Autor Wątek: EPIPHONE FLYING V 7 w trakcie remontu  (Przeczytany 15841 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
o ja cię pierdolę...   ...ale rozpisaliście się Panowie :) hehe     Nie wchodzę w nowe marki pickupów bo jak spróbuję jednego to zacznę zmieniać co chwilę jak było w przypadku DiMarzio i Seymoura przez ostatnie 15 lat. Co do DiMarzio i Seymoura mam obstukane typy, które lubię.
INTERSTELLAR

Offline Yames

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
  • Ejdżent Moulder
Może to niezbyt elegancko, ale wbiję się w temat. Również jakiś czas temu nabyłem w drodze kupna taką Vałkie. Potrzebowałem backupu, ten kształt mi się zawsze podobał, a póki co na Giba mnie nie stać:) Więc jest Epi!
Dla mnie gałki, śrubki itp. nie grają więc zmodyfikowałem ją w taki sposób, który był konieczny do pełnienia roli zapasowego wiosła. Przetworniki zmienione na D-Sonica i Air Nortona. Do tego szlif progów i ekranowanie wszystkiego. No i oczywiście mały fetysz - lakier won z gryfu. I tu niespodzianka ... Tam jest taki mahoń, a nawet machoń, że ho ho!
Ogólnie gitara gra dobrze, jak na sprzęt za 800 zł plus 600 inwetsycji.

Spoiler
Spoiler

A na koniec coś o BKP: miałem, wydałem na nie ponad 1000zł, nie grały tak jak chciałem. Dlatego wymieniłem na Seymoury za 400zł, które grają tak jak chcę. Dla mnie w tej nazwie nie ma magii. Żadnej.
Hard Rockin' Waffenplatz

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
Yames - sądzisz, że to coś na gryf to klon albo dalsza część olchy ??  Ja mam dość grubaśny gryf, trzyma się go świetnie no bo mam łapska jak złodziej, ale nie zaglądałem pod paint :)
INTERSTELLAR

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Krasnyja, jak na fałkie. :)
znaczy, czerwona? i to tak nie do konca? ;)

W rosyjskim czerwony= fajny ;D
Krasiwaja, nie krasnaja;) Ładna, nie czerwona:)

Ja nie umiem rosyjski :D Mimo, że to drugi najczęściej słyszany ostatnimi czasy język na trójmiejskich ulicach.

Offline Yames

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
  • Ejdżent Moulder
Yames - sądzisz, że to coś na gryf to klon albo dalsza część olchy ??  Ja mam dość grubaśny gryf, trzyma się go świetnie no bo mam łapska jak złodziej, ale nie zaglądałem pod paint :)


Master Kania stwierdził, że klon.
Hard Rockin' Waffenplatz

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 986
...ale jaja hehe, co za pedały...  ...w specyfikacji podają mahogany...   ... pewnie mahoń był chujowej jakości i jak dla 7 strun za bardzo im się "gło" :), ale specyfikacji nie zmienili.

Jak nisko stroisz to wiosło ??  Ja mam je w stroju Ab i jak dla mnie mimo SD Distortion wiosło ma kupę niskich. Wali basem, że hej
INTERSTELLAR

Offline Yames

  • Gaduła
  • Wiadomości: 112
  • Ejdżent Moulder
Jeśli do mnie to pytanie jest, to stroję jak normalną gitarę, a siódmą do A. Pewnie mądrzy wiedzą jak to się nazywa.
Hard Rockin' Waffenplatz

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 508
  • Venus as a goodboi
Jeśli do mnie to pytanie jest, to stroję jak normalną gitarę, a siódmą do A. Pewnie mądrzy wiedzą jak to się nazywa.
Drop A  :D :D :D

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Jeśli do mnie to pytanie jest, to stroję jak normalną gitarę, a siódmą do A. Pewnie mądrzy wiedzą jak to się nazywa.
Drop A  :D :D :D

Mądry się znalazł ;D

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3432 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Gru, 2011, 08:42:14
wysłana przez Rachet
54 Odpowiedzi
28692 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Gru, 2013, 00:47:31
wysłana przez wuj Bat
95 Odpowiedzi
33966 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2014, 00:38:59
wysłana przez blackdahlia
31 Odpowiedzi
9777 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Mar, 2015, 06:54:39
wysłana przez MrJ
20 Odpowiedzi
20134 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Cze, 2016, 18:06:42
wysłana przez Orange