Autor Wątek: Czego Was życie nauczyło?  (Przeczytany 178826 razy)

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #700 18 Paź, 2019, 00:47:23 »
Niekoniecznie. W młodzieńczym, he he okresie he he, ten efekt dawało za dużo wódy.
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #701 18 Paź, 2019, 08:53:44 »
Krew z hemoroida jest dużo jaśniejsza i wyraźniejsza od buraczków. 

Ale, reasumując, najgorzej jak po dużym lolu pierdalnie taki hemoroid. Się można osrać ze schizy xD

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #702 18 Paź, 2019, 10:20:05 »
WTF sevenstring :D
Paczki z głów!

Zomballo

  • Gość
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #703 18 Paź, 2019, 12:20:04 »
A pamiętacie jak z dziesięć lat temu rozmawialiśmy na szałcie, że za parę lat będą na sevenie dominować tematy o hemoroidach, osteoporozie i reszcie tych geriatrycznych spraw? To jest ten czas. :D

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #704 18 Paź, 2019, 12:56:03 »
Nie pamiętam :P
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #705 19 Paź, 2019, 13:25:54 »
Znajomemu pyk i nagle ojciec odszedł z tego świata. Jeśli masz jeszcze ojca, matkę, brata, siostrę, dziadków, ulubioną ciocię - dzwoń, odwiedzaj, bądź miły, posłuchaj opowieści z dawniejszych czasów. Nic nie jest na stałe.
Paczki z głów!

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #706 24 Paź, 2019, 09:36:18 »
A na koniec i tak wszystkiego będzie za mało. Strata dalej jest stratą i to ta boli najbardziej.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #707 24 Paź, 2019, 10:57:48 »
U mnie było to samo, pół mojego życia temu - potwierdzam.
Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #708 04 Lis, 2019, 19:19:46 »
Na całym świecie to samo ;)



W ogóle w Skervesenie nieważne z jakiego kraju czy kontynentu gościu pisał powtarzał się ten sam tekst: bo mnie żona zabije ;)
Paczki z głów!

Offline spacelord7

  • Pr0
  • Wiadomości: 768
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #709 04 Lis, 2019, 21:56:51 »
Na całym świecie to samo ;)
(...) bo mnie żona zabije ;)
Spoko, u nas koleś z Kanady zamówił 3 samoloty i zrezygnował z zamówienia "bo go żona zabije".
I zostaliśmy z trzema prawie gotowymi egzemplarzami.
Nie chce ktoś samolotu kupić? xD

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #710 04 Lis, 2019, 22:11:36 »
W leasing na firmę da radę?
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #711 04 Lis, 2019, 23:25:13 »
Przy takim temacie to nie może nie być umowy i zaliczki
Paczki z głów!

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #712 04 Lis, 2019, 23:47:30 »
Zgodnie z umową zaliczyć się dam.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #713 05 Lis, 2019, 01:11:20 »
Zaliczenie w postaci lizingu.

Paczki z głów!

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 766
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #714 20 Lis, 2019, 22:45:41 »
Już się z tym zgadzam na 65% ;)

Paczki z głów!

Offline lwronk

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 428
  • Who said you need to buy a guitar?
    • Avernus Guitars
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #715 26 Lis, 2019, 13:09:31 »
Już się z tym zgadzam na 65% ;)

( Obraz usunięty.)

Oj tak, ale jakoś tak stopniowo się udaje z tego wychodzić, chociaż nie ma lekko.

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #716 26 Lis, 2019, 18:13:41 »
Żeby pod żadnym pozorem nie robić komuś uprzejmości, bo można za to dostać wpierdol.
Stanąłem na parkingu tak że jedno koło miałem lekko na trawie, co by umożliwić elegancki wyjazd wszystkim i żeby zapanował pokój na świecie, bo jak stanę normalnie (co jest w pełni legalne) jest duże prawdopodobieństwo że jakiś babsztyl mi furkę zarysuje przez nieumiejętność doboru czasu złamania auta do skrętu oraz niespoglądania na boczne powierzchnie odbijające. Dostałem wezwanie na straż miejską, 200zł mandatu i musiałem siedzieć prawie 2h na komendzie. Ktoś kto lubi krufki niekoniecznie jeść zadzwonił, złożył zażalenie, dostarczył zdjęcia wykroczenia i z uśmiechem na ustach pewnie pije teraz piwko jebana gnida społeczna kurwa jego mać.

