progu? To chyba nie dla niego na własność to paskudztwo?

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Ale po co ten 'Lootnick' na XII progu? To chyba nie dla niego na własność to paskudztwo?

Wydaje mi się że jakby Ibanez dał swoje logo na 12 próg, to nie było by takich pytań ;)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Ale po co ten 'Lootnick' na XII progu? To chyba nie dla niego na własność to paskudztwo?

Wydaje mi się że jakby Ibanez dał swoje logo na 12 próg, to nie było by takich pytań ;)
Zacznijmy od tego, że ja nie przepadam za Ibanezami. Poza tym, miejsce na logo jest na główce i koniec tematu.

Offline Owczur

  • Gaduła
  • Wiadomości: 142
    • Devilish Impressions
Imo gitara nie jest wcale taka zla, pomijam oczywiscie kolory/ksztalt - bo to juz kwestia gustu, ale samo wykonanie, oprocz wspomnianej klapki, generalnie nie razi, powiedzialbym, ze jest to calkiem ladnie wykonane wioslo (albo to magia photoshopa ;D), a mam wrazenie, ze niechec niektorych do Lootnicka troche przeszkadza im w trzezwej ocenie sytuacji :p

Offline Savage

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
Czyżbyście mieli jakiś uraz/kompleks względem prac Lootnick'a? Gitary które ten człowiek robi są piękne, ostateczny wygląd i tak zazwyczaj jest kwestią woli zamawiającego, klapka to lekka niedoróbka, ale... skoro zaprezentował ją na stronie to widocznie właścicielowi się podoba, a to jest najważniejsze, w zasadzie mógł tam wcisnąć jakiś plastik i nie było by gadki. IMHO: piękne wiosło i pięknie wykończone.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
ja nie wiem....czy nie może zrobić zdjęcia wiosła tak żeby było KURWA COKOLWIEK widać ? Jakieś z dupy fragmenty. prezentuje się pięknie ale nawet nie wiem jak wyszła całość.

Ha! Więc nie tylko mnie to irytuje! :) Nic nie mam do wioseł Lootnicka, bo niepochlebnych opinii nie słucham do póki sam nie pomacam, ale jeśli chodzi wyłącznie o podniecanie się ich urodą, to zawsze mam żal, że zdjęcia owych nierzadko eleganckich wytworów są po prostu bezsensowne. Dwie - trzy pierwsze fotki w galerii powinny pokazywać całe wiosło, najlepiej ułożone równolegle/prostopadle do osi kadru, a to co tam się obecnie znajduje, powinno być ujęte w jakieś "detail gallery". Szczytem bezsensu są tam ujęcia całych gitar, gdzie np. ostrość ustawiona jest tylko na 12 próg :D

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Ale po co ten 'Lootnick' na XII progu? To chyba nie dla niego na własność to paskudztwo?

Wydaje mi się że jakby Ibanez dał swoje logo na 12 próg, to nie było by takich pytań ;)
Zacznijmy od tego, że ja nie przepadam za Ibanezami. Poza tym, miejsce na logo jest na główce i koniec tematu.

Ibanez to był przykładowy DUŻY producent, tylko dlatego go podałem, nie wiem co ma tu przepadanie lub nie. A czy miejsce na logo jest na główce czy też gdzie indziej to tez jest już wizja lutnika, klienta, i oni może za takim czymś przepadają ;) koniec OT.

Dwie - trzy pierwsze fotki w galerii powinny pokazywać całe wiosło, najlepiej ułożone równolegle/prostopadle do osi kadru, a to co tam się obecnie znajduje, powinno być ujęte w jakieś "detail gallery".

+1

Bardzo spoko sa porobione zdjęcia gitar na http://www.musik-schmidt.de/ są własnie zdjecia główne, jak i detali.
« Ostatnia zmiana: 26 Gru, 2008, 12:55:04 wysłana przez BartekL »

Offline Savage

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
Ghost, zgadzam się, widocznie za dużo wizji artystycznych, też wolałbym oglądać te gitary w całej okazałości.

Offline tomus

  • Gaduła
  • Wiadomości: 291
Imo gitara nie jest wcale taka zla, pomijam oczywiscie kolory/ksztalt - bo to juz kwestia gustu, ale samo wykonanie, oprocz wspomnianej klapki, generalnie nie razi, powiedzialbym, ze jest to calkiem ladnie wykonane wioslo (albo to magia photoshopa ;D), a mam wrazenie, ze niechec niektorych do Lootnicka troche przeszkadza im w trzezwej ocenie sytuacji :p
  zgadzam sie z w 100%

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
21083 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2011, 16:05:25
wysłana przez Musza
Nowa Gojira

Zaczęty przez bandit112 Muzyka

7 Odpowiedzi
3442 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2012, 11:22:46
wysłana przez headcharge
Nowa pyta Disperse!

Zaczęty przez majkelk « 1 2 » Muzyka

30 Odpowiedzi
6634 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2012, 17:26:02
wysłana przez samuraj_jack
4 Odpowiedzi
2245 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2012, 14:26:58
wysłana przez ervee
4 Odpowiedzi
1436 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2012, 13:08:53
wysłana przez englenmorderen