Autor Wątek: NRD - Axe-Fx dla biedaków z 7,9'' wyświetlaczem  (Przeczytany 70326 razy)

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Dobra, nie mecze. Na tym Twoim filmiku fajnie mi Mark gada
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Chopy, miał ktoś taki problem, że JamUp nie przepuszczał zakupu rozszerzeń?

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
A co pisze? Może masz źle kartę wzięta w app store?

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
"Your Purchase Could Not Be Completed, Please contact iTunes Support"
Karta raczej dobrze przypietą do mojego konta, bo i JamUp Pro, i Bias się wzięły i zainstalowały.
« Ostatnia zmiana: 21 Sty, 2014, 21:59:42 wysłana przez domas »

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
A ja mam inny problem. Wlasnie dostalem iRig HD, podpinam pod iPad3 i dupa. Nic nie slychac. To gdzies jakos trzeba konfigurowac, czy ustawiac czy co?

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Powinno działać od razu jak odpalisz JamUp. Swieci się światełko?

Domasz poszukaj w necie. Ja nic takiego nie miałem jak narazie.
« Ostatnia zmiana: 21 Sty, 2014, 22:25:23 wysłana przez matisq »

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Juz wiem o co chodzi. Ajpadło pytalo mnie o dostep do mikrofonu, to powiedzialem nie, w domysle, ze skoro mam ajriga. A to trzeba bylo dac tak i juz. Dziala, zajebiste. Zauwazylem, ze BIAS ma duzo wieksza latencje niz JamUp. Z samego BIASA nie da sie za bardzo grac, trzeba eksportowac do JamUp.

Posty połączone: 21 Sty, 2014, 22:41:29
Edit: O i jedna rzecz dziwna, w BIAS ukrecilem zajebisty wzmak, brzmi super ale po przeniesieniu do JamUp jest tak glosny, ze trzeszczy w sluchawach, wszystkie wykresy na czerwono, gale master musialem zdjac do 0.5 zeby jako tako uzywalne to bylo.
« Ostatnia zmiana: 21 Sty, 2014, 22:41:29 wysłana przez Mat »

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Juz wiem o co chodzi. Ajpadło pytalo mnie o dostep do mikrofonu, to powiedzialem nie, w domysle, ze skoro mam ajriga. A to trzeba bylo dac tak i juz. Dziala, zajebiste. Zauwazylem, ze BIAS ma duzo wieksza latencje niz JamUp. Z samego BIASA nie da sie za bardzo grac, trzeba eksportowac do JamUp.

Posty połączone: 21 Sty, 2014, 22:41:29
Edit: O i jedna rzecz dziwna, w BIAS ukrecilem zajebisty wzmak, brzmi super ale po przeniesieniu do JamUp jest tak glosny, ze trzeszczy w sluchawach, wszystkie wykresy na czerwono, gale master musialem zdjac do 0.5 zeby jako tako uzywalne to bylo.

Ciesze ze mnie umacniacie w radości ze jednak nie kupiłem  :D
Widze ze to tysz skomplikowane jak Fraktal którego z tego samego powodu nie kupiłem. Nie lubię kręcić, i to bardzo.

Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Nie no nie jest tak zle z tym kreceniem. Ba tak prawde mowiac wszystko jest zajebiscie proste, tylko ten jeden "glitch" sie pojawil. Mam Poda HD500 i roznica w latwosci obslugi jest KOLOSALNA na korzysc JamUp. No ale w sumie obiektywnie nie mowie, bo mnie POD swoja "latwoscia obslugi" wkurwia niemilosiernie ;)

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Jednak poczekam na rozwój,  bo jak na razie to nie przekonuje mnie. Na prawdę nie lubię kręcić.
Muszą być dwa guziki, jeden czysty drugi nie czysty i za kazdym razem samo gowno ma wiedziec jakie brzmienie mi dzis pasuje.

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka

Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Już działa, Support iTunes pomógł :)

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
A rozumiejo nie po angielsku?  Np w narzeczu bobrownickim?

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Jednak poczekam na rozwój,  bo jak na razie to nie przekonuje mnie. Na prawdę nie lubię kręcić.
Muszą być dwa guziki, jeden czysty drugi nie czysty i za kazdym razem samo gowno ma wiedziec jakie brzmienie mi dzis pasuje.

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka

To polecam Ci darmowego Ampkit'a
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
Wczoraj dotarł do mnie is202. Pierwsze wrażenie, duży, brzydki, zupełnie nieporęczny. Sprawia wrażenie większego niż w rzeczywistości jest. Projekt typowo behringerowski, wykonanie za to typowo chińskie, kiwające się gałki, chujowy plastik, przyciski jak te od e-papierosa, tyle że większe, szpara przy złączce do iPada, przedni błyszczący panel, który nijak się komponuje z moim białym iPadem. Dopiero po podłączeniu iStudia do monitorów odsłuchowych i iPada, wpięciu gitary i odpaleniu JamUpa i  Biasa, uśmiech się sam pojawia na twarzy. Brzmi to zajebiście. Wszystko działa jak trzeba. Także MIDI nie sprawiało problemu, podłączyłem klawiaturę sterującą, AniMoog, Korg iMS20 wykryły ją bez problemu. Podłączyłem do MIDI IN Bosa GT100, nie miałem wczoraj czasu by pokombinować, ale od razu działał pedał głośności i przełączenie presetów, góra-dół. Resztę pewnie da się skonfigurować, zauważyłem że niektóre pedały są wykrywane przez  mini learn w JamUpie. Jeżeli chodzi o różnicę w brzmieniu pomiędzy iStudiem a zwykłym iRigiem to w Behringerze nie ma sprzężeń, pojawiających się czasami  w iRigu (które mogą dodać smaczku), wszystko jest czystsze, za to w iStudio pojawiają się kolejne gałki do kręcenia, odpowiedzialne za poziom wejścia gitary i ogólny poziom głośności, oraz przy używaniu słuchawek gałka miksująca dźwięk czysty z przetworzonym.
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
Do iPada mini, oczywiście  :), wygląda to lepiej i jest bardziej mobilne.
Ale mnie zależało na MIDI IN/OUT i dlatego wybór padł na is202.


