Autor Wątek: LINE 6 POD HD na Sevenstring.org  (Przeczytany 42216 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Dale :)  nie mogę bo kręgosłup mam rozpierdolony...   ...dlatego sprzedałem lampę...   ...za dużo dźwigania.

Po wczorajszych testach na najnowszych ustawieniach już prawie lampa z tego wyszła hehe :)

Lothar - ograniczmy się do nówek np. Kemper+kontroler i niech będzie Alto.  Ja swój sprzęt kupiłem w zajebistych cenach...  ...np EHX kosztował mnie 81 funciaków, a ISP chyba 102 itd.

:) nie ma co ukrywać bo wyszło mnie taniej

W każdym razie zbudowany przeze mnie lampowy rig/monster ważył  67 kg  - miałem dosyć i jak dla mnie Powerball bardziej siarzył :)
« Ostatnia zmiana: 23 Paź, 2013, 14:43:51 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
pożycz od kogoś nagrywarkę typu zoom h4n, postaw zamiast tego dslr'a, olej wizje i skup się na fonii :)


Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Dale :)  nie mogę bo kręgosłup mam rozpierdolony...   ...dlatego sprzedałem lampę...   ...za dużo dźwigania.

Po wczorajszych testach na najnowszych ustawieniach już prawie lampa z tego wyszła hehe :)

Lothar - ograniczmy się do nówek np. Kemper+kontroler i niech będzie Alto.  Ja swój sprzęt kupiłem w zajebistych cenach...  ...np EHX kosztował mnie 81 funciaków, a ISP chyba 102 itd.

:) nie ma co ukrywać bo wyszło mnie taniej

W każdym razie zbudowany przeze mnie lampowy rig/monster ważył  67 kg  - miałem dosyć i jak dla mnie Powerball bardziej siarzył :)

81 funtow = 97 euro.
102 funty = 120 euro
20 euro roznicy to jak dla mnie niewielka roznica.

Skoro sie ograniczany do nowek:

POD 500x - 500 euro
EHX Graph fuzz - 124 euro
ISP Decimator 2 - 139 euro
Behringer FBQ3102 - 129 euro
EV ELX 115P - 739 euro
= 1631 euro.

Kemper = 1500 euro
FCB1010 = 129 euro
Alto TS115A = 319 euro
= 1748 euro.

EDIT: do FCB jeszcze mozna dokupic chip za 17 euro, zeby stal sie kontrolerem dedykowanym.

Generalnie, ja nie widzę żadnego sensu ładowania kasę w PODa jesli musisz do niego dokupywać cokolwiek.
« Ostatnia zmiana: 23 Paź, 2013, 14:57:47 wysłana przez Lothar »
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
y - olać to stary...  ...może nagram jeszcze jedno krótkie video z nowymi ustawieniami w przyszłości. Nie mam zamiaru już niczego udowadniać bo i tak każdy ma inną percepcję słuchową jak upodobania. Np. djent mnie nie interesuję w moim brzmieniu choć uwielbiam taką muzę np. w wykonaniu MACZUGI
INTERSTELLAR

Offline gavoja

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Nabuchodonosor
gavoja - output mode -  ustawiony wręcz znakomicie :)  haha   :headbang: w moim przypadku nie może być nic innego niż STUDIO/DIRECT

...różnorodność marek kolumn, jak ich brzmień jest bardzo zróżnicowana.  Taki przykład z AXE 2. Jeżeli usłyszysz tylko nieznaczne różnice to gratuluję słuchu :)




 Przechodziłem przez to w klubach "na szczęście" tylko dwa razy zanim podjąłem decyzję o zakupie kolejnych gratów. POD zawsze brzmiał sucho, płasko, siarczyście, nosowo, puszkowo każdy może sobie wybrać określenie jakie chce.  POD sam w sobie nie ma pierdalnięcia i trzeba go wspomóc. Takie jest moje zdanie

Posty połączone: 23 Paź, 2013, 13:19:28
...może jeszcze żeby sprecyzować swoją wypowiedź...   ...chodzi o uzyskanie ciężkich brzmień metalowych bo POD wręcz znakomicie radzi sobie z symulacjami brzmień rock, blues'owymi i czystymi barwami.

