Autor Wątek: AMT stonehead  (Przeczytany 15818 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 513
  • Venus as a goodboi
Odp: AMT stonehead
« Odpowiedź #50 25 Mar, 2015, 10:25:15 »
No dobra, mój były gdzieś się pętał chwilę temu po giełdzie facebookowej za... 1200 zł. Więc może ić poszukaj czy jeszcze tam jezd?
Dzięki za cynk, już napisałem do gościa :)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: AMT stonehead
« Odpowiedź #51 25 Mar, 2015, 11:00:02 »
No prob. Aż mi smuto się zrobiło jak zobaczyłem za ile leci. To strasznie fajny kompaktowy amp jest. Nie wybacza w chuj niczego, ale gra naprawdę dobrze. I waży niecałe 5 kilo :D
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: AMT stonehead
« Odpowiedź #52 25 Mar, 2015, 11:19:54 »
Powiem tyle: jeśli masz zamiar kupić tego wzmaka, to chcesz mieć solidną gwarancję na miejscu, albo chociaż w Europie (thomann, bezpłatne przesyłki). Ten amp brzmi zajebiście i szczerze w moim odczuciu żadne 6505 nie ma nawet startu, sekcja korekcji brzmienia gniecie suty. Ale mój 3 razy wracał do serwisu.

Ma start. Lampa >>> tranzystor i będę się tego trzymał. Po prostu. Kropka. ;)

Poza tym w Koranie jest napisane "Piwej kurwi"
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline buch

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 71
Odp: AMT stonehead
« Odpowiedź #53 25 Mar, 2015, 14:06:23 »
Powiem tyle: jeśli masz zamiar kupić tego wzmaka, to chcesz mieć solidną gwarancję na miejscu, albo chociaż w Europie (thomann, bezpłatne przesyłki). Ten amp brzmi zajebiście i szczerze w moim odczuciu żadne 6505 nie ma nawet startu, sekcja korekcji brzmienia gniecie suty. Ale mój 3 razy wracał do serwisu.

Ma start. Lampa >>> tranzystor i będę się tego trzymał. Po prostu. Kropka. ;)

Poza tym w Koranie jest napisane "Piwej kurwi"

To jeszcze powiedz, że 5150 i 6505 brzmią inaczej  ;D  A poważnie, to zależy co chcesz usłyszeć, ale na żadnej 5150/6505/kopii typu Bugera nie udało mi się ukręcić tak klarownego i ciasnego brzmienia bez żadnych chrzęstów i sagu, jak na tosterze zniszczenia. Bez odbioru.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: AMT stonehead
« Odpowiedź #54 25 Mar, 2015, 16:05:09 »
Cytuj

Ma start. Lampa >>> tranzystor i będę się tego trzymał. Po prostu. Kropka.

Ale grałeś na AMT, czy tak tylko pierdolisz dla kabaretu?

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: AMT stonehead
« Odpowiedź #55 25 Mar, 2015, 19:01:01 »
Cytuj

Ma start. Lampa >>> tranzystor i będę się tego trzymał. Po prostu. Kropka.

Ale grałeś na AMT, czy tak tylko pierdolisz dla kabaretu?

Trochę grałem, więcej słuchałem na żywo, a czemu pytasz? No tak, w końcu przecie sobie tak pierdolę dla kabaretu a opinie wyciągam z palca ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline Ghost_of_Cain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 300
Odp: AMT stonehead
« Odpowiedź #56 25 Mar, 2015, 20:26:07 »
Cytuj

Ma start. Lampa >>> tranzystor i będę się tego trzymał. Po prostu. Kropka.

Ale grałeś na AMT, czy tak tylko pierdolisz dla kabaretu?

Trochę grałem, więcej słuchałem na żywo, a czemu pytasz? No tak, w końcu przecie sobie tak pierdolę dla kabaretu a opinie wyciągam z palca ;)

Nie zrozum mnie źle. Mnie też się podobają bardziej lampki niż nie lampki, ale Twoje przepełnione emfazą opinie "lampa zawsze lepsza niż cyfra", "30 cali lepsze niż 25,5" "zawsze, kropka, deal with it, koniec, kurwa!" - zalatują na kilometr gimbazą. Może to dziwne, ale cenię sobie to forum również za merytoryczną stronę i kilku rzeczy się dzięki niemu dowiedziałem. Tego typu teksty lekko tu nie pasują, bo większość użytkowników doskonale wie, że lampa w pewnych dziedzinach jest lepsza od nielampy, a 27 cali czasami lepiej się sprawdzi od 25'5. Tyle, że nikt nie zadaje tu sobie trudu, by z tą zeloty godną emfazą krzewić religię własnego kung fu. Masz coś do powiedzenia na temat wyższości 6505 nad Stoneheadem? Świetnie. Do rzeczy zatem, mnie to interesuje i chętnie posłucham. 

