Autor Wątek: Co was w życiu smuci?  (Przeczytany 203084 razy)

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #350 23 Sie, 2014, 19:16:50 »
Właśnie sobie uświadomiłem, że mija rok odkąd nie miałem gitary w ręku. Smuteczek...

Moja znajoma , która zajmuje się projektowaniem wnętrz zawsze powtarza ....Jeśli nie używasz jakiegoś przedmiotu przez rok to znaczy że nie jest ci potrzebny . To podobno podstawowa zasada która zapobiega zagracaniu mieszkania . Z drugiej strony chyba nie wszystko miała na myśli ;)

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #351 23 Sie, 2014, 22:16:03 »
@Lamusie, oprucz szektera mam 7 innych gitar. W innym kraju niestety...

Przesył wiosła taki drogi. Do Lądek Zdroju za 50 € wyślesz, a i pewnie na miejscu byś coś tanio ogarnął, gdyby Ci na tym zależało ;)

Offline ma95

  • Gaduła
  • Wiadomości: 149
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #352 25 Sie, 2014, 03:07:18 »
Ja płacę 110zł za jedną paczke uk>pl. Do jednej spokojnie zmieszcza sie 3 wiosla w hard kejsach. Nie wychodzi tragicznie :)
Czerwona dziewczynka przekrojona na krzyż
Czemu ty jabłuszko krzywo na mnie patrzysz ?

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #353 25 Sie, 2014, 04:57:52 »
Cytuj
Moja znajoma , która zajmuje się projektowaniem wnętrz zawsze powtarza ....Jeśli nie używasz jakiegoś przedmiotu przez rok to znaczy że nie jest ci potrzebny

Mnie dojście do tego zajęło +-3 lata :P czyli od pierwszej przeprowadzki. Wtedy fakt, nie miałem wiele, ale i kupowało się "na zapas". Już na drugiej przeprowadzce był problem. Teraz szykuje mi się trzecia i powiedzieliśmy z Żoną DOŚĆ, robimy czystkę :P

No ale jest czego przebierać jak się ma w szafie (tzn. Żona ma, nie żebym na kogoś zwalał :D )spodni w ilości...

Spoiler
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #354 26 Sie, 2014, 18:47:10 »
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 037
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #355 26 Sie, 2014, 21:09:02 »
Cytuj
Moja znajoma , która zajmuje się projektowaniem wnętrz zawsze powtarza ....Jeśli nie używasz jakiegoś przedmiotu przez rok to znaczy że nie jest ci potrzebny

Mnie dojście do tego zajęło +-3 lata :P czyli od pierwszej przeprowadzki. Wtedy fakt, nie miałem wiele, ale i kupowało się "na zapas". Już na drugiej przeprowadzce był problem. Teraz szykuje mi się trzecia i powiedzieliśmy z Żoną DOŚĆ, robimy czystkę :P

No ale jest czego przebierać jak się ma w szafie (tzn. Żona ma, nie żebym na kogoś zwalał :D )spodni w ilości...

Spoiler

Jak kiedyś rozstałem się z laską i kazałem jej się wyprowadzić to butów miała 56 par z czego samych Martensów było 22 pary ;)
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #356 26 Sie, 2014, 22:11:52 »
To chyba już wcześniej planowała jakieś wielkie wyjście ;).
Paczki z głów!

Offline Algiz

  • Gaduła
  • Wiadomości: 463
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #357 30 Sie, 2014, 06:02:13 »
22 pary Martensów  to już przemarsz   ;)

Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #358 01 Wrz, 2014, 19:33:46 »
życie w moim rodzinnym domu...

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #359 12 Wrz, 2014, 08:32:58 »
Moja wirująca zawieszka do kibla Domestos Turbo Fresh nie chce wirować...
Paczki z głów!

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 979
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #360 13 Wrz, 2014, 07:27:21 »
Sobota. Wychodzę do pracy, wrócę o 22, a wszystko za psią kasę :(
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline Thoth

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 434
  • Król djentu i chujowych piosenek
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #361 13 Wrz, 2014, 13:00:13 »
@Isu nie smutaj. Skervesenę jest się całe życie :D
Koko dżambo i do przodu!

https://www.facebook.com/elinband/

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 613
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #362 22 Wrz, 2014, 09:48:16 »
poszła mi uszczelka w kawiarce :(
da sie to gdzieś dostać?

e: są na allegro :D
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz, 2014, 09:50:08 wysłana przez sify11 »
i always go full retard

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 782
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #363 24 Wrz, 2014, 22:11:25 »
poszła mi uszczelka w kawiarce :(

Ludzie - i te ich kawiarki... ;)
Paczki z głów!

