Autor Wątek: więc chodź, przemaluj mi wiosło, tralalala :<  (Przeczytany 7093 razy)

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Witam wszystkich zgromadzonych! Zastanawiam się nad zakupem wiosła w paskudnym kolorze. Śmiejcie się ze mnie, hejtujcie, wyzywajcie i co tylko, ale los chciał, że jestem niestety jebanym estetą:< Ciężko mi będzie czerpać pełną satysfakcję z posiadania drogiego patyka, który będzie brzydki. Czy miał ktoś może doświadczenia związane z przemalowywaniem wiosła? Czy jest to wykonalne we własnym zakresie, czy lepiej powołać się na doktora specjalistę? No i rzecz jasna, jakie koszty nękają przy tego rodzaju zabiegach? (nie mówię tu rzecz jasna o pryśnięciu deski jedną warstwą szpreja z puszki :<) Z góry dzięki panowie za wszelaką pomoc, niech moc będzie z wami!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
doktor specjalista aka skervesen.eu
i always go full retard

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
wydaje mi się, że tak renomowany pan doktor zakrzyczy sobie zbyt dużo za wizytę :<

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 515
  • Venus as a goodboi
Pogadaj najpierw z Panem Doktorem, dopiero potem wyrokuj, czy drogo.

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Skont klilash? Popisz do lutników obok siebie i się dowiedz. Jak jesteś taki jebany esteta, to na 99,99% pomalowanie samemu sprawi, że wyrwiesz sobie ze zgryzoty wszystkie zęby. Bez użycia narzędzi.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline thornado2

  • Gaduła
  • Wiadomości: 201
wydaje mi się, że tak renomowany pan doktor zakrzyczy sobie zbyt dużo za wizytę :<

Ja Ci zrobię za dyche, ale nie gwarantuję, że będzie jak u Skervesena...

Spoiler

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Skont klilash? Popisz do lutników obok siebie i się dowiedz. Jak jesteś taki jebany esteta, to na 99,99% pomalowanie samemu sprawi, że wyrwiesz sobie ze zgryzoty wszystkie zęby. Bez użycia narzędzi.
niestety klikam z takiej dziury, że znajomi mi "lutnicy" na co dzień zajmują się uprawą roli :< a z tego, co dowiadywałem się w dalszych częściach świata, niektórzy życzą sobie nawet 1000zł... co mija się delikatnie z wszelakim, szeroko pojętnym rozsądkiem!

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
w takim razie define "drogiego patyka"
i always go full retard

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
wydaje mi się, że tak renomowany pan doktor zakrzyczy sobie zbyt dużo za wizytę :<

Ja Ci zrobię za dyche, ale nie gwarantuję, że będzie jak u Skervesena...

Spoiler
oż ty cyniczna świnko :P daje 8,50zł i wpadaj na robotę!

Posty połączone: 27 Maj, 2013, 23:20:49
Fakt, każdy ma inną definicję słowa "drogi":< Chodzi mi o wiosło w okolicach 4k, co jest niestety dla mnie kolosalnym wydatkiem na tą chwilę
« Ostatnia zmiana: 27 Maj, 2013, 23:20:49 wysłana przez tanczacybanan »

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nic nie rozumiem kupuje patyka za 4 k szkoda mu 1 k na malowanie wymarzone kurna o co chodzi kup se patyka za 3 k będziesz miał 1 k na malowanie i przestań dupę zawracać na poważnym forum zapisz się nie wiem do kola gospodyń wiejski i tam se podyskutuj czy coś.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Nic nie rozumiem kupuje patyka za 4 k szkoda mu 1 k na malowanie wymarzone kurna o co chodzi kup se patyka za 3 k będziesz miał 1 k na malowanie i przestań dupę zawracać na poważnym forum zapisz się nie wiem do kola gospodyń wiejski i tam se podyskutuj czy coś.
ok, fajnie. Musiałeś strasznie się zdyszeć, wyrzucając z siebie tak filozoficzną myśl, bez żadnych przystanków. Rozumiem, że interpunkcja jest również dla "gospodyń domowych"! Może też powód jest bardziej prozaiczny, tak rozpalił Cię mój bezsensowny post, że chciałeś podkreślić brutalność wypowiedzi olewając poprawną polszczyznę! Młoda Polska wiecznie żywa!
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2013, 00:05:02 wysłana przez tanczacybanan »

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nic nie rozumiem kupuje patyka za 4 k szkoda mu 1 k na malowanie wymarzone kurna o co chodzi kup se patyka za 3 k będziesz miał 1 k na malowanie i przestań dupę zawracać na poważnym forum zapisz się nie wiem do kola gospodyń wiejski i tam se podyskutuj czy coś.
ok, fajnie.

