Autor Wątek: NGD LTD JH-600 Prezent urodzinowy  (Przeczytany 16234 razy)

Offline rafalek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 283
NGD LTD JH-600 Prezent urodzinowy
« 07 Maj, 2013, 21:16:23 »
Witam.
W ramch czterdziechy dostałem dzisiaj od żony mały prezent.
Oto co zastałem po powrocie z roboty


Po rozpakowaniu




Moje marzenie LTD JH-600 sygnowana przez nieżyjącego już niestety Jeffa Hannemana. Gitara dziewicza prosto ze sklepu. Dodam, że żadnego spisku nie wyniuchałem wie mnie zatkało. Coś tam niby mówiłem, że to fajne wiosło jest ale w życiu bym się nie spodziwał... Póki co jestem w szoku więc nic konstruktywnego nie napiszę poza tym, że w końcu mam wiosło z gryfem idealnym do moich małych rączek.
« Ostatnia zmiana: 08 Maj, 2013, 08:55:52 wysłana przez rafalek »

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 199
Odp: NGD Prezent urodzinowy
« Odpowiedź #1 07 Maj, 2013, 21:34:18 »
pozazdrościć żony

świetny prezent i wiosło. gratulacje. oby długo służyła. gitara też ;)
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
Odp: NGD Prezent urodzinowy
« Odpowiedź #2 07 Maj, 2013, 21:41:02 »
sadze ze teraz bedzie wiekszy zachwyt nad czynem Twojej żony aniżeli gitą ;)

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Odp: NGD Prezent urodzinowy
« Odpowiedź #3 07 Maj, 2013, 21:41:15 »
ładna wstążka
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Odp: NGD Prezent urodzinowy
« Odpowiedź #4 07 Maj, 2013, 21:54:03 »
ale czad prezent ...., wstążka , żona ..... :D
Hanneman zmarł w moje urodziny - skubaniec ....

a wiosła gratuluję - miałem ogromny GAS na takie w malowaniu Camo
jak ochłoniesz napisz coć więcej

"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Odp: NGD Prezent urodzinowy
« Odpowiedź #5 07 Maj, 2013, 22:06:33 »
Ta gitara ma coś w sobie, co sprawia, że jest fajniejsza od sygnatury Hammetta czy zwykłego "M". Pozdrów żonkę, oby takich kobiet było więcej na naszej drodze życia ;)
A o gitarę bardzo dbaj i każdego szóstego dnia czerwca graj 'God Hate Us All' ;)
« Ostatnia zmiana: 07 Maj, 2013, 22:19:34 wysłana przez niedziak »
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Leswar

  • Gaduła
  • Wiadomości: 218
Odp: NGD Prezent urodzinowy
« Odpowiedź #6 07 Maj, 2013, 22:17:59 »
Gratuluję! :) Nie wygląda aż tak źle, mimo tego, że jest czarna :D

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 510
  • Venus as a goodboi
Odp: NGD Prezent urodzinowy
« Odpowiedź #7 07 Maj, 2013, 22:32:24 »
Markery to szczyt tandety - lubię to!
Hanneman już swoje zrobił dla muzyki, niech spoczywa w spokoju, a ziemia mu lekką będzie.
Wielki szacun dla żony!

Offline fudasfudas

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 33
    • sekator
Odp: NGD Prezent urodzinowy
« Odpowiedź #8 07 Maj, 2013, 22:56:32 »
jaciesz nie pierdolesz! Alesz prezent!Ja też niedlugosz obchodzę 40,żeby moja żona mi jakąś fałkie kupiła.Ty to masz żonesz
żarcie-żer    *    sranie-ser

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774
Odp: NGD Prezent urodzinowy
« Odpowiedź #9 07 Maj, 2013, 23:17:27 »
Pozazdrościć, świetne wiosło! taka tylko camo <3

Ostatnio mam straszny GAS na M Cammo tylko nigdzie tej gitary nie mogę znaleźć w Polsce.