Na tym filmiku goście testują kolumny z różnych półek cenowych. Jeśli porównasz kolumny w swojej klasie, różnica jest nieznaczna. Poza tym nie bardzo rozumiem, co ma odsłuch (który służy Ci tylko do słyszenia siebie samego na scenie) do przodów, przez które słyszy Cię odbiorca.

Jeśli Ci POD nie podchodzi, to albo masz inny gust, albo nie potrafisz go ukręcić, ale to nie powód, żeby od razu krytykować produkt.

Ja mam zupełnie inne doświadczenia  w tej materii, ale wychodzi, że mam kiepski słuch i pewnie się nie znam.


Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Ej pany.
Gadanie o brzmieniu to jak pierdzenie o smaku kotleta.
Nie dość że są różne gusta to jeszcze każdy słyszy inaczej.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Lothar - z perspektywy kogoś kto wchodzi w system nie ma sensu kupować POD'a i ten cały bajzel, jednakże Alto pozostaje kompromisem. Cena kosztem brzmienia na próbach czy scenie. Nieważne stary. W mojej sytuacji po zakupie POD'a nie było odwrotu. Po osłuchaniu paru kolumn (nawet przez Ciebie kiedyś wymienionej kolumny Yamaha) szybko zorientowałem się, że plastykowe Alto to nie ta bajka jeżeli myślę o FRFR jak o dobrze brzmiącym backline na scenę czy na cotygodniowe próby. EV 15" zmiotło wszystkie 5 kolumn, ale POD nadal nie sprostał zadaniu. Im dalej kręciłem tym więcej wiedziałem czego brakuje POD'owi. EHX to był strzał w 10. ISP z wyboru jeżeli chodzi o jakość bramki i dodatkowo lekko ociepliło barwę. Wielostopniowa korekcja EQ za POD'em to mus. Tak czy inaczej po zsumowaniu wszystkiego wyszedłem o jakieś 100 funciaków do przodu i to z EV na zapleczu.

gavoja - podałem na szybko przykład brzmień kolumn aktywnych. Ogrywałem między innymi podobne cenowo QSC i porównywałem do EV jak i Yamahy i doszło do tego Alto bo byłem bardzo ciekawy. Różnice między tymi kolumnami są poważne...  ...nie nieznaczne.
Nie jednemu psu na imię burek. Każda buda ma inne nagłośnienie. Jeszcze mi się nie zdarzyło bym grał na tych samych markach kolumn/przodów/głośników. Kiedy grałem w takim klubie w Liverpool ZANZIBAR jeszcze bez EQ na wyjściu i tych wszystkich cudów i zajebałem w gitarę to aż mi się humor popsuł. POD był wpięty w linię, a z przodów leciała płaska siara ze sraką gdzie wcześniej w klubie LOMAX można było POD'a przełknąć.

Ja tu na forum nie wypłakuję się, że POD mi nie podchodzi, czy nie jest dla mnie, że to totalne gówno lub nie potrafię nic ukręcić...   ...ja już go prawie rozkręciłem.
Od samego początku próbuję powiedzieć/oznajmić, że aby POD dobrze zabrzmiał LIVE (próba/scena) warcząc z kolumny aktywnej i powiedzmy w jakimś stopniu symulował lampę to do tego są potrzebne kolejne drogie czy niedrogie gadżety. Obojętnie jak długo ktoś będzie kręcił to cena POD'a mówi sama za siebie i POD swoim płaskim charakterem z procka nie przeskoczy brzmienia Kempera czy Axe...   ...ale z dodatkami kto wie :).    Jeżeli ktoś lubi ociosany brzmieniowo djent to sam POD z Alto pewnie wystarczy. Dla mnie osobiście to nie grzmi.

« Ostatnia zmiana: 24 Paź, 2013, 01:49:09 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Online Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 371
    • CTG TV
Cytuj
Od samego początku próbuję powiedzieć/oznajmić, że aby POD dobrze zabrzmiał LIVE (próba/scena) warcząc z kolumny aktywnej i powiedzmy w jakimś stopniu symulował lampę to do tego są potrzebne kolejne drogie czy niedrogie gadżety.