co mnie jeszcze denerwuje w behringerze, to zasilacz, nie mogli dać małego jak robi to Roland czy Korg,
tylko dodali taki jak od laptopa z dopinanym kablem zasilającym
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Słabo, liczyłem że ten Behringer to bardziej dopracowany sprzęt :/
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
Ja to bym chcial to:
http://www.gear4music.com/PA-DJ-and-Lighting/Mackie-DL806-Digital-Live-Sound-Mixer-with-iPad-Control/PO1
Ale cena rozwala system. Tak wiec pewnie skonczy sie na Alesis iO Mix. No chyba, ze jakis standalone interface po kablu USB.

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
Słabo, liczyłem że ten Behringer to bardziej dopracowany sprzęt :/


Behringerowi nie mogę zarzucić braku funkcjonalności, wręcz przeciwnie jest bardzo funkcjonalny, po prostu jest dla mnie brzydki i za duży. A porównując go do innych produktów w podobnej cenie wykonanych także w chinach, jak Korg PadKontrol, KaossPad Quad, uważam że jest wykonany chujowo.
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Ja to bym chcial to:
http://www.gear4music.com/PA-DJ-and-Lighting/Mackie-DL806-Digital-Live-Sound-Mixer-with-iPad-Control/PO1
Ale cena rozwala system. Tak wiec pewnie skonczy sie na Alesis iO Mix. No chyba, ze jakis standalone interface po kablu USB.

Tak, weź tu i zdecyduj :/
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline rusiu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 237
  • Mejama lama ding dong
Gdy w JamUp włączę tryb ultra low latency to zaczyna trzeszczeć, czyżby iPad 2 miał za wolny procesor??

Ja to bym chcial to:
http://www.gear4music.com/PA-DJ-and-Lighting/Mackie-DL806-Digital-Live-Sound-Mixer-with-iPad-Control/PO1
Ale cena rozwala system. Tak wiec pewnie skonczy sie na Alesis iO Mix. No chyba, ze jakis standalone interface po kablu USB.

Tak, weź tu i zdecyduj :/

is202 nie jest zły, poza rozmiarem i wyglądem, który nie każdemu przypasuje

Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały

Offline benkai

  • The Resolver
  • Gaduła
  • Wiadomości: 496
Ja to bym chcial to:
http://www.gear4music.com/PA-DJ-and-Lighting/Mackie-DL806-Digital-Live-Sound-Mixer-with-iPad-Control/PO1
Ale cena rozwala system. Tak wiec pewnie skonczy sie na Alesis iO Mix. No chyba, ze jakis standalone interface po kablu USB.

No tak,  ale to jest normalny cyfrowy mikser z dużymi możliwościami,  ktorego bez ipada nie uzyjesz, a interfejs audio jest niejako na doczepke.  Ja bym sobie 1608 chetnie sprawil :)

Offline Mat

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 591
  • Join the Dark Side and get a free cookie!
No tak,  ale to jest normalny cyfrowy mikser z dużymi możliwościami,  ktorego bez ipada nie uzyjesz, a interfejs audio jest niejako na doczepke.  Ja bym sobie 1608 chetnie sprawil :)
Wiem ale zajebisty jest. Tak samo zreszta jak alesis IO MIX, to tez tylko mikser do ajpada. Szkoda, ze tylko 4 wejscia, jakby tak bylo z 8 to zajebiscie mozna by proby nagrywac.

Gdy w JamUp włączę tryb ultra low latency to zaczyna trzeszczeć, czyżby iPad 2 miał za wolny procesor??

is202 nie jest zły, poza rozmiarem i wyglądem, który nie każdemu przypasuje

( Obraz usunięty.)
Mi na przyklad latencja w JamUp nie przeszkadza i jest wyraznie nizsza niz w BIAS, ktorym to musialem na low przestawic, no ale wtedy sie wlasnie trzaski pojawily.

Ale ten Behringer wielki jest!!! Dobrze, ze nie kupilem.

A wlasnie, jest gdzies jakas lista interfaceow kompatybilnych z ajpadem? Niekoniecznie takich, gdzie sobie mozna sprzet zadokowac, tylko mysle o takich bardziej desktopowo wygladajacych sprzetach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
7952 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lip, 2011, 08:09:41
wysłana przez pele
22 Odpowiedzi
9868 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2013, 16:50:51
wysłana przez Bjørn
23 Odpowiedzi
7718 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2012, 21:14:24
wysłana przez domas
26 Odpowiedzi
6313 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2013, 22:11:10
wysłana przez domas
13 Odpowiedzi
4423 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Paź, 2013, 23:07:56
wysłana przez daniel.iron