Gratuluje

Offline rafalek

  • Gaduła
  • Wiadomości: 283
No więc trochę bardziej na chłodno. Po pierwsze do wiesła dodali chyba z 5 kluczy imbusowych, ale żaden nie pasował do blokady strun na siodełku:-). Na szybko zaopatrzyłem się w komplet śrubokrętów precyzyjnych do tych małych śrubeczek w Kahrerze i po pół dnia walki wymieniłem struny na swój stały set 11-52 i strój D. Fabryczne to jakieś końskie włosy które przy D wisiały jak sznurki do suszenia prania. Odkręcenie śruby blokującej mostek za pomocą zwykłego imbusa to droga przez mękę ponieważ nie da się wykonać pełnego obrotu bo korpus gitary na to nie pozwala. Trzeba będzie zakupić imbuso-śrubokręt o długości przynajmniej 15cm. Sama regulacja całości jest bardzo przyjemna jak się już wie co do czego. Regulować można wszystko we wszystkie strony, każdą strunę indywidualnie. Fajna jest możliwość ustawienia odległości pomiędzy strunami. Mikrostroiki mogłyby chodzić lżej, zwłaszcza, że nie mają takiego grzybka zwiększającego średnicę pokrętła jak we floydzie. Wajchowanie bardzo płynne. Lekko chodzi, duży zakres działania. Nie jestem ekspertem od ruchomych mostów więc poszarpałem wajchę z godzinkę a potem most został zablokowany i tak zostanie przynajmniej przez jakiś czas. Jakościowo całość nie jest najgorsza w zasadzie jakieś tam malutkie niedoróbki można znaleźć na bindingu gryfu. Nie jest to gitara idealna pod tym względem ale wszystko w granicach przyzwoitości. Jaka jest jej największa zaleta? Gryf. 41mm extra thin U. Gryfik wręcz mikroskopijny, węższy niż w standardowym M. Na moje bidne łapki które nie są w stanie objąć porządnie fujary przy masturbacji to jak ponowne narodziny. Do tego jeszcze na moście ustawiłem sobie rozstaw całości tak, że struny nie idą przy samych krawędziach wiec ogarnięcie całości nie jest już problemem. Przesiadka bezpośrednio z Schectera jeszcze bardziej uwidacznia różnicę. Hebanik na podstrunnicy piękny, gładziutki. Markery dla mnie wypas. Do fajnego gryfu dokomponowuje się korpus flat top z niskoprofilowym Kahlerem (choć nie tak niskim jak floyd), który pozwala na osiąganie kosmicznych prędkości w kostkowaniu. Tam gdzie na rzeźbionym Shecterze z wysokim mostkiem TOM łokieć płonął na JH-600 to zaledwie jakieś 70% możliwości. Dla mnie jako Slayero-Kreatora to szczególnie ważne. Co do brzmienia, to póki co wypróbowałem jedynie na POD Farmie. Wyraziste, bez żadnego brumienia przy puszczonych strunach. EMG dają jakby nieco mniejszy sygnał niż Hellfire zamontowane w Shecterze, ale nie słychać tego tylko widać na wskaźniku sygnału wejściowego w POD Farmie. Wyraźnych różnic brzmieniowych pomiędzy olchą a mahoniem nie wyczułem. Ale wiadomo, że POD Farmowi w zasadzie wszystko jedno co się do niego podłączy. Spróbuje ponagrywać jakieś próbki na tych samych ustawieniach może wtedy. Prawdziwa próba brzmienia jutro na próbie na piecu.

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Żona mistrz...  :D :D :D

Składam w niosek o założenie jej konta na SS i nadania jej statusu Admina :P

Gdyby nie te markery ... no mi nie pasują ;) Ale mimo to pomacałbym <WIOSŁO!! :P >
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

Offline Szneka

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 53
Szacuneczek, 1 klasa wiosło i kobieta :) Ogrywałem ale trochę za cienki gryf jak dla mnie ale tak czy siak niech Ci służy jak najlepiej:)

Offline peterrw

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Myślę, że tak
Gryf jest cieńszy niż w ibkach?

Offline mastEr_eXplorer

  • Pr0
  • Wiadomości: 774

Offline peterrw

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Myślę, że tak
Dzieki z linki 

Offline Testorrob

  • Gaduła
  • Wiadomości: 275
    • Testor na myspace
Fajne wiosło, żona jeszcze fajniejsza :) Gratuluję!

Offline peterrw

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Myślę, że tak
No dokładnie, nie wiedziałem ze takie są...

Offline xaperfly

  • Gaduła
  • Wiadomości: 299
  • Pikabooo
    • Outsane
Taki to pożyje :)
Lubię nakurwiać!
www.OUTSANE.com.pl

Offline peterrw

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 95
  • Myślę, że tak
Jak by mi zona kupiła regiusa 7 pro... ;)

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Gratulacje, zajebiste wiosło, sam kiedyś chciałem takie mieć, ale wtedy wybrałem M-400, a to jest fajniejsze, jakby moja żona mogłaby coś kolwiek kupić mi do gitary... hmmm..... jedyno co to 10 lat temu dostałem skurzany pas do Ibka...
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

Offline Garf

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 19
Gratuluję żonki i nowego wiosła! Taka kobieta to prawdziwy skarb! :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
30 Odpowiedzi
15040 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Mar, 2010, 18:07:19
wysłana przez Vin$
18 Odpowiedzi
14418 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Gru, 2010, 20:07:39
wysłana przez ghostek
30 Odpowiedzi
10410 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2012, 14:10:39
wysłana przez ftideus
36 Odpowiedzi
8658 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Lip, 2012, 21:34:04
wysłana przez sharpi
42 Odpowiedzi
22810 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Cze, 2013, 14:35:04
wysłana przez Trociniak