Autor Wątek: zobaczcie tą nową 7-ke Lootnicka  (Przeczytany 41745 razy)

Offline pstry

  • Gaduła
  • Wiadomości: 289
a ja powiem Wam, żę grałem na 95% gitar, które zrobił lootnick, które są widoczne w galerii. Lootnick to mój kumpel z Oleśnicy i zaprasza mnie na testy każdej gitary. Więc jak macie jakieś pytania to chętnie odpowiem :). Ludzie mają co raz więcej pieniędzy i zgłaszają się po customy. Nie obrażając ich, często mają z dupy pomysły. Dzięki kasie mogą je wcielić w życie, a Pan Lootnick zrobi prawie wszystko co ktoś sobie wymyśli. Gość ma niesamowitą wyobraźnie i jeśli ktoś nie wie jak coś ma wyglądać to czasami lootnick zrobi taki patent, że wieje lekko wiochą :) Jeśli ktoś jasno określi od A-Z jak ma wioslo wyglądać, to takie będzie. Często inni polscy lutnicy odmawiają, zrobienia niektórych rzeczy. Lootnick nie odmawia niczego :) Kiedyś jak popilismy to powiedziałem, ze chce czarnego fendera z kropkami na gryfie. Powiedział, ze mnie chyba pojebalo i nigdy tego nie zrobi :). Wiec jak ktos ma taki pomysl to od razu mowie, ze nie da rady ;))) Kilka razy grałem na takich wiosłach, że mi szczęka opadła, więc gwarantuje, że może zrobić mega wiosło.
Sam mam gitare od Martcha, która jest odpicowana totalnie, ale spokojnie moglbym zrobić sobie nastepną u lootnicka. Nie zrobie tylko dlatego, że im dłużej gram tym bardziej zlewam podniecanie się kawałkiem drewna. I radze Wam to samo. Przestańcie pierdolić, zabierzcie się za komponowanie mega riffów. A nie spuszczacie się nad jakąś płytką z tyłu wiosła :)) Może właściciel TAK właścnie chciał. :) Z tego co wiem, jest z rosji :) a oni mają wąsy i lubią balet :).
Szatan blasty i Benedykt Szesnasty! Pozdro :)
« Ostatnia zmiana: 26 Gru, 2008, 17:27:51 wysłana przez pstry »

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Właśnie tego mi brakowało w tym temacie, postu Leona i pstrego :) Myślę, że już się nie będziecie bić, co chłopcy?  :-*

Ja jeszcze dodam od siebie, że swojego czasu miałem za dużo pieniążków i chcąc się ich pozbyć pokonwersowałem mailowo z kilkoma panami od gitar. Lootnick bardzo fajnie podszedł do sprawy, doradził i zaproponował alternatywy gdybym chciał coś zmienić, ZZ-top również, a taki na przykład Nexus odpisał tylko, że 'za tyle i tyle da się zrobić wszystko co pan chce'. A RAN i Mayones to odpisali, że w ogóle by nie tknęli mojego 'nazbyt-kastomoweg' orderu  :o

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Cytuj
Lootnick bardzo fajnie podszedł do sprawy, doradził i zaproponował alternatywy gdybym chciał coś zmienić, ZZ-top również, a taki na przykład Nexus odpisał tylko, że 'za tyle i tyle da się zrobić wszystko co pan chce'. A RAN i Mayones to odpisali, że w ogóle by nie tknęli mojego 'nazbyt-kastomoweg' orderu

Czyli tylko Loootnick i PAS są faktycznie lutnikami, a Mayo i RAN tłuką kilka określonych modeli - fakt że może i ręcznie, ale lutnictwo to to już dla mnie nie jest - co najwyżej dobre rzemieślnictwo ??? Nexus... podejście jakbyś kombajn zamawiał - z klimą czy bez? ;D
W zasadzie chodziło mi o to, że:
1. Lootnick i PAS podejdą luźno do tematu, ale zaoferują konkretne rozwiązania i wyniki.
2. Majonez i RAN nie tyle nie są lutnikami, co mają w ofercie kilka modeli, które nieznacznie można zmodyfikować. Przynajmniej tak zrozumiałem z ich odpowiedzi, przy czym RAN jest bardziej pobłażliwy.
3. Nexus po prostu zrobi Ci wszystko za konkretną cenę. Jednak myślę, że podczas omawiania szczegółów również oferowałby inne możliwości, przecież nie każdy gitarzysta potrafi w całości zaprojektować własną gitarę tak, żeby Pan Lutnik nie wstydził/bał się umieścić logo swojej manufaktury na główce.

Dodam, że mój projekt nie wymagał cudów, po prostu był taki 'tylko dla mnie' że tak powiem. Jeszcze go zrealizuję, jeśli w wakacje uda mi się co nieco dorobić ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Co do Rana to się w zupełności nie zgodzę. Zrobią wszystko. Sam robiłem ostatnio wycenę nietypowego 8-strunowego badyla i poszło bez problemu, po za ceną, która jak to u nich bywa, była kosmicznie wysoka ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Co do Rana to się w zupełności nie zgodzę. Zrobią wszystko. Sam robiłem ostatnio wycenę nietypowego 8-strunowego badyla i poszło bez problemu, po za ceną, która jak to u nich bywa, była kosmicznie wysoka ;)
Pytałem dwa lata temu. Może coś się zmieniło albo po prostu Twoje 'nietypowe' ficzery mogą być, a moje już im się tak nie spodobały :(

