Autor Wątek: NPD V-Picks  (Przeczytany 44676 razy)

Offline Winged

  • Gaduła
  • Wiadomości: 139
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #200 13 Maj, 2012, 20:11:11 »
Całość bardzo trafnie podsumował porównując Jazz III i V-Picka Owczur - co zresztą zarejestrował Michu - słowami "tego ruchu nie było", gdy po wzięciu do ręki V-Picka jego ręka przypadkowo powędrowała w okolice takiego dziwnego pięciopozycyjnego dzyndzelka. Diametralna różnica w brzmieniu. Zresztą jak wykazał Youshy zauważalna jest również znaczna poprawa brzmienia przy fingerpickingu. Wystarczy jedna kostka na zespół, żeby wszyscy członkowie zespołu brzmieli lepiej.

Hmm, no gra się trochę lżej w stosunku do nylonowego jazza III, ale nie ogarniam całego spuszczania się nad nimi. Już nie mówię o tym, ze taką przezroczystą szklaneczkę bardzo łatwo zgubić. Poza tym człowiek zacznie grać na V-Pickach, potem nagle kiedyś zapomni(może się zdarzyć), pożyczy tortexa, spieprzy jakiś prosty riff i bedzie: "na fałpikach wychodziło".

Offline Hesu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 266
    • www.HESU.pl
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #201 13 Maj, 2012, 23:51:42 »

KAŻDY znajdzie coś dla siebie. ;)

Jest tego trochę więcej ;) W każdym razie jest w czym wybierać.

Już to chyba piałem - te kostki nie są dla wszystkich co widać po powyższych wypowiedziach, klientów jest jednak coraz więcej co znaczy że są tacy których na ten kawałek akrylu stać ;)

Mamy przygotowane zestawienie najlepiej sprzedających się kostek, zbiór tych modeli będzie dostępny w pakietach w cenie promocyjnej.

Co do brzmienia, różnicę słychać na cleanach i jest spora.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #202 14 Maj, 2012, 08:06:11 »
A Ty Hesu co ? blokujesz PW ? bynajmniej tak mi napisało. Gdzie pisać po te  V picki ?

Offline Hesu

  • Gaduła
  • Wiadomości: 266
    • www.HESU.pl
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #203 15 Maj, 2012, 14:21:22 »
Tak blokuję bo preferuję maila ze względu na porządek i ciągłość korespondencji :) Kosteczki już do Ciebie jadą :)

Pisałem o pakietach, wyglądają one następująco:

zestaw 1:
-tradition
-tradition lite
-tradition UL
-screamer
-small lite
-Medium Rounded Nite glow

zestaw 2:
-small UL
-medium rounded lite
-small lite
-small
-Euro
-Screamer

Wzory są do obejrzenia na v-picks.com, z każdego zestawu można podmienić jedną kostkę na inną. W magazynie staramy się mieć wszystko także można wypróbować nietypowe modele. Cena za zestaw 6 kostek 120zł z wliczoną przesyłką listem poleconym. Zestawy zrobiliśmy tak jak już pisałem na podstawie najczęściej sprzedających się kostek. W tej chwili jest takich zestawów kilkadziesiąt - nie powinno więc dla nikogo zabraknąć :)

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #204 19 Maj, 2012, 12:23:37 »
Zanabyłem Faupika Dajmond od Az'a i powiem Wam w sekrecie, że nie spodziewałem się takiej wygody gry, na pmach, powerkordach, solach, a najbardziej polubiłem to że się dajmond przykleja do palców i nie rusza na milimetr. Co do brzmienia to na początku byłem sceptyczny i walczyłem z ustawieniem jej w ręce bo gruba jest na ponad 4mm, jednak po dłuższym ogrywaniu znalazłem pozycję w której flażolety sypią się gęsto gdy chcę, a dźwięk jest jak by to ująć bardziej naturalny, w sensie że kostka tak na prawdę nie wpływa na brzmienie sama z siebie, po prostu atak jest mniejszy i wiosło gra bardziej z siebie. W porównaniu do Jazz III ręka się nie męczy a brzmieniowo Dunlop jest bardziej przytłumiony. Jestem na TAK dla V-Picks!!! Zamówię sobie starter i obczaję resztę kształtów i grubości bo warto :D THX Az!!!
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #205 19 Maj, 2012, 14:16:01 »
Nie ma za co :D
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #206 19 Maj, 2012, 16:21:58 »
Chciałem obadać tego Diamond, ale jak to, w porównaniu do normalnych kostek atak mniejszy? Po doświadczeniach z serią Pointed i Screamerem, stwierdzam, że jest kompletnie na odwrót w porównaniu do Jazz III na przykład.

