Autor Wątek: [NGD] Inny niż się spodziewałem :)  (Przeczytany 21369 razy)

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
[NGD] Inny niż się spodziewałem :)
« 14 Lut, 2013, 10:26:40 »
Witam,

jakiś nie cały rok temu kupiłem od Lothar'a wiosło na które chorowałem od wielu lat (!), nie była to zajawka na chwilę, ale coś co cisnęło mnie tak na prawdę od kiedy zacząłem interesować się grą na gitarze. Wtedy właśnie, czyli jakieś... 10 lat temu, postanowiłem sobie, po przeczytaniu pewnego artykułu i przesłuchaniu "próbek", że kiedyś kupię sobie PRS'a CE 24 i/lub Custom 22. Oczywiście marzenia, marzeniami, a rzeczywistość dupa. No, ale kiedyś zaczyna się zarabiać jakieś sensowniejsze pieniążki (albo i nie zaczyna) i wtedy można powoli, sukcesywnie spełniać swoje GAS'y, pierwszy był ENGL Savage 120, potem Buzzaro 212, sam nie wiem dlaczego, ale wiosła zeszły na plan dalszy, a to był błąd. Kiedy w końcu nabyłem swojego CE24 byłem dosłownie obesrany tęczą! Wiosło o którym tak długo marzyłem było w moich rękach na własność i... nie zawiodło oczekiwań we mnie narastających wobec tych wyrobów przez te lata. No, ale czas leci, minął prawie rok, i poczułem realizację drugiej części GAS'u...

Oczywiście mowa o CU22, trochę bujałem w obłokach i szukałem okazji, sam myśląc, że nie trafi się takowa. W pewnym momencie byłem nawet już zrezygnowany, PAS nie chciał zejść, a fajnych Custom'ów w sensownych cenach - brak. Tu z pomocą przyszedł Musza, któremu serdecznie chcę podziękować, od słowa do słowa okazało się, że jest ktoś, kto chciałby upłynnić swojego PRS'a, ba! jest to właśnie Custom i do tego 22... koniec końców, okazało się, że mowa o Domasie, a efekt naszego "dogadywania się" leży w moich rękach teraz właśnie kiedy to piszę...



Wiosło dziś doszło, po "włamaniu" się do case, ujarzałem... folię bombelkową, no więc odwinąłem, a moim oczom ukazał się serio śliczny PRS Custom 22. Jest to wiosło z 1996 roku, specki nie muszę chyba przytaczać? Nadmienię, że klucze są wymienione na Phase II (chodzą duuużo lepiej od tych z CE), a mostek ze standardowego PRS'owego Stoptaila został wymieniony na Gotoh 510UB który robi robotę (oryginalny też mam co mnie cieszy). Samo wiołso wydaje się bardzo lekkie przy swoim starszym bracie (CE jest o rok starszy!), choć manualnie chyba gra mi się na nim wygodniej, tak bardziej "fizjologicznie", a przecież i w CE wygoda gry dla mnie była zaskoczeniem. Więc tu jest miut. No i od strony wizualnej instant boner, nic nie poradzę. Gitara brzmi kompletnie inaczej niż CE, no ale nie ma się co dziwić, zupełnie inna konfiguracja drewna, przetworników. Choć co do konkretów poczekam do sensownego ogrania na Savage.

Koniec końców jestem fhui zadowolony, i to jest dla mnie bardzo ważne, bo pewnie to ostatni zakup na dłuższy czas, a teraz przygotujcie chusteczki, lecą foty:

Spoiler
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Lothar

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 491
  • Ibanez <3
    • Spaceshark's Lair
Gratki, sliczna :)
facebook.com/EnolyBand

Rób perke.

Offline puffmajster

  • Gaduła
  • Wiadomości: 135
o Ty chujkuuu!!!! Gratuluje po stokroć!!!Gdyby nie dzisiejszy wyjazd to już bym u Ciebie siedział i ogrywał to wiosło


Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Uh. Kocham niebieskie wiosła! Graty, bzdety itepe. :)
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline oz

  • Pr0
  • Wiadomości: 968
piękno wiosło, jedna z niewielu niebieskich gitar, która mi się podoba,

Offline Myxu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 267
Śliczna, gratulacje! :)
Chociaż szczerze mówiąc - Ja wolę CE :D

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Osooooom, szkdoa tylko, żę ptaków nie ma ale i tak osom :)

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
Niech Ci służy ;)