Offline majcher

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • http://www.nol-metal.com
Mówiąc ogólnie o instrumentach lutniczych... ja już nigdy nie zamówię wiosła u lutnika -  mam wielki szacun dla kilku panów budujących, ale to jest tak, ze nigdy nie wiadomo co z tego wyjdzie - uwielbiam lutnicze wiosła ale takie na których mogę zagrać przed kupnem a nie takie które muszę zamówić i odebrać. Czasem mała pierdoła może po prostu komuś bardzo nie odpowiadać może być to na tyle "mała" rzecz że nie da się tego uzgodnić, zresztą każdy kawałek drewna brzmi inaczej nawet z pozoru taki sam(tak samo sezonowany itd). Podsumowując moją może dziwną wypowiedź jestem raczej za opcją typu : szukam takiego czegoś czy ma pan coś w tym stylu??/, wiem że niektórzy mają bardzo specyficzne potrzeby (też kiedyś myślałem że takie mam) ale ja osobiście na wiosło budowane typowo dla mnie się już nie rzucę

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Wiesz, z ludźmi jest tak, że im bardziej się starzeją, to tym więcej mają kasy i mniej przyjemności w życiu (na pewno z gitarzystami jest odwrotnie ;)), więc kto wie, może za te 20 lat, rzucisz się drobniakiem, tak tylko, żeby mieć tą przyjemność powieszenia se na ścianie lutniczego wiosła... ;)

P.S. Czy ten post nie powinien się znaleźć tu?
« Ostatnia zmiana: 30 Gru, 2008, 16:40:50 wysłana przez Tolein »
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
P.S. Czy ten post nie powinien się znaleźć tu?

Raczej w "budowanie gitary u lutnika: za i przeciw" :) Ale takiego tematu nie posiadamy :)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
A myślałem że tam właśnie wylewać można wszystkie żale, a nie, skarżymy się na pana x, w temacie o gitarach pana y... troszki to niepoważne... ;) (zupełnie jakby to forum nosiło jakieś znamiona powagi... xD)
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline majcher

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • http://www.nol-metal.com
jeśli chodzi o mnie to nie skarżę się na żadnego pana ani x ani y mówię raczej o jakichś tam doświadczeniach z lutniczymi gitarami ogólnie :-)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Właśnie o to mi chodzi że się nie skarżysz, ani nie chwalisz...

(P.S. obczaj temat tej dyskusji ;))
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Wątek: zobaczcie tą nową 7-ke Lootnicka

Gdzie widzisz problem Tolein?
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline majcher

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
    • http://www.nol-metal.com
tyle że temat początkowo dotyczący konkretnego modelu gitary L.... rozwinął się na tyle ze nie dotyczy już chyba jednej gitary  ale jeśli się mylę to są odpowiedni ludzie, mają środki - dziś w nocy zapukają do mych drzwi.....

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
1. To już nawet bezkarnie potrollić se nie można?
2. Co wy pierdolicie, władza nie po to jest, by po nas wszystko poprawiać, czasem warto ruszyć zwałami w czaszce.
3. Widzę kyurwa to, że w temacie o siódemkach LOOTNICKA (halooo, to taki typ jest) ktoś zamieszcza swoje wynurzenia na tematy customshopowo-ogólne, zamiast komentować "nową 7-ke Lootnicka". Tym bardziej, że jest cała dyskusja na ten temat w temacie "rodzimy custom-shop".
4. Nic osobistego do nikogo nie mam, to tylko takie uwagi ogólne, niezależnie kim by był adresat. Warto też zauważyć, że rzadko mi odpierdala.
5. Niech ktoś da znać, a pousuwam swoje bezsensowne posty z tego topicka.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

Offline Savage

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 42
Zasadniczo masz całkowitą rację, po to tamten temat zakładałem, żeby zebrać wszystkie za i przeciw lutniczym instrumentom w jednym miejscu.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Dobra, spokój już tutaj. Trollować może tylko mój misiaczek Sinner ;) Posprzątam tutaj jak wrócę z pracy i poprzenoszę co trzeba, gdzie trzeba ;)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Dobra, spokój już tutaj. Trollować może tylko mój misiaczek Sinner ;)

Bijacz! ;)

Offline Pith777

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 6
Gitarka spox ;)

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
i w temacie jest błąd, winno być 'tę' a nie 'tą'

Spoiler
B ( o ) ( o ) B S

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
i w temacie jest błąd, winno być 'tę' a nie 'tą'

Spoiler
I 'e' na końcu 7 nie ma ogonka :(

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
Nie ma kropki i zdanie od wielkiej litery się nie rozpoczyna.
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
I w ogóle zwrot bezpośredni, bez żadnego 'dzień dobry'.

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
I w ogóle w ogóle.
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
po pajacu ktos chce??
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
... i wtem cisza jak makiem zasiał.... :o  ;)
power to a being never dies

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
45 Odpowiedzi
21032 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2011, 16:05:25
wysłana przez Musza
Nowa Gojira

Zaczęty przez bandit112 Muzyka

7 Odpowiedzi
3417 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sty, 2012, 11:22:46
wysłana przez headcharge
Nowa pyta Disperse!

Zaczęty przez majkelk « 1 2 » Muzyka

30 Odpowiedzi
6629 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Paź, 2012, 17:26:02
wysłana przez samuraj_jack
4 Odpowiedzi
2238 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Gru, 2012, 14:26:58
wysłana przez ervee
4 Odpowiedzi
1418 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Cze, 2012, 13:08:53
wysłana przez englenmorderen