Autor Wątek: uwaga !!! Dream Theater w Polsce :)  (Przeczytany 3400 razy)

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
« Ostatnia zmiana: 19 Mar, 2011, 14:24:58 wysłana przez roqa »

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Byłem na ich koncercie kilka lat temu w Warszawie na Torwarze . I jak by to powiedzieć - to jest zajebisty zespół ale studyjny . Ich koncert wyglądał tak , że odegrali identycznie z oryginałem materiał z ostatniej płyty + do tego kilka numerów z innych płyt - oczywiście zagranych wzorowo . Małym smaczkiem było solo na klawiszach . Równo 2h z reżyserowanym bisem i zjazd do zajezdni . La brie nie miał nawet kropli potu na czole czy jajach . Jeżeli pójdę na kolejny ich koncert to wybiorę lożę z doskonałym widokiem , wezmę lornetkę i będę się upajał doskonałym kunsztem muzyków tego zespołu. Większy czad będzie z nośnika cd i dobrego zestawu audio .

p.s. Nie zagrali wtedy "Pull Me Under" , który to kawałek jest najlepszym ich koncertowym :D
i ciężko jest skakać przy rytmach na 5/8 i zmianach tempa co 6s :D:D:D
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
A ja właśnie na Torwarze siedziałem wygodnie na wprost sceny i bardzo przyjemnie mi się słuchało i oglądało, bo oprawa świetlna była dobrze z tamtąd widoczna, brzmienie też oks. Fajny kontrast do nieco surowego koncertu w Katowicach, gdzie byłem pod sceną. Niemniej, chyba nie bawi mnie już ta kapela, także PODZIĘKUJĘ LORD.

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Ambitnie popraw błędy w temacie, a później jaraj się ambitną muzyką.
007

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
Polsce


kuwa
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
oj przepraszam ze uraziłem wszystkich patryjotycznych polonistów zaraz poprawie a muzyka będę się jarał niezależnie od tego czy polsce napisze tak czy tak :)

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
66 Odpowiedzi
17845 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2011, 21:34:14
wysłana przez Hader
5 Odpowiedzi
2878 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2010, 17:28:40
wysłana przez coin777
184 Odpowiedzi
43491 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 08 Cze, 2011, 07:59:05
wysłana przez Mordimer
22 Odpowiedzi
8169 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Wrz, 2011, 23:38:09
wysłana przez guzie
2 Odpowiedzi
1409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2012, 19:58:32
wysłana przez OfensywnyRondel