To jest Twoje zdanie i większość z nas się z Tobą nie zgadza. Nie po to kupiłem PODa żeby dokładać do niego np bramkę, którą POD ma wbudowaną i do tego całkiem niezłą.
Podobnie z equalizerem. Dla mnie to absurd i jak widać dla wielu osób tutaj również.

Jeżeli Ty jesteś zadowolony ze swojego magicznego rigu, super, ja tego totalnie nie widzę. Nie wiem jak Ty chcesz to nagłośnić na scenie? Nie rozumiem tego i nie pojmuję.
Co z tego że masz milion zabawek, jeśli przyjdzie pan Henio z Kichawy Mniejszej i nakręci Cię tak, że nawet martwe jeże wstaną z grobu.

Ja mam zamiar używać Alto jako swojego odsłuchu na próbach, to nie jest sprzęt wysokiej klasy więc nie będzie super mega hiper, ważne żeby dobrze przenosił środek i tyle. Na scenie wpinam się w przody, Alto działa na tej samej zasadzie (w przyszłości i tak chcemy przejść na odsłuchy douszne) i tyle. Brzmienie mamy wykręcone maksymalnie jak tylko można, nasz akustyk dostanie sygnał i ma go tylko nie spierdolić. Tyle.

Mam nadzieję, że za jakiś czas zaprezentuję Ci nagrania z domu/z proby/ koncertu, będę o Tobie pamiętał i specjalnie dla Ciebie takie oto klipy nagram.
mniut i piah

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
y - olać to stary...  ...może nagram jeszcze jedno krótkie video z nowymi ustawieniami w przyszłości. Nie mam zamiaru już niczego udowadniać bo i tak każdy ma inną percepcję słuchową jak upodobania. Np. djent mnie nie interesuję w moim brzmieniu choć uwielbiam taką muzę np. w wykonaniu MACZUGI

nie zamierzam bić piany w temacie, ale sposób rejestracji z wbudowanego w dslr'a mikrofonu... nikt do rejestracji wideo tego nie wykorzystuje (w sensie gdy ma to przenosić dźwięk) tylko używa się zewnętrznych mikrofonów. akurat ten zoom h4n jest bardzo chwalony, znajomi od rejestracji wideo używają go do profesjonalnych produkcji etc. bo ma dobre wbudowane mikrofony i preampy. czyli... jak chcesz porównywać brzmienie to strzelasz sobie taką rejetracją z dslr'a na strarcie w nogę. ale oczywiście nagrywasz fullhd wideo :)

patrząc zupełnie odwrotnie... brzmienie które dobrze siedzi na TS115 na próbie... nagrywałem wczoraj ślady do DAW i musiałem kręcić gałami żeby siedziało w nagraniu :)

mam prostą propozycję... ukręć swoje brzmienie i nagraj je do DAW, bez korekt w DAWie wgraj online. uszy mamy różnie działające, ale w prosty sposób można stwierdzić czy to będzie siara na TS115 (odtwarzając ten dźwięk liniowo na kolumnę) - bo conajmniej kilka osób z forum używa. potem pozostaje kwestia czy na TS112 to też robi siarę. Moje doświadczenie jest takie, że TS112 przenosi za mało dołu (więc jak drogą eliminacji zostawisz co przenosi to przenosi środek i górę, więc może dlatego masz wrażenie siary).

jedno pytanie - nie masz w swoim podzie symetryka, więc podłączasz się do kolumny kablem jack jack czy jeszcze masz coś po drodze przez co idzie dźwięk?

inne opcje...

Line6 robi kilka modeli kolumn aktywnych do FRFR rigu. StageSource - dźwięk idzie z Pod'a po cyfrze ceny powyżej 3k PLN. ponoć Full Range Flat Response :) ale za taką kolumienkę i Pod'a HD wychodzi 2/3 ceny samego Kempera...


Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Dale - spoko, jeżeli będzie się Tobie chciało nagrać cokolwiek to z miłą chęcią oglądnę/odsłucham. Co do bramki w POD'zie to nie cięła sygnału aż tak zauważalnie na płaskim brzmieniu POD'a. W momencie kiedy wpiąłem EHX i zacząłem wyciągać soki z brzmienia z charakterystycznym bźdąg po pierdalnięciu w struny :) to w momencie włączenia bramki, POD bezczelnie zawężał mi sygnał. Dlatego zdecydowałem o zakupie zewnętrznej bo w przyszłości i tak się może przydać jak i dopałka EHX.

y - wychodzę z POD'a dwoma niezbalansowanymi kablami JACK/JACK do dwóch wejść ULTRAGRAPH FBQ-PRO FBQ3102 i z tego EQ wychodzę dwoma kablami JACK/XLR (zmostkowane wtyki na niezbalansowane) do kolumny aktywnej.  Wyjście XLR z kolumny idzie na przody oczywiście w stereo. Używam paru efektów w stereo więc tak musi być.
W zasadzie XLR z POD'a podaje sygnał stereo i mógłbym jednym zbalansowanym kablem wyjść do EQ i z EQ jednym zbalansowanym kablem do kolumny, ale że miałem taką konfigurację kabli wcześniej i dodatkowo wyjścia niezbalansowane POD'a są po prostu głośniejsze to tak zostało.

Co do mic na dslr. Odkąd Canon 7D ma możliwość ręcznego ustawienia audio proponuję mic RODE wpinając bezpośrednio w aparat. Jest wygodniej, ale ja już nie inwestuję w ten sprzęt.
« Ostatnia zmiana: 07 Gru, 2013, 13:36:40 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
czy ten rig jest rzeczywiście mniejszy/lżejszy od setu głowa/kolumna?

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
...oczywiście, że jest z tym, że jest trochę więcej puzzli.  Sama kolumna jest parę ładnych kilo lżejsza od 2x12 caba no a reszta zabaweczek kilogramowo ma się nijak do lampowego potwora no i mega skrzyni na kółkach by móc to capnąć na raz we dwie osoby.
INTERSTELLAR

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206
straciłem pół godziny na czytanie tego gówna....skoro kupujesz cyfre po to aby dopalić ją analogami- robisz z tego półśrodek. jeśli wkurwia cię i nie pasuje ci cyfra to sprzedaj i nakupuj spbie equalizerów kosteczek itp pierdół i kręć ile wlezie . kiedyś fajnie ktoś tu podsumował- Jeśli chcesz brzmieć dobrze podłanczając szybko gitare na scenie to kup sobie lampe , ale jeśli interesuje cię bardziej wyprodukowanie swojego brzmienia cyfra bardziej ci podejdzie. Ja na hd pro ustawiam co mi sie podoba ale wiele zależy od wiosła a sam w którymś momencie tych bredni zauważyłeś że u kumpla z ESP trzeba inaczej to ustawić....
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
crowley - nie czytałeś uważnie - cyt.   Ja tu na forum nie wypłakuję się, że POD mi nie podchodzi, czy nie jest dla mnie, że to totalne gówno lub nie potrafię nic ukręcić...

Ja podłączam swoją gitarę i to dobrze brzmi, ale twierdzę, że spuszczanie się nad POD'em jakie to metalowe brzmienia można z niego ukręcić są przynajmniej dla mnie naciągane.
Poza symulacją mesy i electrik z odpowiednimi pakami i mic'kami nie znalazłem nic na czym można zbudować podstawę czy choć symulować brzmienie lampy. Nikt mnie jeszcze nie zaskoczył brzmieniem z samego POD'a pod FRFR...

Pomijając kwestię brzmienia LIVE...   ...na org'u jak się chłopaki zapociekli żeby uzyskać brzmienie 5150 na symulacji SLO czy innego gówna i udostępniali patch'e to sikałem pod siebie. Sam siebie pytałem co to k... jest.
Dobre brzmienie 5150 np. uświadczyłem na płycie Heartwork Carcass. Takie przykłady można mnożyć.
Nie twierdzę, że sprzęt nie jest fajny bo w końcu sam go używam i w jakimś stopniu mi pasuje, ale bez dodatków po prostu mi nie robi bo nie grzmi
INTERSTELLAR

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
tak wyrwane z wywiadu :

