Autor Wątek: NRD - Axe-Fx dla biedaków z 7,9'' wyświetlaczem  (Przeczytany 70027 razy)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No to ja mam tego darmowego z JamUp Pro upgrade i nie widzialem zadnego update jeszcze, hmm?

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
Mi sie zmieniły brzmienia dość mocno, musiałem wszystko poustawiać na nowo.
made of hate

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ale mieliscie jakis komunikat o update, czy tak samo z siebie sie pozmienialo? Bo ja powiadomienia zadnego nie mialem. Jaka wersje apki macie?

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Było jakieś info że Jamup się automatycznie upował.
App Version 3.1.0.419
DSP Engine 12
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline Crank

  • Gaduła
  • Wiadomości: 122
  • 7
    • Made Of Hate - Facebook
taka sama u mnie. autoupdate z poziomu AppStore
made of hate

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Był update skopany ale potem wypuścili poprawkę. Teraz wszystko działa OK.
Kolejne videło.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD


Dodam, że boso, bo nogą przełączałem presety :D

Offline fireboy

  • Pr0
  • Wiadomości: 542
    • Toughest Firefighter Alive
Mały offtop (chociaż około AppStore'owy)...
Czy ktoś wie jak można zrobić, żeby płacić za aplikacje w dolarach a nie w euro? Bo różnice w cenach są znaczne.
Dla przykładu Jamup PRO:
$ 19,99 - 61 PLN
€ 17,99 - 76 PLN
To dość spora różnica. Podobnie jak się chce dokupić rozszerzenia, jest:
$ 9,99 - 30 PLN
€ 8,99 - 38 PLN
Jakby chodziło o jeden zakup wewnątrz apki to luz jeszcze, ale jak policzyć wersję PRO JamUpa i ze 3 paczki dodatkowe to wychodzi spora różnica, która dla mnie jest niczym nie uzasadniona.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Zrobic konto w amerykańskim oddziale chyba tylko.

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
Znalazłem wątek na apple.com , może pomoże

https://discussions.apple.com/thread/4025425
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
No dobrze, to teraz może ja pozwolę sobie zadać kilka pytań, które po przeczytaniu tego topicu nadal mnie nurtują.

1) Czy do komfortowego i pełnego korzystania z dobroci jakie daje nam wspomniane oprogramowanie (Bias i JamUp) wystarczy zestaw iPad Mini 16gb i iRig HD?
2) Czy istnieje możliwość podłączenia iPad'a do interface'u USB (posiadam interfejs Lexicon Alpha) i swobodnego nagrywania na kompie?

Wiem, ze Matisq korzysta z podobnego zestawu, ale przez wszystkie te strony pojawiało się kilka postów mówiących o stacjach dokujących i innych bajerach. Druga sprawa to fakt, ze zupełnie nie siedzę w produktach apple'a i nie mam pojęcia jak ma się wspomniany wyżej iPad do tego którego ma Matisq.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 27 Mar, 2014, 20:18:24 wysłana przez KubaPe »

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
1) iPad Mini czy iPad Mini with Retina display? Ja mam ten drugi i z iRig HD daje spokojnie radę. Ale powiem tak. Po pewnym czasie przeszedł mi już zachwyt tymi wszystkimi Biasami :) Teraz z iPada nagrywam tylko bas a gitary jak za starych czasów gram z Revalvera - duża wygoda dla mnie jednak że jest to wtyczka i zawsze mogę sobie coś tam poustawiać jak mi się brzmienie nie podoba. Jam Up i Bias dobre są do ćwiczeń ale odkąd mam heada i pakę Hesu w pokoju to jakoś wolę jak mi lampa z Laneya świeci :)

2) Istnieje ale wszystko zależy od interfejsu. Nie wiem jak ten który ty masz. Musisz poszukać w sieci czy ktoś już kiedyś próbował.

Jak na razie moje dziecko i żona używają iPada do grania w gry a ja oprócz robienia basu do kawałków, gram na syntezatorach bo niektóre są naprawdę dobre. Widziałem że Auria i Auria LE są teraz za 50% ceny to może sobie sprawię.

Offline purpleman

  • zbananowany
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 025
  • hie hie hie
1) Czy do komfortowego i pełnego korzystania z dobroci jakie daje nam wspomniane oprogramowanie (Bias i JamUp) wystarczy zestaw iPad Mini 16gb i iRig HD?
Ipad 3 się świetnie do tego nadaje!

