Autor Wątek: Co was w życiu smuci?  (Przeczytany 210822 razy)

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #625 06 Wrz, 2015, 00:17:45 »
Czyje celowe dzialanie , ISIS ? czy Tuska ?
 

Wierzysz w to, że politycy są tak głupi i wpuszczają tysiące dzikusów praktycznie bez żadnego nadzoru ryzykując totalną destabilizację w europie do tego będąc głuchym na protesty swoich obywateli? Serio?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #626 06 Wrz, 2015, 00:20:44 »
Czyje celowe dzialanie , ISIS ? czy Tuska ?
 

Wierzysz w to, że politycy są tak głupi i wpuszczają tysiące dzikusów praktycznie bez żadnego nadzoru ryzykując totalną destabilizację w europie do tego będąc głuchym na protesty swoich obywateli? Serio?

jak słucham niektórych to jak najbardziej tak
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #627 06 Wrz, 2015, 00:32:55 »
Czyje celowe dzialanie , ISIS ? czy Tuska ?
 

Wierzysz w to, że politycy są tak głupi i wpuszczają tysiące dzikusów praktycznie bez żadnego nadzoru ryzykując totalną destabilizację w europie do tego będąc głuchym na protesty swoich obywateli? Serio?

Detale proszę,  bo o ile zgadzam się z tym,  że nasi Towarzysze nie mogą być aż tak odmóżdżeni, to dalej nie widzę,  kto na tym korzysta poza samymi ciapatymi, ewentualnie stanami.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #628 06 Wrz, 2015, 00:45:58 »
Serio myślisz, że takie oczywiste by było ustalenie i wskazanie palcem kto na tym wszystkim korzysta? lwrnk pls. Poszperaj w necie kto tak naprawdę zarobił na takiej drugiej wojnie światowej oraz kto dzisiaj zarabia na wszelkiego rodzaju konfliktach zbrojnych.
Wyjaśnij mi tylko jedną rzecz, po cholerę wpuszczać do siebie setki tysięcy dzikusów, którzy wiadomo, że nie pójdą do pracy, nie będą się adaptować do nowego otoczenia, wręcz otwarcie krzyczą, że wszystkich nawrócą na islam albo wyrżną? Do tego płacić im socjal, dawać edukację, mieszkania, opiekę medyczną? Po kiego chuja ich zapraszać jeszcze więcej skoro od jakiegoś czasu jest z nimi coraz większy problem? Nie wiem jak Wy, ale ja nie wierzę w przypadki oraz w to, że za sterami tego wszystkiego siedzą aż tacy idioci jak się na pierwszy rzut oka wydaje.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #629 06 Wrz, 2015, 00:50:44 »
Cytuj
Serio myślisz, że takie oczywiste by było ustalenie i wskazanie palcem kto na tym wszystkim korzysta? l
To akurat jest dziecinnie proste: USA, Sowiety i Izrael. Kto niby ma jeszcze kosę z islamem? Komu zależy na wyjebaniu Europy w kosmos gospodarczo, ekonomicznie i kulturowo?

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #630 06 Wrz, 2015, 00:52:33 »
To już nie jest migracja, to exodus, wędrówka ludów.

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #631 06 Wrz, 2015, 00:53:56 »
Cytuj
Serio myślisz, że takie oczywiste by było ustalenie i wskazanie palcem kto na tym wszystkim korzysta? l
To akurat jest dziecinnie proste: USA, Sowiety i Izrael. Kto niby ma jeszcze kosę z islamem? Komu zależy na wyjebaniu Europy w kosmos gospodarczo, ekonomicznie i kulturowo?

Aborygeni i eskimosi. Siedzą najciszej, a mogą być najbardziej umoczeni.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #632 06 Wrz, 2015, 00:54:46 »
To już nie jest migracja, to exodus, wędrówka ludów.
A mi to wygląda na inwazję. Popatrzcie sobie na te kutry i barki i powiedzcie kogo tam widzicie? Starców, kobiety dzieci, czy energicznych dwudziestolatków z wąsem? Jak to się rozkłada procentowo?

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #633 06 Wrz, 2015, 01:02:33 »
Sobieski  wysyłał na nich huzarów, Merkel wita ich na dworcu czekoladą , a nasza bieda jest naszym orężem.
   