Steer: Yeah, if I remember correctly, almost all of the guitar tracks were done with at least two amps going at once--one of them being a large amp, a Marshall SL-X 100 watt or the 5150

to już dla mnie nawet nie istotne jakie wzmaki miksował, w każdym razie męczy mnie ten temat. Zdania na temat POD'a jednak nie zmienię i w temacie barwy tej czarnej skrzynki nikt mnie nie zaskoczy.
INTERSTELLAR

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Cytuj
to już dla mnie nawet nie istotne jakie wzmaki miksował, w każdym razie męczy mnie ten temat. Zdania na temat POD'a jednak nie zmienię i w temacie barwy tej czarnej skrzynki nikt mnie nie zaskoczy.
Ja odnośnie brzmienia tej czarnej skrzynki. Znajomy kupił właśnie sobie HD500 używa tego z torpedo na Live. Poniżej masz 2 fragmenty zgrane z jego Engla P-Ball i PODA HD obie przez impuls z Torpedo. To co jest co?



Wlacz osadzony player soundcloud


Pozdrawiam,

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
ENGL 1 i 3, POD 2 i 4?
tu są tylko 2 próbki, do połowy 2 motywy gra jedno, od połowy 2 te same motywy gra drugie. Jestem Moderowany nie wiem za co więc nie wiem kiedy to info odczytacie ;)
Pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: 24 Paź, 2013, 19:25:42 wysłana przez sinquestsound »

Offline crowley

  • Gaduła
  • Wiadomości: 206



POD HD jest dobrym urządzeniem, ale według mnie po wielokrotnych próbach ograniczenia się tylko do POD+kolumna aktywna nic dobrego z tego nie wyszło.
Tak na marginesie jeżeli ktoś zamierza kupić kolumny ALTO do POD HD to kategorycznie odradzam. To połączenie powoduje lawinę siary. Płaszczyzna kompletna.


Cyfrowa siara POD'a zmusza do zredukowania gainu...
Chyba ktoś się tu pobóbił...przecież sam pisałeś ITHMW że nie możesz nic sensownego na nim ukręcić. Później odradzasz kolumny ALTO które siarzą niesamowicie brzmienie line 6  (mi osobiście ALTO się podobało) a po chwili piszesz że sam line 6 siarzy.....
Jednym słowem jak nie wpierdolisz analogów i lamp to siara , wszędzie siara .........
P.S. Smiem twierdzić że na końcu tego tematu stwierdzisz że to przez kostki do gitary te brzmienie ci tak strasznie siarzyło , teraz owinełeś je starą skarpetą i okazało się to rewelacyjnym rozwiązaniem...
"Chrześcijaństwo, jak dotychczas, było największym nieszczęściem ludzkości." Fryderyk Nietzsche

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
sinquestsound - stary to Twój znajomy dobrze zainwestował kasę bo brzmieńsko jest spoko w przypadku obydwóch próbek. Nie żebym się czepiał ale trochę górki bym ściągnął w próbkach 1-2 bo środek jest bombeczka jak na brzmienie ENGL'a.  W próbkach 3 i 4 wypchnąłbym wyższy środek by wyrównać do próbek 1-2 które mi się bardziej podobają.

Oczywiście mogę się mylić ale widzę to tak...  ...wolałbym usłyszeć u siebie z POD'a 1-2 ,ale wydaje mi się, że to żywy ENGL. Natomiast 3-4 przypada na POD'a. Jeżeli się mylę to Torpedo jest mega sprzętem, ale kurewsko drogim. No chyba, że mnie podpuszczasz, ale z drugiej strony nie ma bata, żeby ktoś ukręcił takie brzmienie na gołym POD'zie i nagrał to w linię...  ...nie uwierzę.