Tfu tfu dziadu!
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline nikt

  • Jeń Lebany
  • Administrator
  • Wiadomości: 4 202
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #717 26 Lis, 2019, 19:18:27 »
A z ciekawości co masz wpisane jako wykroczenie na mandacie? Bo o ile pamiętam stanie na trawniku karalne nie jest.
"Government is not the solution to our problem; government IS the problem." Ronald Reagan

Offline Tadeo

  • Pr0
  • Wiadomości: 625
  • Sie gra sie ma
    • Fraktale
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #718 26 Lis, 2019, 21:16:27 »
Żeby pod żadnym pozorem nie robić komuś uprzejmości, bo można za to dostać wpierdol.
Stanąłem na parkingu tak że jedno koło miałem lekko na trawie,

Panie kolego, ~300kg to nie jest "lekko".

Ja takiego parkowania w mieście nie (heh) trawię. Obok mojego domu rodzinnego co weekend studenci zaoczni rozjeżdżali trawnik parkując tam samochodami. Efekt? Woda się zaczęła zbierać na tym klepisku, podmywać jezdnię i nie minęło wiele czasu, a asfalt był do remontu bo się zrobiła dziura że bęben basowy zmieścisz.

I kto potem za to płaci? Pan płaci, pani płaci. Albo konkretnie ja w podatkach.

Ostatecznie postawili tam barierki i problem już nie wrócił.

@nikt Art. 144. KW

Offline Amal_68

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 035
  • You've heard of the golden rule, haven't you?
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #719 27 Lis, 2019, 17:18:52 »
Amal używa karty uno reverse

https://anuluj-mandat.pl/post/nie-ma-zakazu-parkowania-na-trawnikach?fbclid=IwAR2TKZKLAs8_8IEUobeEOElwh8ltAtBU_DJurf0vQh6RRWMgUJpouHQwq14

@Tadeo ja też nie popieram, bo lubię jak mi trawka rośnie... ale kurwa no nie da się inaczej, a zaparkować musiałem. Nawet szukałem miejsca gdzieś dalej, ale jest taka pizda z parkowaniem w mieście że to tragedia. Nawet za parkomat bym zapłacił tylko nie było miejsca autentycznie. Się trzeba ratować jakoś
Kompletna, jednoosobowa linia produkcyjna alkoholu wysokoprocentowego na czasy niepewne.
Sprzedaje graty !>>> http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5646688<<!
*** http://ucio94.soup.io/ ***

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #720 28 Lis, 2019, 20:41:33 »
Że nigdy, nigdzie i nikt w pracy nie doceni wkładu, poświęcenia, zarywania nocy, robienia czegoś kosztem rodziny, a nawet zdrowia. Każdy jest do zastąpienia. Na koniec nie ma zegarka, ani nawet medalu z ziemniaka. Tylko jeszcze "niby masz to wypowiedzenie, ale już nie musisz przychodzić". Co ciekawe ci co wychodzą po 8h, biorą zwolnienie na każdy katarek, nie odbierają telefonu na urlopie - jeszcze nieraz mają większy szacunek. Pamiętajcie dzieci, gdy przyjdzie do codziennych decyzji :).

Amen

Gorzej jeżeli w pracy są tzw. „dyspozycyjni” czyli single a w dodatku „ ambitni”.
Ja szanuję zapisy w umowie i wychodzę w punkt.
Wiadomo, czasem coś się zesra i trzeba dłużej ale siedzieć aby siedzieć ?


Przypomniało mi się jak kiedyś na budowie robiłem w wakacje:
„Wódki nie przepijesz, roboty nie przerobisz, baby nie prze*****”
Proste a jak trafne.

