Autor Wątek: New amp day - Sidewinder Triple MK IV+ ND  (Przeczytany 26860 razy)

D_Rivv

  • Gość
New amp day - Sidewinder Triple MK IV+ ND
« 27 Lip, 2008, 18:16:03 »
Zgodnie z wieśniackim obyczajem panującym na tym forum zakładam topick, żeby się przylansić.

Oto Sidewinder Triple MK IV+ ND:


 Galeria przeniesiona -  przeszukaj album użytkownika D_Rivv

Niedługo wrzucę kompetentną recenzję, jak tylko ochłonę, bo na razie jestem niezdrowo podjarany i zachwycony.  :headbang:
« Ostatnia zmiana: 27 Lip, 2008, 18:26:05 wysłana przez D_Rivv »

Offline m4ody

  • Pr0
  • Wiadomości: 516
    • http://www.rotengeist.pl
No no jaka skórka  :P
Leweoczkomisiarysia

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 402
    • CTG TV
No mi się nie podoba, ale co kto lubi :P
mniut i piah

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
jak dla mnie tą skórką to mogłeś sobie darować  ;D
ale jeśli miałbyś pakę z takim samym obiciem byłby szatan :headbang:
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
ten przedni panel z logiem troche jak w ruskim radiu :)

ale skórka fajna :) teraz jescze kup buty z takiej skory i spodnie takie:

myspace.com/drownmyday

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
hehe.
a najlepiej to jeszcze zrób sobie taką odjazdową twarz :D
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Ja jebie, co za ludzie... naprawde macie taki scisk w dupie, ze koledze nie potraficie pogratulowac?

Az mnie korci, zeby przyjebac kazdemu pajaca, za bycie fiutem :(

Offline Dale Cooper

  • American Pro Hater
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 402
    • CTG TV
Wzmak zajebisty, owszem. Ale obicie to kwestia gustu nieprawdaż? Chyba nie wszystkim musi leżeć.
mniut i piah

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
musi, przeciez takie sa zalożenia forum...a nie, przepraszam, to nie pigmej, tu możemy mieć swoje zdanie ;)

Miałem mieć też taka skórkę w swoim sajdzie, tylko że czerwono czarną chyba, ale zabraklo i dostałem czarnucha...i od tamtej pory mam cisnienie na taki wzór, chyba se spodnie kupie :D

gratuluje ziom, niech Ci Sajd "mięsnym" będzie :D ;)
B ( o ) ( o ) B S

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 223
na recke czekam

ale napisz jak Ci sie z Bashem wspolpracowalo?? cos bylo jeszcze modowane w nim?? dlugo czekales?? kiedy mi go wyslesz?? :)

gratulacje i testuj go szybko
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

D_Rivv

  • Gość
Dzięki, chłopaki, za miłe słowa. Co do wzmaka, to owszem było parę modów, które opiszę przy okazji recenzji. Czekałem na wzmacniacz od połowy kwietnia do tego tego piątku. Co do współpracy z Bashem, to nie powiem złego słowa, miły, konkretny i uczciwy człowiek, gorąco polecam jego usługi i wzmacniacze, sprzęt jaki zrobił dosłownie miażdży i zmiata pod każdym względem.

kiedy mi go wyslesz?? :)
Nigdy! :P

Offline motyl

  • Gaduła
  • Wiadomości: 272
tam 2gi czanel to jest kopia soldano? jesli tak daloby sie jakies probeczki na srednich i sredniomalych przesteracch? czy jako ze nie podoba mi sie obicie to probek nie bedzie ?:)

pozdr
myspace.com/drownmyday

D_Rivv

  • Gość
Z rozmowy z Szymonem wywnioskowałem, że mówienie o Sajdzie w tym momencie, że jest kopią czegokolwiek, mija się z celem, ponieważ wzmak ma swoje własne, sajdowe brzmienie, które nie ustępuje niczym topowym zagranicznym sprzętom (już parę porównań zdążyłem przeprowadzić). Z tym pytaniem, to proszę raczej do Szymona się udać, on tworzył wzmak i wie lepiej czym się kierował... :) A co do próbek, to będą, jak tylko dorwę jakiś sprzęt nagrywający, za niedługo też zamierzam pobawić się recording outem, to może coś zarzucę.