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Odp: AMT stonehead
« Odpowiedź #57 25 Mar, 2015, 20:52:14 »
Cytuj

Ma start. Lampa >>> tranzystor i będę się tego trzymał. Po prostu. Kropka.

Ale grałeś na AMT, czy tak tylko pierdolisz dla kabaretu?

Trochę grałem, więcej słuchałem na żywo, a czemu pytasz? No tak, w końcu przecie sobie tak pierdolę dla kabaretu a opinie wyciągam z palca ;)

Nie zrozum mnie źle. Mnie też się podobają bardziej lampki niż nie lampki, ale Twoje przepełnione emfazą opinie "lampa zawsze lepsza niż cyfra", "30 cali lepsze niż 25,5" "zawsze, kropka, deal with it, koniec, kurwa!" - zalatują na kilometr gimbazą. Może to dziwne, ale cenię sobie to forum również za merytoryczną stronę i kilku rzeczy się dzięki niemu dowiedziałem. Tego typu teksty lekko tu nie pasują, bo większość użytkowników doskonale wie, że lampa w pewnych dziedzinach jest lepsza od nielampy, a 27 cali czasami lepiej się sprawdzi od 25'5. Tyle, że nikt nie zadaje tu sobie trudu, by z tą zeloty godną emfazą krzewić religię własnego kung fu. Masz coś do powiedzenia na temat wyższości 6505 nad Stoneheadem? Świetnie. Do rzeczy zatem, mnie to interesuje i chętnie posłucham.

Rozumiem. Faktycznie, można to w taki a nie inny sposób odebrać. Ktoś weźmie z przymrużeniem oka, Ciebie wkurwi, wszystkim nie dogodzisz. Tak jak mnie wkurwia gadanie pokroju "bo do 5150/6505/chuj wie czego innego nie ma startu". Ktoś przytaknie, ktoś nie. Nie pytałem dlaczego tak, a nie inaczej, wziąłem z przymrużeniem oka, tak samo odpowiedziałem. Nie miałem tu zamiaru wchodzić w polemikę, chociaż może powinienem. Pozwól zatem, że Ci odpowiem: mnie nie siedział na tym secie co słuchałem. Gruzowało, bez ataku. Nie siedział mi charakter. Na tyle ile słuchałem i troszeczkę pokręciłem. Pewnie w innych warunkach bym się spuszczał "och ach" tak jak nad AMT P2. Dlatego nie rozpisywałem się specjalnie, jako, że moim konikiem jest Piwi, to tak odpowiedziałem a nie inaczej.

Piszę czasami takie "buńczuczne zdania" "ooo kurwa tylko 50 cali i chuj". Ale chyba zawsze staram się chociaż w minimalny sposób to uzasadnić, czyż nie? ;)
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 772
Odp: AMT stonehead
« Odpowiedź #58 25 Mar, 2015, 22:04:39 »
Piszę czasami takie "buńczuczne zdania" "ooo kurwa tylko 50 cali i chuj".
Jaki jest Twój problem?... ;)

Lampa >>> tranzystor i będę się tego trzymał.
Umrzesz w nieświadomości. No problemo.
Paczki z głów!

Offline Stachu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 339
  • Trv
Odp: AMT stonehead
« Odpowiedź #59 26 Mar, 2015, 08:46:39 »
Mnie też interesuje jak u nich kupić po ruskich pieniądzach.
Udane dile: metal, Dale Cooper, Donnie, AngelSTM, MadYarpen, marczaq, Musza, Orange (Polecam!)

Offline Leon

  • Mroczny Piskacz
  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 3 713
Odp: AMT stonehead
« Odpowiedź #60 26 Mar, 2015, 12:37:58 »
Ja miałem oba. W sensie 6505 i AMT. AMT>6505. W chuj wygodniejszy do przenoszenia, dużo bardziej elastyczny brzmieniowo. Jedyna jego wada to moc - na cleanach brakuje przebicia i ogólnie dość często zdarzało mi się go wykręcać na 3/4 mocy żeby się przebić na próbie. Ale na koncertach było bardzo luksusowo :)
to że nie gram równo nie znaczy że gram polirytmię.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
3277 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Kwi, 2011, 11:54:49
wysłana przez dan777
7 Odpowiedzi
3514 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Kwi, 2012, 22:09:01
wysłana przez wuj Bat
7 Odpowiedzi
3004 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 21 Maj, 2012, 16:27:38
wysłana przez coreNH
1 Odpowiedzi
1002 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Mar, 2014, 19:19:26
wysłana przez sify11
35 Odpowiedzi
6312 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2016, 11:20:19
wysłana przez Testorrob