Autor Wątek: LINE 6 POD HD na Sevenstring.org  (Przeczytany 41408 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Cytuj
I naprawde uważasz, ze uzycie torpedo zalatwi temat? :D
przeciez torpedo kosztuje 4k. Do tego dodaj koszt poda, podlogi jesli masz poda pro i wychodzi wiecej niz kemper/fractal, haha.
To ja wolę grać z tych dwóch ostatnich ;)

http://www.thomann.de/pl/two_notes_torpedo_cab.htm 2 tys + pod hd pro np. mój 2 tys = 4 tys <Kemnper<Axe
Nie wiem czy załatwi ;) wiem że zewnętrzne impulsy gadają lepiej niż te z poda IMO, co pokazało nawet moje zestawienie w temacie gdzie jest axeee?, dlaczego więc nie załatwić tematu Torpedo? W sumie to tak i ja zaczynam się gubić w temacie o co tak naprawdę chodzi? Czy te 3 presety są chujowe czy nie gadają w sytuacji Live czy co? I gdzie to nie chce gadać? na koncercie ale gdzie na scenie na przodach? na sali prób? nie kumam? chujowo się nagrywa na tych presetach - bo w sumie od tego temat się zaczął. Może ktoś i mnie oświeci?

Pozdrawiam,

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Cytuj
I naprawde uważasz, ze uzycie torpedo zalatwi temat? :D
przeciez torpedo kosztuje 4k. Do tego dodaj koszt poda, podlogi jesli masz poda pro i wychodzi wiecej niz kemper/fractal, haha.
To ja wolę grać z tych dwóch ostatnich ;)

http://www.thomann.de/pl/two_notes_torpedo_cab.htm 2 tys + pod hd pro np. mój 2 tys = 4 tys <Kemnper<Axe
Nie wiem czy załatwi ;) wiem że zewnętrzne impulsy gadają lepiej niż te z poda IMO, co pokazało nawet moje zestawienie w temacie gdzie jest axeee?, dlaczego więc nie załatwić tematu Torpedo? W sumie to tak i ja zaczynam się gubić w temacie o co tak naprawdę chodzi? Czy te 3 presety są chujowe czy nie gadają w sytuacji Live czy co? I gdzie to nie chce gadać? na koncercie ale gdzie na scenie na przodach? na sali prób? nie kumam? chujowo się nagrywa na tych presetach - bo w sumie od tego temat się zaczął. Może ktoś i mnie oświeci?

Pozdrawiam,

Nie wiem, zreampuj przez bugere to na pewno zalatwi temat i bedzie swietnie brzmiec.
Proszę, czytajcie dokladnie posty bo potem są takie kwiatki na tym forum.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 988
...za długo tego tematu nie dam rady pociągnąć...   ...wątek POD HD na org. przewaliłem od deski do deski wieki temu jak jeszcze nie miałem POD'a i cały czas go śledzę...   ...widziałem co ludziska wypisują w zastosowaniu POD'a z FRFR ...

Sify - ale ja ukręciłem brzmienie które mi odpowiada i to sam...  ... od podstaw...  ...a rozwiązanie z pstryczkiem PAD stosuję od miesięcy...   ...jednakże do tego brzmienia dochodzą wszystkie moje graty i w tym sęk.
Już nawet odpuszczam temat gitary i doboru aktywnej kolumny. Moim zdaniem chuja ukręcisz z POD'a, a nie dobry sound LIVE jeżeli nie zmodyfikujesz tego po drodze.

Podałem tylko moją wizję taniego rozwiązania tego problemu na tyle by przełknąć niedobory taniego POD'a, wychwalanych presetów przy zastosowaniu z aktywną kolumną i nawet wysyłki sygnału na przody. Nie dam się zwieść ciepłemu brzmieniu z samego POD'a na scenie w klubie/sali itp bo z przodu z głośników leci ta sama płaska sraka, zmieniona na tyle na ile pozwalają, nagłośnieniowiec, mixer i przody.
Nie podejmuję tematu rasowej lampowej końcówki i zajebistych gitarowych pak z przyczyn czysto ekonomicznych, ale nie jestem idiotą i doskonale wiem, że to inna bajka bo sam na tym grałem w studio. Co tydzień mógłbym się tym bawić. Bardzo fajny efekt końcowy, ale za drogo, ale za ciężko itp.