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 516
  • Venus as a goodboi
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #364 25 Wrz, 2014, 03:34:14 »
Smuci mnie zbliżający koniec najbardziej niewykorzystanych wakacji w moim życiu, prawdopodobnie nie będę miał równie długich aż do swojej emerytury. Chyba smuci mnie też nadchodzący wielkimi krokami, nowy album Pink Floyd - z jednej strony zajebiście się cieszę, że powstanie, może będę miał jeszcze w swoim życiu szansę się wybrać na ich koncert zanim wszyscy, co do ostatniego pozdychają, ale z drugiej strony się boję, że może pozostawić rysę na niemal idealnym obliczu mojego osobistego wyobrażenia geniuszu członków tej grupy. Można się rozbijać o różne technikalia, pierdoły, ale naprawdę - ze świecą szukać albumu, który miałby ducha "Animals" czy "Dark Side of the Moon", już wolałbym, żeby do końca życia odcinali kupony od swojego sukcesu niż wydali teraz jakiś chujowy album.

Offline Dmaligator

  • Pr0
  • Wiadomości: 884
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #365 25 Wrz, 2014, 07:22:11 »
Smuci mnie zbliżający koniec najbardziej niewykorzystanych wakacji w moim życiu, prawdopodobnie nie będę miał równie długich aż do swojej emerytury. Chyba smuci mnie też nadchodzący wielkimi krokami, nowy album Pink Floyd - z jednej strony zajebiście się cieszę, że powstanie, może będę miał jeszcze w swoim życiu szansę się wybrać na ich koncert zanim wszyscy, co do ostatniego pozdychają, ale z drugiej strony się boję, że może pozostawić rysę na niemal idealnym obliczu mojego osobistego wyobrażenia geniuszu członków tej grupy. Można się rozbijać o różne technikalia, pierdoły, ale naprawdę - ze świecą szukać albumu, który miałby ducha "Animals" czy "Dark Side of the Moon", już wolałbym, żeby do końca życia odcinali kupony od swojego sukcesu niż wydali teraz jakiś chujowy album.

Nie przejmuj się, cały sztab młodych gniewnych muzyków i tym podobnych gadów im pomaga by było pinkowo dla starych i na topie dla nowych uwentualnych fanuf.
Nie dotykaj bo w ryj!
Pozdrawiam.


Offline Matzer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 183
  • chcę być Pr0
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #367 05 Paź, 2014, 23:40:36 »
Stal Gorzów została Drużynowym Mistrzem Polski... koniec jest blisko...

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

Orange

  • Gość
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #369 11 Paź, 2014, 13:12:21 »
Wstęp:
Zaznaczam, że nie mam złej pracy. Ma ona jeden i to poważy minus - godziny pracy 13-22. Stałe godziny, nie jest na zmiany. Ale jest. Przez te godziny uciekły mi 2 zespoły coverowe. Ostatnio postanowiłem sobie, że chcę iść na Tidesów jak będą w Londynie. I co?? Grają z Monuments w moje urodziny!! A ja w pracy - przed 23 nie dotrę do klubu. Smuteczek
http://www.theunderworldcamden.co.uk/gigs/events/22-oct-14-after-the-burial-the-underworld/tides-from-nebula/

Offline sylkis

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 475
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #370 11 Paź, 2014, 14:23:49 »
nie da rady poprosić o jeden dzień urlopu?
(\__/)    This is Bunny.
(='.'=)   Copy and paste bunny to help
(")_(")   him gain world domination.
:zuo: "Jesteś nadęty. Jak cholera." :zuo:

Offline 7th

  • Pr0
  • Wiadomości: 729
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #371 11 Paź, 2014, 16:36:12 »
Wstęp:
Zaznaczam, że nie mam złej pracy. Ma ona jeden i to poważy minus - godziny pracy 13-22. Stałe godziny, nie jest na zmiany. Ale jest. Przez te godziny uciekły mi 2 zespoły coverowe. Ostatnio postanowiłem sobie, że chcę iść na Tidesów jak będą w Londynie. I co?? Grają z Monuments w moje urodziny!! A ja w pracy - przed 23 nie dotrę do klubu. Smuteczek
http://www.theunderworldcamden.co.uk/gigs/events/22-oct-14-after-the-burial-the-underworld/tides-from-nebula/

Jesteś w Angli to weź sicka :P
power to a being never dies

Orange

  • Gość
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #372 12 Paź, 2014, 14:18:22 »
@sylkis - wykorzytsałem już cały (zmieniłem pracę we wrześniu i nie było go za dużo). Ale coś poogarniam :D

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 979
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #373 28 Paź, 2014, 21:50:37 »
To mnie żenuje ale nie ma takiego tematu
Jazz, Lounge, Downtempo

Offline 13

  • Gaduła
  • Wiadomości: 481
  • אלהים
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #374 29 Paź, 2014, 11:29:35 »
To mnie żenuje ale nie ma takiego tematu
( Obraz usunięty.)

Aż się boję tłumu nastolatek, pomykających w takim ciuchu. Straszne czasy.
Zdrowy rozum jest rzeczą ze wszystkich na świecie najlepiej podzieloną, każdy bowiem sądzi, iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony, iż nawet ci, których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić, nie zwykli pragnąć go więcej niźli posiadają. Kartezjusz.