Kurwa w tym wypadku prowokacja na forum opłaciła się. Zaskoczyłeś mnie Panie. Raz, że nie wiedziałem o istnieniu czegoś takiego jak Torpedo (chociaż wydaje mi się że gdzieś ktoś, może Ty rzuciłeś tą nazwę), dwa, że jesteś pierwszą osobą która mi sprzedaje dobre brzmienie. Kolesie z org. mogą się wypałować z onanizowaniem się swoimi patch'ami z POD'a
INTERSTELLAR

Zomballo

  • Gość
Torpedo daje Ci dowolny cabsim. Przeczytaj sąsiedni temat i zobacz do jakich wniosków doszłem. ;)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Cytuj
Kurwa w tym wypadku prowokacja na forum opłaciła się. Zaskoczyłeś mnie Panie. Raz, że nie wiedziałem o istnieniu czegoś takiego jak Torpedo (chociaż wydaje mi się że gdzieś ktoś, może Ty rzuciłeś tą nazwę), dwa, że jesteś pierwszą osobą która mi sprzedaje dobre brzmienie. Kolesie z org. mogą się wypałować z onanizowaniem się swoimi patch'ami z POD'a


Torpedo: http://www.thomann.de/pl/two_notes_torpedo_cab.htm 2065zł
HD 500: http://www.thomann.de/pl/line6_pod_hd500.htm 1540zł

Z tego Co mi pisał w to Torpedo można ładować swoje impulsy, do tego ma soft którym zrobienie impulsu ze swojej paczki to moment ;)
Próbki 1i3 to POD a 2i4 to ENGL ;) Z "firmowym" impulsem z Torpedo. Ten Rig należy do Mateusza gitarzysty zespołu Spiral https://www.facebook.com/Spiral.progband Jak coś pogadaj z nim sprzeda Ci więcej info. Z tego co mi pisał wychodzi na przody prosto z Torpedo 2 wyjściem z torpedo w odsłuch douszny czy coś ;) Więc można uznać że taki sound słyszą i ludzie o ile Pan mikser po drodze coś nie upiększy - ale ma przykaz gałki na 0 ustawiać.

To info napisałem 25.10 o godzinie 8.24 Kiedy się ukaże nie wiem. Wielkie podziękowania dla Yony ! Że zgłosił mnie do moderacji!

Pozdrawiam,

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
sinquestsound - dzięki za priv i namiary na właściciela...   ...kurwa nadal mam coś z dziecka...   ...nie mogłem zasnąć przez to urządzenie  :facepalm:     Tak na marginesie, pogłębiane korekcji na wyjściu z POD'a przez EQ i do tego ten EHX ma właśnie służyć mi do stworzenia widma lampy i wychodzi to w dobrym kierunku i dobrze brzmi, ale nie wiem czy przeskoczę Torpedo heh. Poproszę tego Pana o dosłownie proste riffowo, krótkie nagranie na moim patchu, który mu udostępnię. Tak bym mógł zagrać to samo u siebie i porównać próbki.  Nie chcę się napalać, ale Torpedo jest MEGA rozwiązaniem dla przeciętnego POD'a. Ja pierdolę, kurwa mać.
INTERSTELLAR

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Ciągle nie wyjaśniłeś jak chcesz to nagłaśniac na koncercie.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Gitara-EHX-ISP-POD-EQ-EV115P i wyjściem XLR z kolumny lecę na przody...    ...ja już to tak nagłaśniam i wspomniałem chyba na pierwszej stronie. Jeżeli nie wezmę ze sobą EV to wychodzę dwoma XLR prosto z EQ na przody.

Posty połączone: 25 Paź, 2013, 11:30:56
no i oczywiście błagam gościa za mikserem by nic mi nie rył w korekcji brzmienia
« Ostatnia zmiana: 25 Paź, 2013, 11:30:56 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Online Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 371
    • CTG TV
No własnie :D I tu Twoja całą filozofia umiera :D
Bo przody mogą mieć całkiem inną charakterystykę niż Ty sobie to wymyśliłeś i jest JEDNA WIELKA KUPA.
Z resztą, to codzienność na scenie :P
mniut i piah

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
6341 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2009, 19:22:59
wysłana przez zibi
10 Odpowiedzi
3652 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lip, 2010, 15:17:25
wysłana przez coin777
19 Odpowiedzi
8630 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sty, 2012, 20:31:14
wysłana przez freakguitar
14 Odpowiedzi
4462 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Kwi, 2012, 11:02:48
wysłana przez knoteek
6 Odpowiedzi
1546 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2021, 01:20:08
wysłana przez Zomballo