Offline indabrain

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 097
  • http://www.miastogniewu.pl/
    • Miasto Gniewu
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #207 19 Maj, 2012, 17:27:31 »
Takie subiektywne odczucie po Danlopach, grubszy plektron i bardziej zaokrąglony bardziej ślizga się po stringach nie szarpiąc.
Zbieram na polu swej wiary, drobne fragmenty siebie....

Offline Vicol

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 057
    • Nakvrw und Śmierćmetal
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #208 19 Maj, 2012, 22:13:39 »
V-picki som zajebiste na poczontku. Jak się już lekko zaokronglom to gra mi się nimi chujowo. A jeden róg screamera wystarczająco zaokronglił mi siem po kilku godzinach nagrywania pigmejdżemów i jakichśtam gówien.  :facepalm: Oczywiście z racji wkurwiania się wróciłem od razu do Alice(nawet te grubsze lepiej mi leżały w łapie).  Niemniej taka kostka z pleksi to zajebista sprawa do nagrywania partii niektórych solówek i warto jom mieć na stanie.
synkopy to guwno

Offline niedziak

  • The Dark Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 2 035
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #209 20 Maj, 2012, 00:11:46 »
V-picki som zajebiste na poczontku.

"O to to"
Moim szrederem jarałem się jakoś tydzień z hakiem. Później wpadł mi w rękę czarny Jazz III i 'kurwa mać, jakie to wygodne'. Co nie zmienia faktu, że inne modele fałpików bardzo chętnie przetestuję przy okazji.
Jeżeli jesteś w czymś dobry to nie rób tego za darmo.

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #210 22 Maj, 2012, 07:52:29 »
No to na początek : Traditional  :tak:    zobaczymy jak bedzie za tydzień.

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #211 22 Maj, 2012, 23:50:27 »
Ważne info: Firma V-Picks zamierza się rozbudować, bo powoli przestają nadążać za poptem, w związku z czym założyli projekt na Kickstarterze:

http://www.kickstarter.com/projects/1808297273/v-picks-guitar-picks

Dla niezorientowanych: finansując kogoś na tej stronie, dostajemy coś w zamian, w tym wypadku różne warianty kostek, z dodatkami typu etui, etc. Jeśli projekt nie zostanie zfinansowany, tzn. nie dobiją do określonej granicy, pieniądze są zwracane fundatorom. Bardzo ciekawa inicjatywa, widziałem już wiele gier zfinansowanych wyłącznie przez graczy-wierzycieli i sam myślę nad dofinansowaniem fałpiksów właśnie w ten sposób.

Offline Bloody As Hell

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 78
  • Stejki! ♥
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #212 23 Maj, 2012, 11:43:03 »
Ważne info: Firma V-Picks zamierza się rozbudować, bo powoli przestają nadążać za poptem, w związku z czym założyli projekt na Kickstarterze:

http://www.kickstarter.com/projects/1808297273/v-picks-guitar-picks

Dla niezorientowanych: finansując kogoś na tej stronie, dostajemy coś w zamian, w tym wypadku różne warianty kostek, z dodatkami typu etui, etc. Jeśli projekt nie zostanie zfinansowany, tzn. nie dobiją do określonej granicy, pieniądze są zwracane fundatorom. Bardzo ciekawa inicjatywa, widziałem już wiele gier zfinansowanych wyłącznie przez graczy-wierzycieli i sam myślę nad dofinansowaniem fałpiksów właśnie w ten sposób.

Może stanieją? :D

Offline buckethead26

  • Nowy użytkownik
  • Wiadomości: 1
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #213 21 Mar, 2013, 14:59:31 »
Witam a czy nie opłaca sie bardziej, sprowadzic bezposrednio z USA tych kostek ?

Offline Aremenius

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 393
  • HUE
Odp: NPD V-Picks
« Odpowiedź #214 16 Sty, 2016, 00:16:29 »
Kopalnia jak chuj ale nie widzę sensu zaczynać nowego wątku:

Chciałem się spytać o to czy ktokolwiek miał styczność z kostkami Stylus Picks? Jestem zainteresowany kupnem ale nie wiem czy jest sens wydawać miliony monet - jeżeli zbytnia kopalnia to jak najbardziej usunąć i nie wracamy do wątku ;)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
2162 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2012, 08:47:15
wysłana przez Michau
7 Odpowiedzi
5904 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Wrz, 2012, 19:52:37
wysłana przez mhrok lama
65 Odpowiedzi
12833 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2013, 20:00:12
wysłana przez Omlet
13 Odpowiedzi
3186 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Sty, 2014, 19:01:25
wysłana przez sinquestsound
0 Odpowiedzi
1191 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Cze, 2022, 19:19:46
wysłana przez dari555