Offline Szorstki_EVL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
  • Holy Wars
Niebieska!!!
Dzwonie do Ciebie i przychodzę ogrywać!! ;D

Offline puffmajster

  • Gaduła
  • Wiadomości: 135
Stiv ładny sobie prezent na walentynki zrobiłeś:D

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
oooooooo kurwa :D top wykręca i miażdży suty

tylko czemu nie ma ptaszków... :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline MadYarpen

  • Pr0
  • Wiadomości: 587
  • Petrolhead
ma nawet walentynkowe serducho z tyłu:D

Offline Franek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Gratuluję! Jak już wszyscy wspomnieli - szkoda że nie ma ptaszków, ale nawet bez nich gitara prezentuje się świetnie, brzmieniowo pewnie też miażdży(96r.) W (dalekiej) przyszłości sam zamierzam sobie kupić PRSa.

Offline pshemo

  • Pr0
  • Wiadomości: 833
zazdraszczam...nie znam sie na PRSach..nie rozróżniam CE od CU ale ożeszkurwa - piękny jest - chyba zacznę się interesować. Odczuwam niepokojący GAS:(

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Gratulacje - ładny i niecodzienny kolor :) peeresy som osom. Sam mam ogromną chcicę żeby jakiegoś sc przypolować jeszcze.

Pshemo: CE to klonowy przykręcany gryf, brak 10 topów oraz w większości przypadków ptaszków (coś mi się obiło o uszy że na początku produkcji niektóre miewały). Generalnie inny instrument niż Cu.
« Ostatnia zmiana: 14 Lut, 2013, 13:50:17 wysłana przez Radek M »
No pain No gain !

Offline .rogaty

  • Gaduła
  • Wiadomości: 287
  • Dolina Magicznego Jednorożca Nińdzia!
Top to istne szaleństwo. Miodne wiosło, graty. :)
It's always nice to have a penis.

Offline Gveir

  • Gaduła
  • Wiadomości: 435
  • Grunge Man
Wyglądają jak para świeżo-co wykonanych amerykańskich Wranglerów! Czuć JuEsEj na kilometry więc: America! Fuck yeah! :D
Badyloka jak najbardziej gratuluje, cieszę się, że marzenie spełnione a, tym bardziej, że to PRS
Zwycięzca Grand Prix "Najbiedniejszy Rig na sevenstring.pl" 2013 i 2014
http://muzycznymajdan.blogspot.com/ - pierdolnik muzyczno-płytowy

Offline RPA

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 74
Piękna :o Jeszcze srebrne puchy i można fapować do białego rana.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 032
Łooooooooo, to teraz poleciałeś po całości! Gratuluję! :tak:
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
DAT KOLOR, lubię to :)
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline Stivo2005

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 507
  • Fanboy ENGL'a :D
Dziękuję wszystkim ;) wiosło zadziwa mnie z każdym kolejnym dźwiękiem, i na bank zostaje 4eva!

A tu jeszcze family foto:



Mam nadzieję, że wszystkie zostaną ze mną...
Bynajmniej to nie przynajmniej!

Offline Franek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 54
Konkretnie :devil:. Brakuje jeszcze tylko jakiejś równie fajnej siódemki.

Offline Omlet

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 501
  • Pitu pitu, rak odbytu
    • Perfect Beauty
Po co skoro jest odpowiednio kurwiący barytong?

Gratuluje, zajebisty top ma. Szkoda że bez ptaków ale to chyba już wszyscy pisali :D
Nie dadzą szansy bo to pedalskie forum pełne pedałów. Mogą mi wyzerować włosy z dupy - jfbiggestfan
...gdyż granie do kotleta nie jest graniem do omleta choć oba dobre - commelina

Offline Szorstki_EVL

  • Gaduła
  • Wiadomości: 181
  • Holy Wars
Zostawcie ptaki w spokoju :D
Najlepiej jak nie byłoby niczego (Kononowicz:P).

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
3741 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2008, 18:22:01
wysłana przez Tolein
12 Odpowiedzi
5249 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Maj, 2012, 00:56:36
wysłana przez Aerosmith
29 Odpowiedzi
12137 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Lip, 2013, 20:42:07
wysłana przez blackdahlia
20 Odpowiedzi
7216 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Wrz, 2013, 02:26:51
wysłana przez Lothar
7 Odpowiedzi
8687 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Kwi, 2014, 20:02:08
wysłana przez Orange