Ależ zbieg okoliczności, że mam taki do puszczenia z zainstalowanym Biasem i JamUp'em :D
"grałeś kiedyś w samoloty?"

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
A ja sobie właśnie przypomniałem, że mam wszystko mającą stacje dokującą do iPada do sprzedania :)
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Hehe, ja również :D

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej

No dobrze, to teraz może ja pozwolę sobie zadać kilka pytań, które po przeczytaniu tego topicu nadal mnie nurtują.

1) Czy do komfortowego i pełnego korzystania z dobroci jakie daje nam wspomniane oprogramowanie (Bias i JamUp) wystarczy zestaw iPad Mini 16gb i iRig HD?
2) Czy istnieje możliwość podłączenia iPad'a do interface'u USB (posiadam interfejs Lexicon Alpha) i swobodnego nagrywania na kompie?

1) tak

2) tak (podłączałem tak Lexicon Omega Studio - przejściówką na usb z camera connection kit) - jedna rzecz jest istotna - z ipada jej nie zasilisz, musisz mieć zewnętrzny zasilacz.

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Tak z ciekawosci, jak to jest z miedzymordziami nie MFI? Zasilany hub usb i heja? Mulltitrackowe nagrywanie dziala? Z iPhona'ami też?

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
na wspomnianym lexi omega studio nagrywałem na raz cztery ślady, niestety na poprzednim systemie - więc 16bitowe były. generalnie... wbijam je jeszcze raz na kemperze teraz ;)

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
Dobra, więc sytuacja wygląda w sposób następujący - kupiłem dzisiaj iPada Mini i Sonic Port'a, te wszystkie appy, metal packi i inne chujowiny, podłączyłem to kablem stereo do mojego Lexicona i powiem jedno, zdmuchnęło mnie to z kapci. Zawsze byłem entuzjastą cyfrowych rozwiązań brzmieniowych (przez moje rączki przetoczyły się praktycznie wszystkie POD'y za wyjątkiem HD). Dawno nie miałem takiej radochy ze słuchania własnego brzmienia jak dzisiaj. Mówię od razu, nie oczekiwałem fajerwerków, myślałem że będzie to jedynie jakiś chwyt marketingowy żeby podnieść sprzedaż produktów apple'a a jako, że miałem trochę wolnej gotówki to pomyślałem "a co mi tam, najwyżej odsprzedam bez większej straty" ale to co usłyszałem przebiło moje najśmielsze oczekiwania. Na tą chwilę odrobinę żałuję, że kupiłem Bias'a ale zobaczymy, może mi się to jeszcze przyda do czegoś. Tak czy siak, do grona iPadowych domo-grajków dołączył kolejny wierny :P

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
Mówiłem, załóżmy JamUp Pro/Bias etc. Users :) Fractale, PODy, Kempery maja swoje kąciki, to i niech ajoesy majo :D

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
Żeby tylko... Powiem szczerze, że chyba znów zainwestuję w klawiaturę sterującą. Odkąd kupiłem to małe gówienko z jabłkiem z tyłu zacząłem się bliżej przyglądać innym app'om i musze powiedzieć, że to wgniotło mnie w fotel. Jedno z najładniejszych brzmień fortepianów jakie słyszałem (mam na myśli oczywiście fortepiany software'owe):


Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Ja kupiłem sunrizer
Moim zdanie taki trochę okrojony reFX Nexus za smieszne pieniądze.
Zebym jeszcze mógł to jakoś zsynchronizować z Cubase :)

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
Ja używam Animooga, Korga iElectribe, iKaossilator, i iMS-20 i są kurwa zajebiste :)
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
jakiś sampler możecie polecić? potrzebuję z buta wyzwalać jakieś sample (2-3 na utwór) więc dobrze jakby z blutfu irigiem działało (chyba że się wpakuję w coś nieipadowego).

Offline mhrok lama

  • Pr0
  • Wiadomości: 549
  • Jestę kuglarzę xD
iMaschine, ale nie wiem czy da rade z midi wspolpracowac i latwo wklepiesz swoje sample.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
7952 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lip, 2011, 08:09:41
wysłana przez pele
22 Odpowiedzi
9868 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2013, 16:50:51
wysłana przez Bjørn
23 Odpowiedzi
7718 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2012, 21:14:24
wysłana przez domas
26 Odpowiedzi
6313 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2013, 22:11:10
wysłana przez domas
13 Odpowiedzi
4423 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Paź, 2013, 23:07:56
wysłana przez daniel.iron