Autor Wątek: NRD - Axe-Fx dla biedaków z 7,9'' wyświetlaczem  (Przeczytany 70234 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Napisałem już do Positive Grid, powinni już naprawić problem z quota, więc można z powrotem ściągać z tamtej stronki

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
U mnie oczywiście nie działa :/
https://app.box.com/s/nt9frlwdxvf9auj3r91n

Windows 7 64/Cubase 32
« Ostatnia zmiana: 22 Cze, 2014, 20:23:53 wysłana przez matisq »

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Pod Reaperem się wykrzacza. :/

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No dobra, jak to cos zainstalowac? Bo po instalacji (probowalem wersje 32 i 64 bit) nie widac tego w ogole w reaperze. Cos jeszcze trzeba robic, oprocz odpalenia instalki?

Offline adthinzad

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
No dobra, jak to cos zainstalowac? Bo po instalacji (probowalem wersje 32 i 64 bit) nie widac tego w ogole w reaperze. Cos jeszcze trzeba robic, oprocz odpalenia instalki?

Zainstaluj gdzie chcesz (program) ale vst się schował do program files (lubx86 jeśli wersja 32bit)/steinberg/vstplugin/bias...  Więc albo kopiuj i wklej do Twojego vs.... no ale na pewno będziesz wiedział co robić.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
A Ty zainstalowales ten plugin, czy tak tylko dajesz ogolna formulke jak instalowac wtyczki VST? Bo instalator pyta tylko o jedna sciezke dostepu, nie pyta gdzie VST sa zainstalowane, nie ma co do tegoz folderu przekopiowac. Sa co prawda jakies pliki .dll ale nie wygladaja na takie, ktore sie tam powinny znalezc. Ponawiam pytanie, ktos to zainstalowal na Windowsie? Dziala? Jak to uruchomic?

Offline adthinzad

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
A Ty zainstalowales ten plugin, czy tak tylko dajesz ogolna formulke jak instalowac wtyczki VST? Bo instalator pyta tylko o jedna sciezke dostepu, nie pyta gdzie VST sa zainstalowane, nie ma co do tegoz folderu przekopiowac. Sa co prawda jakies pliki .dll ale nie wygladaja na takie, ktore sie tam powinny znalezc. Ponawiam pytanie, ktos to zainstalowal na Windowsie? Dziala? Jak to uruchomic?

Jeszcze raz. Instalujesz program gdzie bądź. W tym folderze nie ma pliku BiasPlugin_x64.dll jest w (dla wersji 32bit) program files x86/steinberg/vstplugin, dla 64bit w program files/steinberg/vst... . Albo wskaż w DAW ścieżkę Steinbergowską albo wytnij i wklej do standardowego folderu  z pluginami vst.
« Ostatnia zmiana: 23 Cze, 2014, 00:23:08 wysłana przez adthinzad »

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Dziala! Dzieki! Ale wymagania ma to okrutne i mam nadzieje, ze to jeszcze poprawia, bo mimo, ze komp niezly jest, to czuje, ze daje mu to po podzespolach.

Offline adthinzad

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
At your service...

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Jak zwykle po upadte JamUp są jakieś problemy...

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Opisz bardziej, ja jeszcze nic nie zauważyłem :)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Żaden amp zrobiny w Biasie i odpalany w JamUp nie dziale. Po forach widziałem że dużo ludzi tak ma.

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka


Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
A probowaliscie ten funkcji Amp Matching? Z czym to sie je? Jakos nie wiem jak to ruszyc.

Offline adthinzad

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
A probowaliscie ten funkcji Amp Matching? Z czym to sie je? Jakos nie wiem jak to ruszyc.

https://www.youtube.com/embed/buHcBxm6oUg?rel=0  ;)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 996
Jak na aplikację to nie brzmi to źle, ale Randall brzmieniowo ma sporą przewagę. Kto tego nie słyszy ten głuchy
INTERSTELLAR

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
i always go full retard

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Z tym gainem na maxa to nigdy nie zabrzmi normalnie, na filmiku brzmi jak straszna kupa, lepsze brzmienie mam, jak podłączę gitarę kablem pod laptopa i GarageBand.  :facepalm:

Offline adthinzad

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 73
Przecież Fluff mówi (na końcu filmidła), że to początek mieszania dopiero. Na razie fucktycznie brzmi jak hovno...