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 044
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #634 06 Wrz, 2015, 01:08:13 »
Nie tylko bieda, Polaka i Ruska trzeba się bać... dla zasady, bo chuj wie co takiemu chodzi po łbie ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #635 06 Wrz, 2015, 01:11:46 »
Cytuj
Serio myślisz, że takie oczywiste by było ustalenie i wskazanie palcem kto na tym wszystkim korzysta? l
To akurat jest dziecinnie proste: USA, Sowiety i Izrael. Kto niby ma jeszcze kosę z islamem? Komu zależy na wyjebaniu Europy w kosmos gospodarczo, ekonomicznie i kulturowo?

Aborygeni i eskimosi. Siedzą najciszej, a mogą być najbardziej umoczeni.
Niedziak - obczaj różnicę między "korzysta", a "aktywnie wspiera".

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #636 06 Wrz, 2015, 01:21:09 »
Czemu Ameryka milczy w tej sprawie ? przecież to oni zdestabilizowali sytuację w tamtej części świata, czemu już nie bombardują państwa islamskiego?Turcja jeszcze udaję że walczy z nimi, a tak naprawdę morduje Kurdów.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #637 06 Wrz, 2015, 01:24:45 »
Czemu Ameryka milczy w tej sprawie ? przecież to oni zdestabilizowali sytuację w tamtej części świata, czemu już nie bombardują państwa islamskiego?Turcja jeszcze udaję że walczy z nimi, a tak naprawdę morduje Kurdów.
Z powodów, których nie załapał Niedziak - należy sobie odpowiedzieć na banalne pytanie: Czy jest lepiej czy gorzej, kiedy twój konkurent/przeciwnik ma na łbie jeden więcej problem, który osłabia jego ogólny potencjał? W przypadku stanów dochodzi jeszcze casus państwa zbudowanego przez emigrantów.

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 470
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #638 06 Wrz, 2015, 01:32:40 »
Amerykanie dobrze wiedzieli że przez Adriatyk można na pontonie przepłynąć , a przez Atlantyk to tylko kilku śmiałkom się udało.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #639 06 Wrz, 2015, 01:37:36 »
Dochodzi jeszcze sprawa wtrącania się w sprawy wewnętrzne suwerennego podmiotu politycznego. Tak na marginesie - pamiętam tę falę oburzenia w Europie, kiedy zbudowano w USA ogrodzenie na granicy z Meksykiem.

A najbardziej ubawiłem się kiedy pokazałem pewnej profesorce z Jerozolimy resztki muru Getta Warszawskiego i jak jej oczy zaszły łzą, a potem zapytałem co sądzi o murze wzniesionym niedawno w Izraelu. Ludzka hipokryzja nie zna granic! :D
« Ostatnia zmiana: 06 Wrz, 2015, 01:41:14 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #640 06 Wrz, 2015, 11:20:32 »
Smuci mnie, że to ostatni dzień urlopu. :(
Za to powinno mnie cieszyć, że mam jeszcze 23 dni do wzięcia. Ale znowu smuci mnie to, że są dwie opcje: 1. nie wezmę, bo nie ma kiedy. 2. Wezmę, ale po dwóch kolejnych dwóch tygodniach, przez kolejne dwa tygodnie nie wyjdę po mniej niż 10-11. :/

Offline theremin

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 875
  • wyindywidualizowany z rozentuzjazmowanego tłumu
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #641 06 Wrz, 2015, 12:20:56 »
 I wystarczy. A teraz do roboty, ktoś musi zapierdalać na utrzymanie Ahmeda, Mustafy i reszty...
BRRR BRRR DENG BRRR BRRR DENG!!!

Offline aciek_l

  • Pr0
  • Wiadomości: 605
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #642 06 Wrz, 2015, 12:52:31 »
To już temat do 'co was wkurawia'...

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #643 06 Wrz, 2015, 13:10:54 »
Dlaczego? Ja już się nie mogę doczekać, żeby pozapierdalać na jakieś śmierdzielstwo, które mi tu szariat będzie wprowadzać jak się już znudzi gwałceniem i podpalaniem samochodów.

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #644 06 Wrz, 2015, 13:51:38 »
Dlaczego? Ja już się nie mogę doczekać, żeby pozapierdalać na jakieś śmierdzielstwo, które mi tu szariat będzie wprowadzać jak się już znudzi gwałceniem i podpalaniem samochodów.