...kopiuję wyrywkowo bo nie mam siły ponownie pisać...

to nad czym spuszczają się na tamtym forum zalatuje siarą i jest cholernie płaskie,
kreują je tylko po to by dobrze brzmiały w miksie, ale mnie one kompletnie nie przekonują. Co w momencie gry LIVE? Ich najbardziej wycackane presety nie mają pierdalnięcia,
po wielokrotnych próbach ograniczenia się tylko do POD+kolumna aktywna nic dobrego z tego nie wyszło,
Już po 3 tygodniach zabawy z POD'em wiedziałem, że brzmienie będzie z dupy jak nie wepnę w to czegoś analogowego.
EQ na wyjściu jest koniecznością jak chce się grzmotnąć,
sam POD tego nie zrobi choć byś kręcił do przyszłej Gwiazdki,
nikt mi nie wciśnie tych badziewnych presetów z sevenstring. org wmawiając, że są mega zajebiste,
POD sam w sobie po prostu nie ma racji bytu przy rozwiązaniu z kolumną aktywną.
Wszystkie te moje duperele kosztowały nieco więcej niż sam Kemper, ale mogę już grać spokojnie, gdzie do Kempera nadal musiałbym dokupić podłogę i dobry głośnik,
zastanawia mnie fascynacja presetami na sevenstring.org,
Po dwóch tygodniach użytkowania POD'a wymieniłem pickup mostkowy i zacząłem ustawiać wszystko pod moje wiosło. Zajęło mi to kilka tygodni włącznie z dobieraniem sprzętu, ale opłaciło się,

No nie ma co gadać chopy. Jak się w końcu zbiorę i zepnę poślady to capnę mojego 7D do studia z wszystkimi gratami i nagram próbkę w fullHD LIVE. Jeżeli uda mi się uchwycić nim co zamierzam to jebnę plik na YouTube specjalnie dla naszego forum.


Posty połączone: 14 Paź, 2013, 10:39:09
... a w zasadzie to ta sekwencja z pierwszego postu powinna wystarczyć wszystkim :

Znalazłem  lekarstwo by złagodzić ból niemożności posiadania Kempera czy Axe. Cały zestaw włącznie z potężną kolumną aktywną zamyka się w cenie nieco przekraczającej cenę samego Kempera.

Oczywiście każdy może mieć jakieś swoje rozsądne rozwiązanie i nie mam zamiaru dyskutować na temat wyższości kostek analogowych itp, ale z samego POD'a ukręci się gówno jeżeli chce się ZAGRZMIEĆ LIVE.
« Ostatnia zmiana: 14 Paź, 2013, 10:39:09 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Moim zdaniem chuja ukręcisz z POD'a, a nie dobry sound LIVE jeżeli nie zmodyfikujesz tego po drodze....

...Oczywiście każdy może mieć jakieś swoje rozsądne rozwiązanie i nie mam zamiaru dyskutować na temat wyższości kostek analogowych itp, ale z samego POD'a ukręci się gówno jeżeli chce się ZAGRZMIEĆ LIVE.
Ja tam się nie znam ale co wspólnego z graniem live ma preset ustawiony pod nagrywanie? Jeśli kręcisz sound do miksu, to go kręcisz do miksu. Jeśli do grania na żywca to do grania na żywca. Chyba, że robisz patent z graniem z PODa jako preamp i nagrywasz swój kompletny rig, wtedy faktycznie masz jeden i ten sam preset do wszystkiego.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 988
...właśnie cały w tym ambaras, że chcę mieć jak najbardziej zbliżone brzmienie nagrywki do live i na odwrót. Zdaję sobie sprawę, że mogą w tym momencie wystąpić komplikacje natury przebicia się gitary w miksie czy graniu LIVE, ale to też przewidziałem. W tym wypadku finalne EQ gitary w mixie będę robił programowo bazując na ustawieniach 31 stopniowego EQ, który wisi przed kolumną. Oczywiście będę kręcił tak by gitara nie zniknęła.