Pozdrawiam!

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
pogratulowac wzmaka. ale strasznie nie podoba mi sie maskownica pierwsza byla najlepsza druga o niebo lepsza od tej  :-\ naprawde jestem w szoku nie spodziewalem sie ze tak to wyjdzie... nie podoba mi sie strasznie, nikogo nie krytykuje, ta maskownica nie robi roboty ale jesli jestes zadowolony to bash moze byc dumny :)
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

D_Rivv

  • Gość
Mnie się z kolei pierwsza nie podobała, pomysł sam podsunąłem Bashowi, ale co kto lubi, każdemu podoba się co innego. Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: 28 Lip, 2008, 09:28:18 wysłana przez D_Rivv »

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Po pierwsze gratulacje nowego wzmaka.
Teraz na dobrym monitorze w pracy widzę dokładnie ;)
Dla mnie odpust trochę. Przód blee. Liczę na to, że gra około 100,000,000 razy lepiej niż wygląda ;)
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Gałek

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 39
  • Shred Is Not Dead !
    • Gałek - Rock Discipline
Nie nooooo - wypasik :D
Magma i Flegma ....... pogratulować super wzmaka i jak zwykle wszyscy czekają na próbencje i możliwości nowego potwora. Oczywiście jak przystało na porządnego forumowicza - zaczynam sprzedawać swoje mesy, bo już czuję, że musimy takie też mieć takie wzmachole, no i że oczywiście urywa to i owo :D  :headbang: i u Szymka jak w Media Markt - są graty nie dla idiotów  ;) 

Hehe

Zara się pakuję i jadę na testy :)

Offline Drevniak

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 320
  • I'm the black kozioł of your przeznaczenie
Mnie się z kolei pierwsza nie podobała, pomysł sam podsunąłem Bashowi, ale co kto lubi, każdemu podoba się co innego. Pozdrawiam!


pewnie :) ale gratulacje jeszcze raz, jestem ciekaw jak sie to brzmienie zmienilo (model +) podobno podchodzi pod engla czyli wieksze pierdolniecie i bardziej skompresowane czy to prawda?
"Kobiety tak mają ponieważ niedorozwój emocjonalny często idzie w parze z niedorozwojem intelektualnym. "

D_Rivv

  • Gość
pewnie :) ale gratulacje jeszcze raz
Dzięki, Gałowki i Meremu również dziękuję. :)

pewnie :) ale gratulacje jeszcze raz, jestem ciekaw jak sie to brzmienie zmienilo (model +) podobno podchodzi pod engla czyli wieksze pierdolniecie i bardziej skompresowane czy to prawda?
Ciężko to opisać, musiałbym mieć tu poprzedniego Sidewindera, żeby je na bieżąco porównać, ale z tego co wiem/pamiętam, do dzięki modowi Sajd zyskał dużo na przebiciu w kapeli, bardziej środkiem gra, zwłaszcza dolnym i jeszcze trochę o tym można by gadać, jak będę reckę skrobać to postaram się tę kwestię głębiej poruszyć.
« Ostatnia zmiana: 28 Lip, 2008, 12:46:00 wysłana przez D_Rivv »

Offline spooky_head

  • Gaduła
  • Wiadomości: 285
Wizualnie fajnie. Śledziowe obicie rządzi! Szkoda, że w oleju, a nie w śmietanie :D Czekam na reckę.
minimum respect!

Offline metal

  • Gaduła
  • Wiadomości: 337
Mnie bardziej bawi fakt ze juz kiedys o modelu IV mówiono cuda, jaki wypas, przebija sie, poprsotu miazdzy wszystko ideal. No to jak w takim razie moze grac sporo lepiej niz wczesniej, to jakis absurd, skoro wczesniej niby byl bez wad.

