Autor Wątek: ELEVEN RACK USERS - Porady, Pomysły, Presety  (Przeczytany 235374 razy)

Offline Yaroo

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
Witam, mój pierwszy post na forum.

Przebudowuję ostatnio swój gear i wśród różnych opcji zastanawiam się również nad zakupem 11R. Mam swoje "nadzieje", że pogram w domu na słuchawkach i łatwo coś nagram, a jak będę chciał, to wykorzystam grata, żeby połączyć kilka efektów i wpiąć do mojego Powerballa. Mam też "obawy", że to kolejne pudło do taszczenia na koncerty i rozważam, czy nie lepiej jednak dołożyć coś do mojej podłogi, chociaż tutaj opcje, które rozważam, trochę wykraczają ponad budżet, bo albo 2 x H9 (żeby chociaż dwa efekty połączyć), albo Strymony TimeLine'a i Mobiusa (co i tak nie załatwia tematów OD, REV czy PitchShiftera / Octavera).

Dodatkowy niepokój i pytanie do Was: 11R ma już swoje lata, nie widać, żeby Avid go rozwijał, nawet wątek na tym forum umarł... Warto jeszcze się w to pakować?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Offline Jacek81

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Witam wszystkich. Mam problem z 11R a mianowicie zawiesił się i nie wchodzi w swoje menu. Próbowałem twardego resetu i nic. Czy zna kroś jakiegoś kogoś co usunie problem?

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 360
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Dodatkowy niepokój i pytanie do Was: 11R ma już swoje lata, nie widać, żeby Avid go rozwijał, nawet wątek na tym forum umarł... Warto jeszcze się w to pakować?

IMO - nie warto. Już lepiej Headrush Pedalboard.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
Brzmieniowo i cenowo może i warto, ale na pomoc producenta nie licz :)
Paczki z głów!

Offline Yaroo

  • Prawie użytkownik
  • Wiadomości: 12
W tak zwanym międzyczasie zdążyłem się już w pakować, ale za dobrą cenę, więc myślę, że nie będę żałować. Nie chciałem iść w Headrushe itp, bo mam kostki, które na live'a wpinam w lampę i chcę żeby tak już zostało, a 11R wykorzystam do grania w domu, nagrywania w domu itd, jednak z wykorzystaniem mojej standarowej podłogi.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro

Offline skerwensen

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 3
Witam serdecznie.
Jestem nowym użytkownikiem 11R. Wszystko hula na tip top sprzęt świetny tylko chciałem coś ponagrywać w Reaperze.
Gdzie znajduję się plik i jak się nazywa żeby odpalić DAW Eleven Rack Editor w Reaperze.
Z góry dziękuję. :headbang:

Offline wuj Bat

  • Pr0
  • Wiadomości: 8 732
O ile pamiętam wstawiasz nowy instrument wirtualny, każesz mu wyszukać nowe pluginy podając ścieżkę, gdzie zainstalowałeś Elevena.
Paczki z głów!

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Co to jest Daw eleven rack editor? On od jakiegoś czasu ma apke do sterowania parametrami a do nagrywania nigdy nic nie było potrzebne. Przecież ustawiasz go jako interfejs w programie wybierasz wejście wyjście i jedziesz. Chyba, że jest jakiś plugin o którym nie wiem to chętnie się dowiem :)

Offline dari555

  • Gaduła
  • Wiadomości: 228
  • www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski
    • Spectrum, EX Authority
Rozpracowałem kolejny multiefekt, obczajcie mój filmik:

Dzisiaj omawiam Looper w Heaadrushu, obczajcie toto:
« Ostatnia zmiana: 03 Lis, 2021, 19:25:54 wysłana przez dari555 »
Jak Ci się podoba to zapodaj Subskrypcję: www.youtube.com/user/dariuszpiatkowski

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
2 Odpowiedzi
6220 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lut, 2015, 11:03:10
wysłana przez Radek M
25 Odpowiedzi
26408 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 27 Cze, 2011, 13:03:07
wysłana przez mondomg
919 Odpowiedzi
333021 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Sty, 2024, 21:18:53
wysłana przez Zomballo
743 Odpowiedzi
297019 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Lis, 2023, 19:22:00
wysłana przez Skibodeptak
298 Odpowiedzi
193909 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2023, 08:55:58
wysłana przez dari555