...i  z tymi presetami z org. chodzi  o to, że nie słyszałem kompletnie żadnego, który z mojego punktu widzenia brzmiał by dobrze LIVE z kolumną aktywną, czy w linię.
INTERSTELLAR

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 355
    • CTG TV
Cytuj
ale z samego POD'a ukręci się gówno jeżeli chce się ZAGRZMIEĆ LIVE.


Gówno prawda i mam zamiar Ci to udowodnić w najbliższym czasie :)
mniut i piah

Offline Yony

  • Predator
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 842
  • I tak stroję najniżej!!!
Bo kolesie z .orga to w 90% "kanapowi" gitarzyści, którzy z graniem live mają tyle wspólnego, że łoili z podkładem na szkolnej akademii?
Ja tam zrobiłem sobie rig z końcówką/headem + paką i nagłaśniam to mikrofonem, bo i tak każdy akustyk w w PL ma w dupie raider polskiego zespołu, który nie jest Behemothem lub Decapitated. Więc albo idziesz na kompromisy albo nie grasz.

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Bo kolesie z .orga to w 90% "kanapowi" gitarzyści, którzy z graniem live mają tyle wspólnego, że łoili z podkładem na szkolnej akademii?

To się tyczy tego forum także.
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 988
Dale i proszę Cię o to bardzo naprawdę i szczerze.

Nie nagrywaj niczego w linię bo to nie ma sensu tylko postaraj się nagrać coś LIVE naprawdę dobrej jakości. Gitara-POD-kolumna aktywna. Na videło poproszę. Urządzenie nagrywające skierowane w lini prostej na głośnik i oddalone nie więcej czy mniej niż 4-5 metrów tak by usłyszeć pomieszczenie. Później skierować urządzenie nagrywające pod kątem, na oko około 20 stopni w takiej samej odległości i nagrać to samo.
 Nawet nie chcę Twojego presetu do porównania. Może to komuś wydać się absurdalne, ale można całkiem sporo usłyszeć na co stać preamp i głośnik w takiej sytuacji.
INTERSTELLAR

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 355
    • CTG TV
I tak bym Ci nie dał presetu lol.
Przyjedzie Alto, zrobię nagrywkę.
mniut i piah

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej
czy dobrze kojarzę, że meszugi jedną traskę jechali na Pod HD Pro? Tuż przed zakupem Fractali...

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 988
...i co tam Dale, Alto już przyszło ??

tutaj parę nagrywek kolesi jakie krążą po YT

wersja piach i bum bum na Alto


wersja obramkowanej płaszczyzny z EV 12"


wersja heavy siara na Alto
INTERSTELLAR

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
iphone/kamera podreczna->youtube i jego wspaniala kompresja to nie ludzkie uszy i nie daje to żadnego poglądu, przepraszam, daje jakiś tam pogląd, ale i tak jest sporo przekłamane z powodów które wymieniłem na początku

wrzucając pare filmików z yt nic nie udowadniasz, a już na pewno nie swojej początkowej tezy...

obejrzałem Twój filmik, który wrzuciłeś na yt niedawno, brzmi ok ale to tylko nagranie na yt i co z tego ze canonem 7d w dobrej jakosci. Ponawiam argument z początku. Większy sens byłby gdybyś to zebrał porządnie z Twojej kolumny jakims sm57 i wrzucił taka próbkę.


uwaga Cpt. Obvious Mode ON

wyjdz z "pudełka" w którym zakładasz, że jak nie będziesz miał jednego presetu do live i do nagrywki, który w obu sytuacjach poradzi sobie wystarczająco/wyśmienicie/muy bueno* (*niepotrzebne skreślić) to ten sprzęt jest do dupy

tak jak Lothar powiedział - 90% autorow tych presetow to kanapowi gitarzysci wiec presety sa robione na słuchawkach/tanich/drozszych i lub tanich/sredniej klasy monitorach albo nawet głośnikach komputerowych.
 