Offline hofiman

  • Gaduła
  • Wiadomości: 409
Jak dla mnie wygląda troche dziwacznie ;D,ale panel ma całkiem fajny.Dobrze że nie jest taki jak na zdjęiach w temacie o sidewinderze(tam był nieładny)
prosze opowiedz nam o nim coś wiecej!
Domagam sie 2 stronowego opisu z masa próbek ,zdjęć i opisami własnych erotycznych doznań wywołanych pierdolnięciem z membarny :headbang: ;)
pzdr
mój pies,jest spoko i wie o co chodzi,mówi elo mojej mamie zawsze gdy wychodzi.

D_Rivv

  • Gość
Mnie bardziej bawi fakt ze juz kiedys o modelu IV mówiono cuda, jaki wypas, przebija sie, poprsotu miazdzy wszystko ideal. No to jak w takim razie moze grac sporo lepiej niz wczesniej, to jakis absurd, skoro wczesniej niby byl bez wad.
Wszystko płynie, nic nie stoi w miejscu, nie napisałem, przecież, że IV był zły, napisałem, że nowy model został w stosunku do niego ulepszony...

Mnie bardziej bawi fakt ze juz kiedys o modelu IV mówiono cuda, jaki wypas, przebija sie, poprsotu miazdzy wszystko ideal. No to jak w takim razie moze grac sporo lepiej niz wczesniej, to jakis absurd, skoro wczesniej niby byl bez wad.
Wszystko płynie.
Jak dla mnie wygląda troche dziwacznie ;D,ale panel ma całkiem fajny.Dobrze że nie jest taki jak na zdjęiach w temacie o sidewinderze(tam był nieładny)
prosze opowiedz nam o nim coś wiecej!
Domagam sie 2 stronowego opisu z masa próbek ,zdjęć i opisami własnych erotycznych doznań wywołanych pierdolnięciem z membarny :headbang: ;)
pzdr
Powoli się zbieram do recki...
« Ostatnia zmiana: 28 Lip, 2008, 12:07:57 wysłana przez D_Rivv »

Offline dom?n

  • tytuł srytuł
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 998
  • volvoRWD.pl
    • Robię grafiki
zajebisty. obicie ze sledzia tez jest zajebiste. nie widze przeciwwskazan :D
Łe tej.

Offline Bash

  • Bash'ujący w zbożu
  • Gaduła
  • Wiadomości: 404
  • السلام عليكم
    • Oficialna strona BASH MANUFACTURING
Mnie bardziej bawi fakt ze juz kiedys o modelu IV mówiono cuda, jaki wypas, przebija sie, poprsotu miazdzy wszystko ideal. No to jak w takim razie moze grac sporo lepiej niz wczesniej, to jakis absurd, skoro wczesniej niby byl bez wad.
Powiem ci tak.
To że coś jest dobre to nie znaczy że nie można tego jeszcze bardziej ulepszyć.
Wszystko da się ulepszyć.
Przeróbka daje przedewszystkim to czego wedle mnie było w sajdzie za mało.
Poza tym brzmienie jest jeszcze głębsze bardziej namacalne czujesz każdy dźwięk na ciele.
Mówiąc najogólniej przeróbka wyolbrzymiła wszystkie najlepsze cechy sajda i usunęła te gorsze.
Reasumując uszlachetniła go.

W chwili obecnej sądze że nie trzeba już w nim nic poprawiać.
Osiągnąłem brzmienie o jakie zawsze mi chodziło (jeśli chodzi o ten typ wzmacniacza).
Teraz pozostaje mi rozwijać inne konstrukcje (zabawa od nowa) ;)
« Ostatnia zmiana: 28 Lip, 2008, 12:27:27 wysłana przez Bash »
Zapraszam na myspace mojego zespołu:
www.myspace.com/fullflavourofficial

Bash Manufacturing Since 2008

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
187 Odpowiedzi
59345 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lis, 2009, 01:39:16
wysłana przez BartekL
31 Odpowiedzi
20848 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2008, 14:12:33
wysłana przez m4ody
0 Odpowiedzi
1846 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lip, 2010, 16:43:09
wysłana przez korson333
40 Odpowiedzi
15781 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Paź, 2011, 03:04:30
wysłana przez Bash
10 Odpowiedzi
4018 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Sie, 2012, 22:24:19
wysłana przez sinquestsound