Nie no, przepraszam ze cie aż tak uraziłem mea- culpa.
Nie było to moim celem. Pisz sobie pisz.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Dmaligator i "Młoda Polska" z naciskiem na młoda  :dobre:   Tak swoją drogą jak kto nie ma co robić to się do przecinków przypierdala ;)

Jakie wiosło, NTB czy bolt on. Set in to jak NTB , połysk czy mat . Natural czy ki chooi. Stanowczo za mało danych by cokolwiek powiedzieć.
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2013, 08:43:32 wysłana przez commelina »

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Fakt, wybaczcie panowie, za wyładowywanie frustracji, trochę się przyjebałem :< Po prostu cenię sobie poprawną pisownię :<

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
To siem tó mósisz pszestawić . tanczacybanan pls. :P

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
< Po prostu cenię sobie poprawną pisownię :<

Jak byś cenił to by było tak  Tańczący banan a nie kutfa tak tanczacybanan a tak fogle to mam to w dópię  :D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 837
Fakt, wybaczcie panowie, za wyładowywanie frustracji, trochę się przyjebałem :< Po prostu cenię sobie poprawną pisownię :<

poprawną pisownię i niskie ceny :D

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
I jakość biedronki.

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Fakt, wybaczcie panowie, za wyładowywanie frustracji, trochę się przyjebałem :< Po prostu cenię sobie poprawną pisownię :<

poprawną pisownię i niskie ceny :D
no Przemo, jestem patriotą w końcu, muszę skąpić:P

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
O znikła data urodzenia tanczacegobanana. :D
Hmm... a kiedykolwiek była? Mogę się przyznać, jakby co, że mam 19 lat, chociaż nie wiem, co to zmienia drogi Isurezie:>

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
O znikła data urodzenia tanczacegobanana. :D
Hmm... a kiedykolwiek była? Mogę się przyznać, jakby co, że mam 19 lat, chociaż nie wiem, co to zmienia drogi Isurezie:>
19 lat i 4k na gitare? Albo miałeś spóźnioną 1sza komunie, albo jesteś bogaczem, a w polsce nie lubi sie bogaczy, bo kradno. Niestety. Bede musiał Cie hejtować  8) 8) 8)

Offline blackdahlia

  • Pr0
  • Wiadomości: 959
Chłopaki nie przesadzacie trochę? :D

Offline Dun

  • TW
  • Gaduła
  • Wiadomości: 424



Ma ktoś coś do napisania w temacie w ogóle?

Banan, szkoda wiosła za tę kwotę na eksperymenty. Miałem okazję przemalować swoje pierwsze wiosło, i wynik jest prawdę mówiąc średni, a dysponowałem jako takimi narzędziami i minimum informacji na temat lakiernictwa (dwóch lakierników samochodowych w rodzinie). Ale możesz to mieć zrobione tak:
http://forum.sevenstring.pl/gitary-7-strunowe/transformacja-ibaneza-rgd2127z/120/

Wybór rzecz jasna twój.

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 206
19 lat i 4k na gitare? Albo miałeś spóźnioną 1sza komunie, albo jesteś bogaczem, a w polsce nie lubi sie bogaczy, bo kradno. Niestety. Bede musiał Cie hejtować  8) 8) 8)

albo poszedł do roboty i zarobił na nią zamiast się użalać nad sobą ...
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
W chuj przesadzacie. Znajdźcie se jakieś hobby. Nie wiem, pograjcie na gitarze albo co. Taka tam luźna propozycja...
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
12635 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Wrz, 2008, 21:39:00
wysłana przez Matt-Carnage
24 Odpowiedzi
27608 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2009, 01:03:50
wysłana przez BartekL
14 Odpowiedzi
15645 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2010, 00:13:11
wysłana przez wrobelsparrow
2454 Odpowiedzi
719858 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2024, 07:18:32
wysłana przez theremin
51 Odpowiedzi
13396 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lip, 2012, 23:17:28
wysłana przez Yony