Czyżbyś zamierzał startować w wyborach z ramienia peło? ;)

A tak ogólnie, to nie mam nic przeciwko imigrantom, ale pod jednym jedynym warunkiem. Social na poziomie polskiego zasiłku dla bezrobotnych. Wtedy nawet, jak przyjadą, to będą uciekać dalej na zachód. Poza tym, lepiej przyjąć uchodźców z Ukrainy, którzy się bardzo dobrze i szybko aklimatyzują, niż ciapacja i są z naszego kręgu kulturowego, same zalety. A jak zamkną Schengen, tym lepiej, nie będzie w ogóle problemu z przyjmowaniem uchodźców na siłę.
« Ostatnia zmiana: 06 Wrz, 2015, 13:53:11 wysłana przez lwronk »

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #645 06 Wrz, 2015, 14:17:55 »
Mnie smuci, że całe to zamieszanie z imigrantami to celowe działania. Tylko do czego to ma doprowadzić? Zamieszki i kolejna wojna?

Tak, a co?

Posty połączone: 06 Wrz, 2015, 14:21:09
A tak ogólnie, to nie mam nic przeciwko imigrantom, ale pod jednym jedynym warunkiem. Social na poziomie polskiego zasiłku dla bezrobotnych. Wtedy nawet, jak przyjadą, to będą uciekać dalej na zachód. Poza tym, lepiej przyjąć uchodźców z Ukrainy, którzy się bardzo dobrze i szybko aklimatyzują, niż ciapacja i są z naszego kręgu kulturowego, same zalety. A jak zamkną Schengen, tym lepiej, nie będzie w ogóle problemu z przyjmowaniem uchodźców na siłę.

Nie w naszym kraju.


Fixed. ;)

IMHO najlepsze rozwiązanie poniżej:

« Ostatnia zmiana: 06 Wrz, 2015, 14:22:39 wysłana przez Bjørn »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #646 06 Wrz, 2015, 14:22:43 »
Cytuj
Poza tym, lepiej przyjąć uchodźców z Ukrainy, którzy się bardzo dobrze i szybko aklimatyzują (...) i są z naszego kręgu kulturowego, same zalety

:o

Może im jeszcze uszyjemy flagi z tryzubem i dołożymy do pomnika Bandery? :facepalm: Co wy z tymi bredniami "Ukrainiec dobry, Ruski be"? No chyba w trzecim czy czwartym temacie się ta zaraz pleni. Taka sama jebana swołocz ze wschodu, tylko w ramach psioczenia na Putina (poniekąd słusznych, to akurat fakt) trzeba sobie znaleźć "pszyjaciuł" i nagle "wjelka pszyjaśń polsko-chacholska".

Się przejeździe do byłego Zamojskiego i okolic i porozmawiajcie, zwłaszcza ze starszym pokoleniem, na tematy polsko-ukraińskie. Tylko nie bądźcie zdziwieni, że wersja będzie "trochę inna" niż ta od Komora z tefałenu.

Chcemy przyjmować - jasne, przyjmujmy. Mało to jest potomków Polaków wywożonych do różnych -stanów od czasów cara do Stalina włącznie? Którzy chcieliby wrócić "na ziemię dziadów"? Albo mniejszości typu tatarska czy łemkowska która po takiej czy innej wojnie została po drugiej stronie granicy? Z typowo "zagranicznych" to choćby obcokrajowcy którzy studiują na naszych uczelniach i przydałoby się ich zatrzymać jako wysoko kwalifikowanych specjalistów. Przykładów są dziesiątki.

Tylko to nadal nie ten temat :P
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 367
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #647 06 Wrz, 2015, 14:29:50 »
Internet to piękne źródło cytatów:

"Czy pani opiekowała się kiedyś chociaż psem ze schroniska? - czy pani wie ile zachodu kosztuje wyprowadzenie go na prostą? Ucywilizowanie?"

CZYLI: Czy Pani wie ile będzie nas kosztować ucywilizowanie ludzi lubujących się w kontaktach fizycznych ze zwierzętami? A przede wszystkim zmuszenie ich do pracy?"
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #648 06 Wrz, 2015, 14:37:16 »
Jeżu, weź tak raz się skup i pomyśl: kogo wolisz? Białych ludzi z jednego kręgu kulturowego, łatwo się asymilujących, znających w miarę język, CIĘŻKO ZAPIERDALAJĄCYCH za psie grosze, niewyciągających ręki po socjal i najważniejsze - NIE WKURWIAJĄCYCH swoimi debilnymi roszczeniami i obyczajami, czy WROGO NASTAWIONĄ szarańczę żerującą na naiwności naszej cywilizacji?

Przypominam, że PO swoimi rządami wygoniło z Polski 3 mln młodych obywateli. Kto zapracuje na Twoją emeryturę, urzędasy z Zusu?

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 981
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #649 06 Wrz, 2015, 14:40:24 »
Tylko takie są wyjścia?
Jazz, Lounge, Downtempo