Autor Wątek: NPD - DiMarzio AirNorton 7 oraz Paf 7  (Przeczytany 2340 razy)

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
NPD - DiMarzio AirNorton 7 oraz Paf 7
« 08 Kwi, 2011, 22:32:21 »
Patrzcie, no co za debil i kretyn - zmienił pikniuśkie aktywne Blekałtsy na jakieś pasywniaki... W dodatku jeszcze kremowe... Każde dziecko wie, że czarne grają szybciej... I żeby tego było mało to oba są gryfowe :/ No ja wiem, gdyby moje wiosło miało dwa gryfy, a przystawki były czarne, to miałoby to jakiś sens...

Już jakiś czas temu stwierdziłem, że wujek Engiel lepiej dogaduje się z przystawkami pasywnymi, jednak wizja nowego wiosła jakoś spychała na dalszy plan potrzebę wymiany. Wizja przeminęła, a Savage wciąż brzmiał fajniej z pickupami, które nie wymagają zasilania bateryjnego... I dlatego właśnie pojawia się tu NPD.
Jako że lubię sobie mocno pierdolnąć w struny, opcja 2 x Paf wydawała się całkiem sensowna. No ale jak to tak dwa takie same przetworniki w jednym wiośle... tożto nuda! I nagle jeb! Przeglądając stronę 101-przepisow-kulinarnych-z-uzyciem-mayonesu.pl zauważyłem, że w niektórych modelach montują 2 x AirNorton (gópki - dwa takie same i w dodatku gryfowe...). I wtedy mnie tknęło: dwa pafy beee, dwa ernortony beeeee, po jednym z każdego? Tak! W razie gdyby jeden był zepsuty i nie miał "Distortion", to mógłbym je zamienić miejscami.

Dziś mój BlowJob posmakował prawdziwych przetworników! I to jest to! Wiecie, dynamic, headroom, bathroom, karate i jeszcze kilka innych wyrazów, których znaczenia nie znam. W każdym razie jest elo i się jaram ;)

Detale
Detale

Jutro w świetle dziennym pewnie zrobię ładniejszą fotkę jak się całe wiosło prezentuje.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Drodzy Państwo, oto przed Państwem człowiek, któremu się kabelków do BKP nie chciało dolutować, jak je dostał za darmo na testy.

W pudełkach ładnie wyglądają, ale na drugiej fotce już be. Zrób jutro ładne zdjęcia, o próbki nie proszę, bo chyba z racji full lansu nie zamierzasz już grać?

Offline Darkened

  • Gaduła
  • Wiadomości: 146
  • Death Metal to styl życia.
O ile zamiłowanie do pasywów/aktywów zależy od gustu, tak włożenie kremowych pickupów do czarnego wiosła śmierci zależy chyba tylko i wyłącznie od jego braku... :D

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Bluźnisz, jest fikuśnie. Jak na czarne wiosło z szatańskiego ma(c)honiu z dwoma gryfowymi low-outputowymi humbami przystało.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline terrormuzik

  • Zamula nawet jesion
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 716
najważniejsze że jest karate ;). Gratki Domaś, wizualnie jest spoko!

Offline domas

  • Moderator Globalny
  • Wiadomości: 640
  • Dziki osioł numer raz
    • Animus
No i obiecana fotka:

Co do wrażeń po szerszym ograniu pickupów: jestem zadowolony ;) Paf pod gryfem to miazgator milijard - zwłaszcza po zmianie z aktywów. Norton pod mostem robi zacnie - nawet klawiszowiec stwierdził, że teraz jest większe pierdolnięcie :O

Offline Maciek

  • Pr0
  • Wiadomości: 829
fajnie wyglądają

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
No jasne, mniejsza kompresja, ciut więcej perkusyjności w brzmieniu i "pierdolnięcie" gwarantowane. A jak djenty na singlach fajnie brzmią ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
0 Odpowiedzi
2343 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lip, 2008, 14:10:41
wysłana przez D_Rivv
17 Odpowiedzi
7446 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Maj, 2010, 15:40:52
wysłana przez oz
22 Odpowiedzi
10989 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 29 Wrz, 2010, 20:47:20
wysłana przez mondomg
214 Odpowiedzi
43486 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sty, 2016, 00:16:29
wysłana przez Aremenius
7 Odpowiedzi
3578 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Kwi, 2015, 15:45:33
wysłana przez selfslave