Autor Wątek: więc chodź, przemaluj mi wiosło, tralalala :<  (Przeczytany 7095 razy)

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
19 lat i 4k na gitare? Albo miałeś spóźnioną 1sza komunie, albo jesteś bogaczem, a w polsce nie lubi sie bogaczy, bo kradno. Niestety. Bede musiał Cie hejtować  8) 8) 8)

albo poszedł do roboty i zarobił na nią zamiast się użalać nad sobą ...
Standardowo wszystko odebrane dosłownie  ;) To był żart. Nieśmieszny, przyznam szczerze, ale no.. Poza tym nikt sie nad sobą nie użala, bo w tej chwili również gram i również pracuje by zarobić na swoje graty, więc  :-*
« Ostatnia zmiana: 28 Maj, 2013, 21:01:37 wysłana przez CmnD »

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
O znikła data urodzenia tanczacegobanana. :D
Hmm... a kiedykolwiek była? Mogę się przyznać, jakby co, że mam 19 lat, chociaż nie wiem, co to zmienia drogi Isurezie:>
A to szczaw posrany lubię go bo fajny temat założył można potrollowac ;D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
No nie wierzę, że mój wiek tak dyskusję rozognił:> Drodzy panowie, magazynuję pieniążki sukcesywnie od kilku lat, pracując dorywczo jako murzyn na budowach, dlatego tak boli mnie serce, gdy uświadomię sobie fakt, że tyle potu nie wystarczy na gitarę marzeń:< To już szary aspekt życia, łatwo nie jest :> Jeszcze krótka notka odnośnie moje komunii, myślę, że kasa na niej zebrana dziwnym fartem rozpłynęła się w nicość, jak u każdego chyba, tak na marginesie!

Orange

  • Gość
E tam. Mój brat ma komputor z piniendzy z komunii.

Offline CmnD

  • Gaduła
  • Wiadomości: 392
O nie nie nie. Ja swoją kase z komunii wydałem sam, świadomie. Tzn. nieświadomie, ale sam.  :facepalm:

Co do wiosła, to za tyle szmalcu nie ma sensu iśc na jakiekolwiek kompromisy. Albo kupujesz wiosło idealnie pod Ciebie, ale pierdolisz biznes, bo chyba bez sensu dopłacać do czegoś, co w takim przedziale cenowym nie powinno budzić żadnych zastrzeżeń. Ja bym na Twoim miejscu po prostu cierpliwie czekał i szukał tej jedynej.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Pniundze to nie fszystko a bez pniundzy to chooi

Offline majkelk

  • Pr0
  • Wiadomości: 807
  • Teksty są osobiste
To pomalujesz mu patyka za 8.50, czy nie, commelina? 8)
"Raz na wozie, raz chuj ci w dupę..."

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
No dobra, sugestia się zmienia w INTENSYWNE KURWA NALEGANIE. Jutro będę tak samo wkurwiony jak dziś, więc z łaski swojej knock it off.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
A może w końcu się dowiemy (naczelny skervesen forum już pytał, ale bez odzewu, przynajmniej publicznego) jakiej konstrukcji to gitara, czy ma być korpus czy też gryf, coś "wzorzystego" (czy to malowanie czy ładny top) pod klarem, czy jednolity kolor, czy się błyszczeć czy nie i może jeszcze na perłowo...?

PS. Co do kosztów, to wiem że dobra jakość i dobre materiały kosztują, że "szkłem dupy nie utrzesz" czy tam innym "chujem bałwana nie ulepisz", że roboczogodziny uznanego majstra wraz z zusem, krusem i dziesięciną są swoje warte, ale nie trafia do mnie że pomalowanie deski 30x40cm kosztuje +- tyle ile całego boku auta, wraz z przygotowaniem. Tyle że jezdem gupi, siem nie znam i nie ciągnę tematu bo znowu będzie na mnie :P

PS2. Gdzieś był obszerny temat o malowaniu, ale jakoś nie mogę znaleźć...
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
A może w końcu się dowiemy (naczelny skervesen forum już pytał, ale bez odzewu, przynajmniej publicznego) jakiej konstrukcji to gitara, czy ma być korpus czy też gryf, coś "wzorzystego" (czy to malowanie czy ładny top) pod klarem, czy jednolity kolor, czy się błyszczeć czy nie i może jeszcze na perłowo...?

PS. Co do kosztów, to wiem że dobra jakość i dobre materiały kosztują, że "szkłem dupy nie utrzesz" czy tam innym "chujem bałwana nie ulepisz", że roboczogodziny uznanego majstra wraz z zusem, krusem i dziesięciną są swoje warte, ale nie trafia do mnie że pomalowanie deski 30x40cm kosztuje +- tyle ile całego boku auta, wraz z przygotowaniem. Tyle że jezdem gupi, siem nie znam i nie ciągnę tematu bo znowu będzie na mnie :P

PS2. Gdzieś był obszerny temat o malowaniu, ale jakoś nie mogę znaleźć...
chodzi o przemalowanie korpusu music mana jp6 na czarny, mroczny macik.

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 515
  • Venus as a goodboi
Nie można było tak od razu...? "Chcę przemalować korpus mojego MM JP6 na czarny mat. Jak myślicie, ile może mnie taka usługa wynieść? Nie ukrywam, że mam dość skromny budżet. Kogo moglibyście polecić do takiej roboty?", a nie cała strona trollingu i nic z tego nie wynikło...

Offline tanczacybanan

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Nie można było tak od razu...? "Chcę przemalować korpus mojego MM JP6 na czarny mat. Jak myślicie, ile może mnie taka usługa wynieść? Nie ukrywam, że mam dość skromny budżet. Kogo moglibyście polecić do takiej roboty?", a nie cała strona trollingu i nic z tego nie wynikło...

Może masz i trochę racji przyjacielu, aczkolwiek, jakbym rozegrał to w ten własnie sposób, nigdy byś się nie dowiedział, co Orange'a brat dostał na komunię! Nie zaprzeczaj, że nie było warto:P

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Nie można było tak od razu...? "Chcę przemalować korpus mojego MM JP6 na czarny mat. Jak myślicie, ile może mnie taka usługa wynieść? Nie ukrywam, że mam dość skromny budżet. Kogo moglibyście polecić do takiej roboty?", a nie cała strona trollingu i nic z tego nie wynikło...

Może masz i trochę racji przyjacielu, aczkolwiek, jakbym rozegrał to w ten własnie sposób, nigdy byś się nie dowiedział, co Orange'a brat dostał na komunię! Nie zaprzeczaj, że nie było warto:P

Sie Banan wyrabia po trochu :D
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Ot pyskate po prostu :P
Za 8,5 nie pomalujem, po za Waszymi plecami śmy sobie co nieco wyjaśnili i tyle  ;)

Orange

  • Gość
e,e,e. Co mój brat kupił za piniendze z komuni. Proszę mie tu nie inputować co nie powiedziałem.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
15 Odpowiedzi
12635 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Wrz, 2008, 21:39:00
wysłana przez Matt-Carnage
24 Odpowiedzi
27608 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sty, 2009, 01:03:50
wysłana przez BartekL
14 Odpowiedzi
15645 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Sty, 2010, 00:13:11
wysłana przez wrobelsparrow
2454 Odpowiedzi
719859 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2024, 07:18:32
wysłana przez theremin
51 Odpowiedzi
13398 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lip, 2012, 23:17:28
wysłana przez Yony