Autor Wątek: nju patyk day.  (Przeczytany 11339 razy)

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
nju patyk day.
« 11 Wrz, 2008, 20:27:37 »
dzisiaj odberalem swoje wioslo od mayo. wiem ze maasa tutaj chlopakow co jada po mayo, jednak niestety nie wiem, skad tyle opinii bo przy okazji robienia tego wiosla masa z nich okazala sie nieprawdziwa o.O

http://img362.imageshack.us/my.php?image=setiusjl0.jpg
http://img395.imageshack.us/my.php?image=setus2pd1.jpg
http://img256.imageshack.us/my.php?image=setius3ne9.jpg

spec:
korpus mahon+ jesion
gryf 5 czesci klon-mahon
blokowane sperzele
sh-6, merlin classic strat h/o

wioslo wyglada zajebiscie, zdjecia nie oddaja tego co jest na zywo. zbieralem szczene z gleby. wyglada surowo a zarazem subtelnie i pieknie:D a gada, tak jak wyglada, zajebiscie.
i to chyba tyle?

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #1 11 Wrz, 2008, 20:59:37 »
Szóstka? Bleeeeeee.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #2 11 Wrz, 2008, 21:00:44 »
7mka bedzie nastepna :P

Offline el-biczel

  • Pr0
  • Wiadomości: 825
  • Zawsze chciałem neutrinem być...
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #3 11 Wrz, 2008, 21:19:43 »
Szóstka? Bleeeeeee.
niedokładnie farbą ochlapali i drewno wystaje ;)

Całkiem spoko gitarka, zobaczymy jak bedzie za jakiś czas.

D_Rivv

  • Gość
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #4 11 Wrz, 2008, 23:20:24 »
Stary, jeszcze raz gratulacje. :) Gitarka wygląda zajebiście, te widoczne w fakturze drewna słoje, mnie bardzo kręcą. :)

Offline Dexterek

  • Fanboy Mesy w niepomiętej kurtce
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 838
  • Pan Mroku
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #5 11 Wrz, 2008, 23:47:46 »
Gratulacje ;) Piękna jest. Będzie recka?
Don't stick with your girl - that is gay and lame.
Rape some sluts who worship Satan's name!

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #6 12 Wrz, 2008, 00:02:05 »
recka, hm. no w sumie moze być, ale chce zeby minął efekt wow :) chociaz na zywo sie tak prezentuje, ze nie wiem czy ten efekt tak szybko minie ;) poczekam na jakąś probe z kapela,gdize bedzie mozna ja stestowac porzadnie.

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #7 12 Wrz, 2008, 01:46:04 »
linki nie działaja wiec nie moge podzielic entuzjazmu
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #8 12 Wrz, 2008, 01:54:14 »
to sobie skopiuj adres odnosnika i wklej w okno ;) zadziała :D
B ( o ) ( o ) B S

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #9 12 Wrz, 2008, 02:02:02 »
ty szatanisto do czego mnie namawiasz ale fakt działa kolor git ale nie temat do zgłebiania akysz akysz
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #10 12 Wrz, 2008, 08:39:20 »
wiem ze maasa tutaj chlopakow co jada po mayo, jednak niestety nie wiem, skad tyle opinii bo przy okazji robienia tego wiosla masa z nich okazala sie nieprawdziwa

ciekawostka

wytlumacz mi jakim cudem przy okazji robienia Twojego wiosla okazalo sie ze nie spitolili wiosla sinnera a mi zrobia gitare bez bronienia sie rekami i nogami wynajdujac pierdoly typu - "struna sie w kluczu nie miesci"


;)

gratulacje
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #11 12 Wrz, 2008, 12:34:36 »
Piękna, aczkolwiek piękno to widać dopiero jak się spojrzy na tylną część gitary. :tak:

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #12 12 Wrz, 2008, 13:29:41 »
Gratuluje men, fajnie PUP'y dobrales, choc ja zawsze jakos sceptycznie podchodzilem do dominujacych mahoniem gitar z singlem (gdziekolwiek). Mimo pewnych niedoskonalosci bardzo kochalem swojego setiuska, oby Ci sluzyl. Zrob sobie ta 7ke, skoro juz obiecales :)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #13 12 Wrz, 2008, 13:41:49 »
Nie, żebym był pro-mayo, choć owszem sam też używam, ale sami wiecie, że w każdej firmie są różni ludzie, a Custom Shop ESP i innych ZNANYCH I CENIONYCH firm też potrafi nieźle spierdolić.
Paczki z głów!

