Autor Wątek: Dream Theater - On The Backs Of Angels  (Przeczytany 8206 razy)

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
Dream Theater - On The Backs Of Angels
« 29 Cze, 2011, 17:15:35 »
Długo oczekiwana zapowiedź nowej płyty DT!

Dream Theater - On The Backs Of Angels

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
Niczym nie zachwyca !!!  :(
Wydaje mi się, że szczytowa forma od Imagis ... do Scens from... minęła bezpowrotnie - teraz została tylko rzemieślnicza robota
miałem jeszcze nadzieję, ze nowy perkusista ożywi trochę DT - ale jak słychać a właściwie nie słychać żadnej innowacji w tym temacie  - jak by mi ktoś powiedział , że to gra stary pałker to bym nie zaprzeczał  ::)
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline lord_awesomeguy

  • Miszcz avatarów ;)
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 447
  • Jestem marudą.
« Ostatnia zmiana: 30 Cze, 2011, 08:04:08 wysłana przez lord_awesomeguy »

Offline KubaPe

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 82
Mnie się kawałek zajebiście podoba. Jeżeli cała płyta będzie w tych klimatach to zajmie miejsce u mnie w odtwarzaczu na długi czas.

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
DT przyzwyczaiło swoich fanów do muzy na najwyższym poziomie - ten numer także taki poziom prezentuje , ale jeżeli wiemy na co stać taki zespół i co nam wcześniej zafundowali , słuchając tego kawałka czuje się mały niedosyt
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline matisq

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 147
  • Gadaj z dupą to Cię osra
    • My Youtube
No ja myślę że jakoś panowie z DT przestali poszukiwać. Ciągle te same patenty, podobne zagrywki i nawet brzmienia. Fajnie być rozpoznawalnym ale łatwo stać się przy tym nudnym. A Mangini ponoć za dużo od siebie nie włożył bo wszystkie partie perki mieli już gotowe.

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Nudne jak flaki z olejem... jakem nie lubił, tak dali nie lubie.

Offline deathtom

  • Gaduła
  • Wiadomości: 281
Kolejna plyta do zakupu sie szykuje. Miodzio.

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Ja jeszcze nie wiem... Przesłuchałem 2 razy i wydaje mi się być całkiem dobre. Czekam z niecierpliwością na resztę albumu żeby mogło stać się świetne :)
Pietrucha faktycznie nie szaleje jakoś w tym kawałku, zarówno technicznie jak i brzmieniowo, za to Jordan fajne wstawki robi na tych swoich iPadowych zabawkach :)

No i jak ktoś słusznie zauważył - "Portnoy is gone, and suddenly we can hear Myung". Dla mnie bomba :)
« Ostatnia zmiana: 29 Cze, 2011, 21:34:26 wysłana przez Mordimer »

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
jak znam życie to pierwszy polecę , żeby płytkę nabyć ale jak cała będzie taka jak ten kawałek to pewnie stanie się kolejnym eksponatem w nietykanej kolekcji :(
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Rachet

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 368
  • Meteoblitzkrieg begins
A mi się bardzo podoba. Nie aż tak jak Forsaken, czy Dark Eternal Night, ale prawie, jestem na tak.
Wszystko ustabilizowane w najświętszy chuj!

Offline g-zs

  • Pr0
  • Wiadomości: 4 305
  • got beagle?
at first I wuz like:



and







but then:

B ( o ) ( o ) B S

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
no bardzo przyjemna:) podoba mi sie.
teraz czekac na koncert bedzie sie działo:)

Offline Mordimer

  • Gaduła
  • Wiadomości: 298
    • PMH
Po kliku kolejnych przesłuchaniach podoba mi się bardzo, tak było z BC&SL, więc liczę na dobry album :)
Wczoraj był chat z Rudessem - mówił, że płyta jest dość zróżnicowana, nie zabraknie na niej spokojnych kawałków z "czystym pianem", ale i ostrzejszych :)
No i co najbardziej interesujące dla gitarowców - mówił, że solówki JP są wyjebane technicznie i melodyjne jak nigdy dotąd :)

Offline mondomg

  • Uroczy Troll Maruda
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 293
    • mondomg blog
Przecież nikt nie powie, że jego nowy album jest gorszy od któregokolwiek z poprzednich.

A numer może być. Jak zwykle cudowna okładka.

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
fajna okładka ale zerznieta z okładki Circus Maximus - The 1st Chapter
tak mi sie widzi:)

Offline czerez

  • Gaduła
  • Wiadomości: 488
  • Morde mam może nie w tamburyn, ale mam zasady
powiem szczerze  że przegapiłem premierę 09.09 ale nic to - do MM mam niedaleko :)
wiedziałem, że polecę po tą płytę pierwszy  ech....  :facepalm: przecież ten kawałek mi się nie podoba
"Z wiekiem spada zapotrzebowanie na zysk, a rośnie popyt na święty spokój" - Duńczyk !!!

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 361
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Przesłuchałem płytę na 10 dni przed premierą ( ;) ) i ogólnie stwierdzam, że w moim guście słaaaaaaaaaaaaaaabe . Jeden kawałek mi tylko przypadł do gustu i dla niego warto płytę nabyć, a reszta to takie pitolenie. Zawiodłem się.
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .

Offline roqa

  • Gaduła
  • Wiadomości: 168
A ja nie narzekam nie jest to co prawda Awake czy Scenes from a Memory ale podoba mi sie :) fajne unisona i kilka fajnych solowek

Offline Aston

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 971
    • Kanał YouTube
Całkiem fajny zwrotkowy riff wymyślili. Ale mi chyba przeszło już DT z dwa lata temu, przekabaciłem się na randomowe zera.

Offline wrobelsparrow

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 749
  • "Where can you go from there? Where?"
Obrażam się na DT bez powodu, niniejszym.
Albo nie - bo cóż można zagrać "świeżego" na 24/57? Obojętnie - z bębniarzem nowym/starym? I tak zawieszam sobie ich, jako maksimum wykonawcze ever. Ale żegnaj inspiracjo...
« Ostatnia zmiana: 16 Wrz, 2011, 01:12:10 wysłana przez wrobelsparrow »

Offline Andy

  • Gaduła
  • Wiadomości: 440
  • Everybody jumps from the sound of a shotgun
    • www.atanband.com
ADTOE..is a fucken disaster...w wiekszosci zgadzam sie z ponizsza recenzja...goraco polecam przeczytac:

http://www.dreamtheaterforums.org/boards/index.php?topic=27788.msg1055362#msg1055362

Offline guzie

  • Gaduła
  • Wiadomości: 254
  • aj- Vai
jak dla mnie to coraz więcej wyniosłego patosu. to już niczym hymny 'ich troje'. przejadło się i ulało. kiedyś to była 'przemuza'
ale już nie mam cierpliwości. najbardziej mi robił "falling into infinity". już w 'trójce' Baron zaczął puszczać kierowcom, którym znudziło się zz top i ac/dc

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
66 Odpowiedzi
17863 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 28 Lis, 2011, 21:34:14
wysłana przez Hader
5 Odpowiedzi
2881 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Paź, 2010, 17:28:40
wysłana przez coin777
5 Odpowiedzi
3401 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Mar, 2011, 14:24:41
wysłana przez roqa
7 Odpowiedzi
1786 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Lip, 2011, 20:46:40
wysłana przez Artisth
2 Odpowiedzi
1409 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2012, 19:58:32
wysłana przez OfensywnyRondel