Offline blendamed

  • Gaduła
  • Wiadomości: 399
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #721 29 Lis, 2019, 15:38:40 »
Z drugiej strony zmorą dzisiejszego rynku pracy są ludzie, którzy za nic nierobienie chcieliby zgarniać miesięcznie pięciocyfrowe kwoty.
Trzeba znać swoją wartość a tym bardziej pracy, którą się wykonuje. Pracoholizm to nic fajnego ale leserstwo również. Nic tu nie jest czarno białe, c'est la vie joptwajumać...

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 033
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #722 29 Lis, 2019, 19:55:25 »
Z drugiej strony zmorą dzisiejszego rynku pracy są ludzie, którzy za nic nierobienie chcieliby zgarniać miesięcznie pięciocyfrowe kwoty.
Trzeba znać swoją wartość a tym bardziej pracy, którą się wykonuje. Pracoholizm to nic fajnego ale leserstwo również. Nic tu nie jest czarno białe, c'est la vie joptwajumać...

Ostatnio brałem udział w kilku rozmowach o pracę jako potencjalny przełożony. Szczerze powiedziawszy jestem zaszokowany i zażenowany. Stanowisko projektanta- konstruktora przy szeroko rozumianej obróbce stali. Większość z bardzo małym doświadczeniem, sporo nie pofatygowało się by chociaż sprawdzić czym firma się zajmuje, z papierów wynikało, że mamy do czynienia z totalnymi wymiataczami, a jak zapraszaliśmy do komputera to głupie wymówki i umiejętności poniżej przeciętnych. Oczywiście średnie wynagrodzenie oscylowało w okolicach 4500 netto ani złotówki mniej. Jedyną osobą, która przyszła przygotowana i odpowiedziała poprawnie na 95% pytań to studentka trzeciego roku robotyki, która otwarcie przyznała, że ma bardzo małe doświadczenie, ale chce je po prostu zdobyć.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Zomballo

  • Gość
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #723 29 Lis, 2019, 20:09:34 »
Jedyną osobą, która przyszła przygotowana i odpowiedziała poprawnie na 95% pytań to studentka trzeciego roku robotyki, która otwarcie przyznała, że ma bardzo małe doświadczenie, ale chce je po prostu zdobyć.
I oczywiście zatrudniliście pachnącego, błyszczącego modela z kwadratową szczęką i wyrzeźbioną boską sylwetką. ;)

Offline Pronounce

  • Pr0
  • Wiadomości: 664
Odp: Czego Was życie nauczyło?
« Odpowiedź #724 29 Lis, 2019, 21:18:37 »
Z drugiej strony zmorą dzisiejszego rynku pracy są ludzie, którzy za nic nierobienie chcieliby zgarniać miesięcznie pięciocyfrowe kwoty.
Trzeba znać swoją wartość a tym bardziej pracy, którą się wykonuje. Pracoholizm to nic fajnego ale leserstwo również. Nic tu nie jest czarno białe, c'est la vie joptwajumać...

Ostatnio brałem udział w kilku rozmowach o pracę jako potencjalny przełożony. Szczerze powiedziawszy jestem zaszokowany i zażenowany. Stanowisko projektanta- konstruktora przy szeroko rozumianej obróbce stali. Większość z bardzo małym doświadczeniem, sporo nie pofatygowało się by chociaż sprawdzić czym firma się zajmuje, z papierów wynikało, że mamy do czynienia z totalnymi wymiataczami, a jak zapraszaliśmy do komputera to głupie wymówki i umiejętności poniżej przeciętnych. Oczywiście średnie wynagrodzenie oscylowało w okolicach 4500 netto ani złotówki mniej. Jedyną osobą, która przyszła przygotowana i odpowiedziała poprawnie na 95% pytań to studentka trzeciego roku robotyki, która otwarcie przyznała, że ma bardzo małe doświadczenie, ale chce je po prostu zdobyć.

Pomijając  co faktycznie umieli czy nie to 4500 brutto (widzę, że podajesz netto) warszawski ZTM oferuje dla kierowców komunikacji. Więc chyba na stanowisku gdzie trzeba więcej potrafić niż bezpiecznie prowadzić pojazd nie jest to zbyt wygórowane.