Poza tym czyjeś presety nie zabrzmią dobrze z miejsca na twojej konfiguracji sprzetowej. Nie ma szans. Chociażby fabryczne presety, przeciez one sa ustawiane na różnych wiosłach. Jest zbyt wiele czynników (patrz komentarz odnosnie wypowiedzi Lothara). Samo to wpływa już milion pięćset sto dziewięćset razy na brzmienie. Nie wiem jakie miałeś oczekiwania w stosunku do cyfry, ale najwyraźniej zbyt wysokie.

CYFRA = Kręcenie gałami, potem jeszcze raz kręcenie. Ustawileś preset na starych strunach, po czym zakładasz nowe - pewnie musisz kręcić od nowa. Zmieniłeś przetwornik w gitarze, kręcisz na nowo.

Mam kumpla, który na Behringerze V-ampire (uber tani cyfrowy head sprzed paru dobrych lat)  + paka 4x12 ukręcił sobie zajebiste brzmienie na solówki do grania live i w konkursie w którym brała udział jego kapela, jury (składające się głównie z muzyków) zastanawiało się na czym on gra, że to tak dobrze brzmi.

Tutaj na forum jest troche użytkowników nowych podów, a nawet kilku, którzy mają przyjemność używać tego na żywo. Jeżeli, nie wierzysz ludziom, którzy ogarnęli ten temat przed Tobą, no to ja nie wiem co Ci mogę więcej napisać.

Tyle w tym temacie i więcej się już nie wypowiem.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion
+1 for escape_artist

Trzeba też pamiętać, że większość znanych gitarzystów ma osobne brzmienia do studia i do grania live -  w live chodzi głównie o selektywność i żeby było słychać gitary, więc często samo brzmienie brzmi jak shit, ale już z resztą kapeli brzmi świetnie.
Np. takie coś Misha z Periphery napisał:
" How different are your guitar sounds live compared to in the studio?
Very different. Live it's all about cutting through a mix at volume, so only the essential frequencies are there, we are HPF pretty high around 140ish and LPF is around 5500k. In the studio we can get away with much more scooped tones. I guess the character is similar, but live tone on a recording would just sound like a midrangey mess. "
z http://ask.fm/MishaPeriphery/answer/69959913451

Zobacz jak mocno tnie zakres częstotliwości live - jak sobie ustawisz takie brzmienie w chacie to stwierdzisz, że to gówno, ale odpal to na koncercie z żywą perką, basem i wokalem i nagle się okaże, że jest zajebiście.

Także potwierdzam stwierdzenie espace_artist, że nie znajdziesz jednego uniwersalnego presetu do live i do nagrywania. Miałem PODa HD500, teraz mam AXE FX Ultra, a wcześniej wiele lat jechałem na head+paka 4x12+kostki i musisz sobie uświadomić, że cyfrowy sprzęt trzeba zupełnie inaczej ustawiać.


Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 355
    • CTG TV


Nagrane komórką, na głośności 1, w pomieszczeniu 2x2.
mniut i piah

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 988
escape_artist, Zelman  -   w sumie mogę się z Wami zgodzić...  ...jednak na w/w nagrywki można mieć jakiś pogląd ponieważ już nawet na wstępie niezależnie czym nagrywasz to charakter brzmienia rozpoznasz. Nie wystawiałem tutaj swojego video, ponieważ moim zdaniem brzmienie wyszło po piździe. Jeszcze mam za duży efekt puszki zPOD'a jak ja to nazywam. Właśnie jestem po korekcji podbicia 160Hz do 2dB i ścięcia 500Hz do 6dB i 630Hz do 4dB przy czym w POD'zie low cut na 98Hz.  Co do Canon 7D...   ...zaznaczyłem "only" tylko dlatego, że każdy wie jak chujowa jest jakość wbudowanego mikrofonu. Tzn po ostatniej wersji frimware w końcu można nagrać czyste audio z ustawieniami ręcznymi, ale jakość nadal będzie taka sobie.