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
To po co to w ogóle prezentować na takim etapie nuezaawansowania projektu? Dziwne podejście mają goście z Positive Grid. Niby mają takie super rozwiązania, niby kupa znanych ludzi gra na ich sofcie a jak wypuszczają prosty update to znów coś jest nie tak. Ten soft na kompa tak samo. Nie lepiej udostępnić go zamkniętej grupie testerów niż tak w świat rzucać i potem takie kwiatki wychodzą. Lubiłem JamUp ale dla mnie oprócz brzmienia liczy się to czy mogę polegać na danym rozwiązaniu. Dlatego ostatnio gram na Pod xt PRO :-)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
A probowaliscie ten funkcji Amp Matching? Z czym to sie je? Jakos nie wiem jak to ruszyc.

https://www.youtube.com/embed/buHcBxm6oUg?rel=0  ;)
Taaa, widzialem ale za chuja nie rozumiem na jakiej zasadzie to dziala i o co w tym chodzi. Koles cos klika, cos gada ale zapomnial powiedziec, jak to sie wszystko robi. Albo ja taki tluk jestem, ze nie ogarniam tych nowych technologii. A moze nie rozumiem koncepcji tego ficzera? Bo mi sie wydaje, ze podaje jako zrodlo powiedzmy jakis riff deftonesow, a to ma mi dobrac brzmienie podobne, tak? Dobrze mysle?

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
A probowaliscie ten funkcji Amp Matching? Z czym to sie je? Jakos nie wiem jak to ruszyc.

https://www.youtube.com/embed/buHcBxm6oUg?rel=0  ;)
Taaa, widzialem ale za chuja nie rozumiem na jakiej zasadzie to dziala i o co w tym chodzi. Koles cos klika, cos gada ale zapomnial powiedziec, jak to sie wszystko robi. Albo ja taki tluk jestem, ze nie ogarniam tych nowych technologii. A moze nie rozumiem koncepcji tego ficzera? Bo mi sie wydaje, ze podaje jako zrodlo powiedzmy jakis riff deftonesow, a to ma mi dobrac brzmienie podobne, tak? Dobrze mysle?

wydaje mi sie ze to dziala podobnie jak ozone do masterowania, gdzie mozesz np zapodac wzorcowy utwor i zeby Ci sprobowal zrobic mastera o zblizonej charakterystyce.

obejrzalem filmik i brzmienie z biasa jest bulowate, miekkie, okragle, brakuje pierdolniecia i pazura, ale mimo wszystko probuje to zmierzac w kierunku brzmienia randalla. Ja bym radzil nie skreslac tego ficzera, a predzej zastanowil sie czy faktycznie preset na Soldano byl prawidlowym wyborem i czy to wlasnie to nie zjebalo calego efektu koncowego.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No wlasnie ja nie skreslam tego ficzera, tylko nie wiem jak go uzyc. Na filmiku koles tego nie pokazuje a z checia bym sie tym pobawil.

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
a działa Wam Dropbox i opcja backupu? mi nie działa ani na ipadzie ani na iphone. pisalem z gosciem z PG i nic nie udalo im sie z tym zrobic od jakis 10 dni...
made of hate

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Dziwne, odpalilem BIAS w Studio One i tam dziala OK. Tzn sa jakies trzaski czasem ale ogolnie wydajnosciowo dziala OK. Za to na Reaperze uzywac sie tego nie da, tak zamula.

Offline Roq

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 25
U mnie na reaperze nie ma tragedii z płynnością ale nie mam poròwnania co do jakości dźwięku do japka gdyż nie mam w domu tak elitarnego sprzętu ;).

Ktoś ma poròwnywał desktopa do mobilnej ?

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
7952 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lip, 2011, 08:09:41
wysłana przez pele
22 Odpowiedzi
9868 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2013, 16:50:51
wysłana przez Bjørn
23 Odpowiedzi
7718 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2012, 21:14:24
wysłana przez domas
26 Odpowiedzi
6313 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2013, 22:11:10
wysłana przez domas
13 Odpowiedzi
4423 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Paź, 2013, 23:07:56
wysłana przez daniel.iron