Autor Wątek: Soldano za 600 w akcji :D  (Przeczytany 8665 razy)

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Soldano za 600 w akcji :D
« Odpowiedź #25 07 Lip, 2012, 14:33:29 »
OTO dzisiejsza produkcja ... muza do spota reklamowego dla kumpla.
Wspomniany wzmacniacz + LP Custom '79

To bardzo ładne jest, to. Przypomina mi lata młodzieńcze i zepsół Therapy?.

O co chodzi w tych Twoich wątkach? Czy ktoś zabrania Ci brzmieć dobrze na wzmacniaczu za 600 zł, czy też jacyś ludzie upierają się, że nie brzmi to dobrze, bo ni hu-hu nie rozumiem, po co ta pisanina?

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Soldano za 600 w akcji :D
« Odpowiedź #26 07 Lip, 2012, 15:07:03 »
O co chodzi w tych Twoich wątkach?
A o co ma chodzić? Jeden się chwali, że wywalił 12k zł na wzmacniacz, a drugi się chwali podobnie brzmiącym za 600zł. Nie rozumiem co w tym nie zrozumiałego.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: Soldano za 600 w akcji :D
« Odpowiedź #27 07 Lip, 2012, 16:02:38 »
OTO dzisiejsza produkcja ... muza do spota reklamowego dla kumpla.
Wspomniany wzmacniacz + LP Custom '79

To bardzo ładne jest, to. Przypomina mi lata młodzieńcze i zepsół Therapy?.

O co chodzi w tych Twoich wątkach? Czy ktoś zabrania Ci brzmieć dobrze na wzmacniaczu za 600 zł, czy też jacyś ludzie upierają się, że nie brzmi to dobrze, bo ni hu-hu nie rozumiem, po co ta pisanina?
O co chodzi w tych Twoich wątkach?
A o co ma chodzić? Jeden się chwali, że wywalił 12k zł na wzmacniacz, a drugi się chwali podobnie brzmiącym za 600zł. Nie rozumiem co w tym nie zrozumiałego.

Co w tym niezrozumiałego? Ja pytałem poważnie, nie kpiłem. Cały czas wyczuwam jakiś podtekst, jakby używanie wzmacniacza za 600 zł było grzechem i trzeba było światu udowadniać, że tak nie jest. Dlaczego autora posądza się o trolling i zamyka wątek? Bo napisał, że za 600 zł ma brzmienie jak soldano? Kompletnie nie rozumiem sporu. Tu na forum są gear-whores, a autor to mesjasz usiłujący ośmieszyć ich skłonność do wydawania pieniędzy? O to chodzi? Całość pachnie mi jakąś bzdurą, a ja lubię traktować to forum poważnie.

Offline LukasK

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Odp: Soldano za 600 w akcji :D
« Odpowiedź #28 07 Lip, 2012, 16:26:19 »
A może to po prostu taka dyskretna reklama zespołu ?

PS. Całkiem nieźle brzmi ten wzmak jak na taką kasę ale nie jest to coś co otrzepało by szron z jajec

Offline Frantic

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: Soldano za 600 w akcji :D
« Odpowiedź #29 07 Lip, 2012, 16:51:45 »
Co w tym niezrozumiałego? Ja pytałem poważnie, nie kpiłem. Cały czas wyczuwam jakiś podtekst, jakby używanie wzmacniacza za 600 zł było grzechem i trzeba było światu udowadniać, że tak nie jest. Dlaczego autora posądza się o trolling i zamyka wątek? Bo napisał, że za 600 zł ma brzmienie jak soldano? Kompletnie nie rozumiem sporu. Tu na forum są gear-whores, a autor to mesjasz usiłujący ośmieszyć ich skłonność do wydawania pieniędzy? O to chodzi? Całość pachnie mi jakąś bzdurą, a ja lubię traktować to forum poważnie.
Też nie kumam skąd u niektórych taka negatywna reakcja. Nie wiem czy temat to bzdura czy nie, tak jak wcześniej napisałem, rozmawiałem przez gg z facetem który ten magiczny soldano za 600zł zrobił, i za prosty wzmak z 1 kanałem i 50W mocy policzył ponad 2k zł, z kolei innemu mojemu kumplowi za podobną konstrukcje + kanał clean policzył 1,4k zł. Szczerze, nie ufam fachowcy który nie potrafi wycenić swojej pracy i rzuca ceną jaka mu pierwsza przyjdzie do głowy. 