escape_artist - zbytnio nie widzę formy nagrywania tylko głośnika szerokopasmowego z SM57...   ...co z górnymi wartościami głośnika wysokotonowego ??
INTERSTELLAR

Offline Zelman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 277
  • http://trylionband.com
    • Trylion
Może POD HD500 nie jest dla Ciebie - ja miałem go przez pół roku i cały czas próbowałem na nim ukręcić brzmienia, które byłyby dla mnie zadowalające, ale niestety nie udało mi się - cały czas był karton/plastik i słaba reakcja na artykulację. Zmieniłem na AXE FX i wreszcie mam jakość jakiej szukałem. POD jest fajny, ale kosztuje tyle ile kosztuje i nie można od niego oczekiwać jakości sprzętu za 10 000zł.

Edit:
Fajny tzn. ilość możliwości jakie daje w stosunku do ceny.

Offline y

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
  • nisko albo jeszcze niżej


Nagrane komórką, na głośności 1, w pomieszczeniu 2x2.

TS115 lepiej gada z dołami bo ma głośnik większej średnicy.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 988
:) Ja widziałem Axe 2 pod Alto 15" i było MEGA zajebiście heh. Axe ma zajebisty charakter grrrr w środkowym paśmie gdzie POD ma zjebane źźźźź, ale jakoś to ogarniam gadżetami :).   Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Nie mam wyboru :) POD musi być dla mnie.
INTERSTELLAR

Offline escape_artist

  • Pr0
  • Wiadomości: 903
  • Drę morde oraz zabijam szałtę. Majkel Patrz Wyżej!
escape_artist, Zelman  -   w sumie mogę się z Wami zgodzić...  ...jednak na w/w nagrywki można mieć jakiś pogląd ponieważ już nawet na wstępie niezależnie czym nagrywasz to charakter brzmienia rozpoznasz. Nie wystawiałem tutaj swojego video, ponieważ moim zdaniem brzmienie wyszło po piździe. Jeszcze mam za duży efekt puszki zPOD'a jak ja to nazywam. Właśnie jestem po korekcji podbicia 160Hz do 2dB i ścięcia 500Hz do 6dB i 630Hz do 4dB przy czym w POD'zie low cut na 98Hz.  Co do Canon 7D...   ...zaznaczyłem "only" tylko dlatego, że każdy wie jak chujowa jest jakość wbudowanego mikrofonu. Tzn po ostatniej wersji frimware w końcu można nagrać czyste audio z ustawieniami ręcznymi, ale jakość nadal będzie taka sobie.

wedlug mnie to na twoim filmiku to na przesterach brzmi czysciej niz na tych co podales, bo nie ma specjalnie dodatkowego szumu,  a widzisz w Twoim odczuciu jest byle jakie i tutaj potwierdza sie to co juz napisalem ze filmik na yt to nie to samo co Twoje uszy i tyle


escape_artist - zbytnio nie widzę formy nagrywania tylko głośnika szerokopasmowego z SM57...   ...co z górnymi wartościami głośnika wysokotonowego ??

No to bierzemy drugi mikrofon i jazda. Jakas kombinacja na pewno da dobre rezultaty. Nie orientuje sie akurat czy ktos w ogole probowal zarejestrowac mikrofonami dzwiek z kolumny FRFR, takze wiecej nie jestem w stanie podpowiedziec.
||Po prostu troche sie przyczepiliscie szczegolow zupelnie nie istotnych w tym momencie... || !!!!MAJKEL RÓB CEBULE!!!! ||Początkujący treser Lewiatanów ||

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 988
Dale pełen szacun, że chciało się Tobie coś nagrać LIVE, ale :) chciałeś mi udowodnić, że POD sam z siebie jak ja to określam "ryczy"...   ...a ryczy ?

Ok nie ma wstydu więc wystawię swoją nagrywkę choć to jeszcze nie jest to co uzyskałem wczoraj.