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #14 12 Wrz, 2008, 13:51:39 »
dla mnie to slabe pocieszenie, badz argument, mimo to jak sie chlopak cieszy, to tylko gratulowac, nie badzmy chuje

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #15 12 Wrz, 2008, 14:16:25 »
nie wiem, skad tyle opinii bo przy okazji robienia tego wiosla masa z nich okazala sie nieprawdziwa o.O

z pigmeja, chyba Twoje

Cytuj
Produkcja gitary początkowo miała zając miesiąc, jednak przedluzyla sie o niecale 2 tyg. wiec czekałem ok 1,5 miesiąca.

jedyne co, to to ze killswitch chcialem w innym miejscu, 2 dni przed odebraniem gitary zadzwonili ze niemozliwe jest zrobienie tam gdzie chce, bo nie miesci sie w frezie na elektronike, wiec dzisiaj przy odbiorze wiosla  ustalilismy inne miejsce... w sumie nic takiego, ale mogli na to wpasc wczesniej niz 2 dni przed odbiorem wiosla...

sam singiel chcialem ciut dalej od podstrunnicy, nie wiem czemu wyladowal tak blisko, ale gada tam swietnie, wiec sie nie wyklucalem....

czyli jak to jest w koncu? Zakladam sie, ze glowke tez chciales w kolorze, bez przypalanki?

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #16 12 Wrz, 2008, 15:01:48 »
heh, tez na główke zwróciłem uwage. Wyglada jakby Ci zrobili kastomowy korpus a gryf z główką dowalili stockowy bo mieli na magazynie akurat. Co do killswitcha to tez mnie rozbawiło że sie nie da. Jak wywalam 4kzł za gitare to killswitch i singiel ma być tam dokładnie gdzie ja chce. Jak sie nie miesci we frezie to można dofrezowac zeby się zmieściło. Chyba ze lutnik z wlasnego doswiadczenia powie ze lepiej jest inaczej to inna sprawa. Mam wrazenie (a właściwie przeświadczenie) że cały CS mayo to tylko lekkie zmiany w stockowych. Bo watpie zeby mi zrobili kształt korpusu inny niz maja w ofercie.

PS. Ile daleś tak właściwie?
B ( o ) ( o ) B S

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #17 12 Wrz, 2008, 15:08:19 »
Mam wrazenie (a właściwie przeświadczenie) że cały CS mayo to tylko lekkie zmiany w stockowych.

taki ich swiadomy wybor, wiele firm tak robi, badz w ogole nie prowadzi dzialow CS dla ludu. Nie tylko w lutnictwie, rowniez efekty, MXR - swietny przyklad. Rozumiem, dlaczego PRS swoj dzial nazwal Private Stock, zeby sie odciac od tego pierdolenia

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #18 12 Wrz, 2008, 15:10:36 »
I tak hitem dla mnie jest napis Custom Shop na moich Flejmach xD
B ( o ) ( o ) B S

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #19 12 Wrz, 2008, 15:12:05 »
I tak hitem dla mnie jest napis Custom Shop na moich Flejmach xD

Dla mnie skandalem jest napis custom shop na moim MXR Variphase

Offline Budzan

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 084
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #20 12 Wrz, 2008, 15:52:39 »
odnosnie killa,  w sumie nie wiem, jest to tylko pierdola, ale fakt, mogli na to zerknać szybciej, problem podejzewam polegal na tym ze na samym projekcie bylo napisane "killswitch o miejsce pytac artura". i najpierw pizdneli korpus, a potem sie spytali artura :D gdyby to chodzilo o jakis pickup czy cos to bym sie wkurwil, a switcha moglem se nawet podarowac i bym przezyl.

rozmawialem z nimi ze troche ten CS okrojony,, bo np tremolo nie chceli mi zwyklego wsadzic... ale inna sprawa, ze i tak mozna sporo zmienic...

co do glowki, o tym nie rozmawialismy, mi pasi, chociaz faktycznie troche oderwana od kontekstu...

co do opinii to rozne o nich kraza tu i tam, w sumie zanim zrobil mi mojego setiusa macalem kilka innych u nich i kazdy byl ok, mieli tam tez mase flejmow customowych  ktore wygladaly tak ze o ja jebie. po porstu zajebiscie.

gitarka jest super, mamnadzieje zezaden bug nie wyjdzie  z czasem. co do ceny to piszcie na priv. ale byla bardzo okazjonalna :)

Offline BartekL

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 549
  • "Ryjem will not play"
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #21 13 Wrz, 2008, 12:38:45 »
Ładna gitara :)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: nju patyk day.
« Odpowiedź #22 15 Wrz, 2008, 09:54:03 »
A mi się top średnio podoba, bo wygląda jak meble u mojej cioci ;)

Tak serio - gratulacje! Mam nadzieję, że spełni pokładane w niej nadzieje :)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
15626 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lut, 2010, 11:50:57
wysłana przez Budzan
16 Odpowiedzi
8406 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Cze, 2011, 22:09:58
wysłana przez Stefan
10 Odpowiedzi
4047 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2012, 17:51:18
wysłana przez Orange
1 Odpowiedzi
819 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Lis, 2012, 20:47:06
wysłana przez Thoth
5 Odpowiedzi
1796 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Mar, 2013, 12:17:09
wysłana przez Leon