Offline LukasK

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 22
Odp: Soldano za 600 w akcji :D
« Odpowiedź #30 07 Lip, 2012, 17:39:13 »
Cena zależy pewnie od obłożenia robotą. Nie masz zleceń i trzeba ci kasy to sprzedajesz taniej. Masz trochę roboty to cenę możesz podnieść. Nie jest to jakoś bardzo profesjonalne ale tak często bywa. Sam tak robię u siebie (inna branża)

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Soldano za 600 w akcji :D
« Odpowiedź #31 07 Lip, 2012, 17:40:44 »
Panowie, moją intencją nie jest ani reklamowanie wzmacniaczy Ampdoctor ani zespołu ... to mi nie jest do niczego potrzebne.
Jest to forum branżowe i raczej nie wielu z Was się taka muza podoba.

Gdybyście mieli fajne cycki, kolorowe włosy, dziary, tunele i chodzili w zakolanówkach to może zależało by mi na pozyskaniu Was jako odbiorców ... ale w obecnych okolicznościach sądzę że jest to jedno z niewielu bardziej ogarniętych for gitarowych w PL i możemy sobie podyskutować o sprzęcie. Tyle na ten temat.


Prędzej chciał bym reklamować studio, no więc proszzz - www.facebook.com/hotrodstudio 

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: Soldano za 600 w akcji :D
« Odpowiedź #32 08 Lip, 2012, 00:50:02 »
Ooooodpierdolcie się od Tomka. On tu długo siedzi i se może wrzucać nawet disco polo ;)
Konkretnie to brzmi. Pogratulować pieca.
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Tomek Martyniak

  • Gaduła
  • Wiadomości: 243
  • żartowałem przecież
Odp: Soldano za 600 w akcji :D
« Odpowiedź #33 08 Lip, 2012, 11:48:36 »
Albo wpierdol od Leona!

 :headbang: :headbang:

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: Soldano za 600 w akcji :D
« Odpowiedź #34 08 Lip, 2012, 12:32:52 »


Nie brzmi konkretnie, nie gratuluję pieca. Nagrania ze studia natomiast spoko, lajknąłem.

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 865
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Soldano za 600 w akcji :D
« Odpowiedź #35 08 Lip, 2012, 15:05:15 »
A ja głupi myślałem, że wzmacniacze Soldano produkuje tylko Soldano, a kopia, nawet z przyczepionym logiem, jest tylko kopią konkretnego modelu, a nie samej firmy... Co nie zmienia faktu, że ta kopia fajnie brzmi i dobrze siedzi w brzmieniu kapeli.

Niemniej ten temat to wg mnie  TROLOLOLO  tak samo  jak poprzedni.
« Ostatnia zmiana: 08 Lip, 2012, 15:07:26 wysłana przez theremin »
4string

Offline sharpi

  • Pr0
  • Wiadomości: 571
  • A można na kreskę?
Odp: Soldano za 600 w akcji :D
« Odpowiedź #36 08 Lip, 2012, 21:34:04 »
Amen  :D
"Tępi ludzie są jak tępe noże - krzywdy nie zrobią ale jak wkurwiają" - Anonim

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
25 Odpowiedzi
8044 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Cze, 2009, 17:19:30
wysłana przez James Dean
30 Odpowiedzi
10416 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lut, 2012, 14:10:39
wysłana przez ftideus
51 Odpowiedzi
13122 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Lip, 2012, 23:17:28
wysłana przez Yony
0 Odpowiedzi
1508 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Cze, 2013, 21:42:45
wysłana przez Guitar Spot
3 Odpowiedzi
1632 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Wrz, 2019, 22:27:34
wysłana przez myheaven