INTERSTELLAR

Offline gavoja

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 51
    • Nabuchodonosor
Dale i proszę Cię o to bardzo naprawdę i szczerze.ę

Nie nagrywaj niczego w linię bo to nie ma sensu tylko postaraj się nagrać coś LIVE naprawdę dobrej jakości. Gitara-POD-kolumna aktywna. Na videło poproszę. Urządzenie nagrywające skierowane w lini prostej na głośnik i oddalone nie więcej czy mniej niż 4-5 metrów tak by usłyszeć pomieszczenie. Później skierować urządzenie nagrywające pod kątem, na oko około 20 stopni w takiej samej odległości i nagrać to samo.
 Nawet nie chcę Twojego presetu do porównania. Może to komuś wydać się absurdalne, ale można całkiem sporo usłyszeć na co stać preamp i głośnik w takiej sytuacji.

Tak sobie przeglądam ten wątek i nie jestem w stanie pojąć jednej rzeczy: dlaczego POD miałby brzmieć zupełnie inaczej na odsłuchu, niż na przodach, na słuchawkach, albo w nagraniu? O ile sprzęt nie jest gówniany, różnice powinny być nieznaczne (w moim przypadku są). To w końcu wszystko jest FRFR.

Na koncercie chcesz grać z odsłuchu? Ja się pytam: po co? Wepnij się w linię, a odsłuch używaj do tego, do czego został stworzony: do odsłuchania siebie na scenie. Jeśli klub ma kiepskie nagłośnienie, wybierz inny klub.

A tak z innej beczki: upewnij się, że masz dobrze ustawiony "output mode".

Pozdr.

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 988
gavoja - output mode -  ustawiony wręcz znakomicie :)  haha   :headbang: w moim przypadku nie może być nic innego niż STUDIO/DIRECT

...różnorodność marek kolumn, jak ich brzmień jest bardzo zróżnicowana.  Taki przykład z AXE 2. Jeżeli usłyszysz tylko nieznaczne różnice to gratuluję słuchu :)




 Przechodziłem przez to w klubach "na szczęście" tylko dwa razy zanim podjąłem decyzję o zakupie kolejnych gratów. POD zawsze brzmiał sucho, płasko, siarczyście, nosowo, puszkowo każdy może sobie wybrać określenie jakie chce.  POD sam w sobie nie ma pierdalnięcia i trzeba go wspomóc. Takie jest moje zdanie

Posty połączone: 23 Paź, 2013, 13:19:28
...może jeszcze żeby sprecyzować swoją wypowiedź...   ...chodzi o uzyskanie ciężkich brzmień metalowych bo POD wręcz znakomicie radzi sobie z symulacjami brzmień rock, blues'owymi i czystymi barwami.
« Ostatnia zmiana: 23 Paź, 2013, 13:19:28 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
POD 500 - 370 euro
EHX Graph fuzz - 124 euro
ISP Decimator 2 - 139 euro
Behringer FBQ3102 - 129 euro
EV ELX 115P - 739 euro
= 1500 euro.

Axe Standard/ultra = 1000-1200 euro
FCB1010 = 129 euro
Alto TS115A = 319 euro
= 1448-1648 euro.

Logic?
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 355
    • CTG TV
Cytuj
Dale pełen szacun, że chciało się Tobie coś nagrać LIVE, ale :) chciałeś mi udowodnić, że POD sam z siebie jak ja to określam "ryczy"...   ...a ryczy ?

To jest filmik z ogrywania Alto na moim presecie, w warunkach sklepowych, moja jeszcze nie dotarła.



Co do Twojego klipu, słyszę że chcesz z PODa zrobić lampę, czyli trochę syfu, pierdzenia, piachu etc. Może zamiast grac na PODzie kup po prostu lampę? :P
mniut i piah

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
6261 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Paź, 2009, 19:22:59
wysłana przez zibi
10 Odpowiedzi
3425 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Lip, 2010, 15:17:25
wysłana przez coin777
19 Odpowiedzi
8378 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 17 Sty, 2012, 20:31:14
wysłana przez freakguitar
14 Odpowiedzi
4355 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Kwi, 2012, 11:02:48
wysłana przez knoteek
6 Odpowiedzi
1462 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Lip, 2021, 01:20:08
wysłana przez Zomballo