Autor Wątek: NRD - Axe-Fx dla biedaków z 7,9'' wyświetlaczem  (Przeczytany 69684 razy)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Czekam aż będzie promocja :)

Offline The Moonshiner

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
Ja też, bo na razie cena mi się nie podoba :) Ciekawe, czy polepszyła się jakość brzmień jak to piszą różne nicki na forach i youtubach.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Jeszcze nie ale z zapowiedzi Positive Grid profile niedlugo Stefek Stolarz bedzie robil.



Cytuj
Guess who's creating his tone for BIAS FX Desktop? It rhymes with Carpenter and tones! Tag the band in the comments below, for the chance to get a free beta pass for BIAS FX Desktop.

Offline The Moonshiner

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
Ciekawe co wystruga.

Offline tomaszcieslik

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
Mam i używam  - jest zajefajny. Pewnie będzie w niższej cenie ale się napaliłem i nie żałuję. Jakość odczuwalnie lepsza, trochę za mało efektów jak dla mnie no i baza presetów skromna. Generalnie szkoda czasu na czekanie aż będzie tańszy - kupować i grać 😃

Offline The Moonshiner

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
Ok dzięki za opinię. Przy ogrywaniu na youtube jakoś lepiej mi siedział jam up pro xt. Obecnie trwa sale 30% do 6 lipca  :) Kusi.

Offline tomaszcieslik

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
Jam up mam  z wszystkimi dodatkowymi paczkami wzmaków i efektów (oprócz basowych) ale Bias Fx bardziej mi siedzi. Ja kupiłem wszystko jak był 50% off.

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Spytam krótko: czym się różnią BIAS od BIAS FX od JamUp?

i czy są dwie wersje dla Maca i windows? czy to jest jedna wersja która hula na dwóch systemach?
« Ostatnia zmiana: 21 Lip, 2015, 09:58:16 wysłana przez Stachu »
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline The Moonshiner

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
Bias - możesz zbudować/zmodyfikować dostępne wzmacniacze według własnego uznania, przy użyciu dostępnych elementów. Uzyskany efekt możesz wyeksportować do Jam Up
Bias Fx - niby ma być najbardziej zaawansowanym produktem Positive Grid. Więcej nie napiszę bo nie testowałem :-)
Jam Up - aplikacja, w której masz już gotowe wzmacniacze. Twoja ingerencja ogranicza się do kręcenia gałkami i dodawania kolejnych dostępnych efektów, celem wykreowania wymarzonego brzmienia.



Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Bias - możesz zbudować/zmodyfikować dostępne wzmacniacze według własnego uznania, przy użyciu dostępnych elementów. Uzyskany efekt możesz wyeksportować do Jam Up
Bias Fx - niby ma być najbardziej zaawansowanym produktem Positive Grid. Więcej nie napiszę bo nie testowałem :-)
Jam Up - aplikacja, w której masz już gotowe wzmacniacze. Twoja ingerencja ogranicza się do kręcenia gałkami i dodawania kolejnych dostępnych efektów, celem wykreowania wymarzonego brzmienia.

Jam up jest tylko wersja mobilna?
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline The Moonshiner

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 86
Jawohl na Ipada i Iphona.
Bias Fx to generalnie takie trochę połączenie biasa i jam up. W tej aplikacji możesz budować rigi np. z dwóch wzmacniaczy oraz dodawać różne efekty. Czekam na jakąś fajną promocję Biasa Fx i zobaczymy co to jest warte.

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Jawohl na Ipada i Iphona.
Bias Fx to generalnie takie trochę połączenie biasa i jam up. W tej aplikacji możesz budować rigi np. z dwóch wzmacniaczy oraz dodawać różne efekty. Czekam na jakąś fajną promocję Biasa Fx i zobaczymy co to jest warte.
Dzięki
A czy Bias FX jest wersja Desktop? bo tylko takie mnie inetersują póki co.
I ile kosztuje? bo na stronie jest "Only invite"?
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline Hader

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 91
27 lipca dostęp dla wszystkich

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka


Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Mówicie, że wpięcie BIASA desktop w Alto wychodzi średnio?
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Pipaki w tej gitarze wyglądają jak stare Merliny Hellfire :D

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Brzmieniowo tez dupy nie urywa (IMHO) a i sam Stefan gada, jakby sie tego wstydzil. No ale dobrze, ze cos tam Positive Grid dziala. Niech sie rozwijaja, konkurencja dla Axe i Kempera, czy PODa jest potrzebna.

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Wypuścili Bias Pedal i waży toto 400MB.
I gdzie to to mam na moim 16GB iPadzie zmieścić?
Przecież nie wywalę dziecku Furby Boom!

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
    • Toughest Firefighter Alive
To może już nie soft, ale dalej chyba w ten temat się łapie:

Offline jacek_wozniak

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 10
To może już nie soft, ale dalej chyba w ten temat się łapie:


to już będzie pewnie bardziej BIAS dla bogaczy...

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
Czy irig amplitube (za 60zł) da radę do pitolenia w domu na jamup czy opóźnienia są duże?
Czy jamup ma jakieś sensowne brzmienia  (ja mam peavay vypyr vip1) czy dac sobie spokój ?

Dzięki zainfo
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Jamup ma duzo zajebistych brzmien sam w sobie, do tego mnostwo zrobionych brzez innych (dostepnych w chmurze) ale tez jest duzo platnych dodatkow, wiec sporo brzmien zrobionych przez innych uzytkownikow nie bedzie dzialac na podstawowej wersji. Dodatki sa tanie w miare, czeseto tez maja promocje.

Offline felix0

  • Gaduła
  • Wiadomości: 192
    • Struganki w drewienku
A co z tym Irigiem ;)
Tak, tak - powiedział szpak.
https://itsoftcare.pl

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Nie wiem, ja mam Line6 Sonic Port, ktory to jest wysmienity. Mialem iRig Pro ale bas mi na nim clipowal mimo ustawienia na minimum, wiec sprzedalem.

Offline buch

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Chłopaki, 20+ stron tematu, po kilku już nie daję rady, oczy mi wchodzą do dupy.

Krótko:
czy warto inwestować w kombo ipad (myślę nad mini 2 retina) + bias fx + interfejs z dokiem, np BEHRINGER iSTUDIO iS202 + footswitch na bluetooth?

Wyprzedaję teraz większość rzeczy (wcześniejszy rig opierał się o PODa HD PRO) i chcę zbudować coś nowego od podstaw.
Ma to mieć przede wszystkim zastosowanie live, lekkie do noszenia, i chcę się wpinać się prosto w PA. Z zespołem gram głównie ciężary/djenty jakieś. Czy jest sens kupować cały ten sprzęt, którego sercem będzie apka z applestora?  :facepalm:

Rozpierdala mnie ilość ścieżek, a każda ma swoich popleczników. PO-MO-CY.

Dla zainteresowanych:
BEHRINGER iSTUDIO iS202
Spoiler

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
7952 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lip, 2011, 08:09:41
wysłana przez pele
22 Odpowiedzi
9866 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2013, 16:50:51
wysłana przez Bjørn
23 Odpowiedzi
7717 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2012, 21:14:24
wysłana przez domas
26 Odpowiedzi
6313 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2013, 22:11:10
wysłana przez domas
13 Odpowiedzi
4423 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Paź, 2013, 23:07:56
wysłana przez daniel.iron