Autor Wątek: Ktorego poda wybrac?  (Przeczytany 14380 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Ktorego poda wybrac?
« 05 Kwi, 2010, 22:38:39 »
Radku ja do Ciebie pije, przecież wiesz że Cię kocham :D

Po prostu podałem konkretny przykład, że podpinam dwa różne urządzenia do jednego softu i kosmicznym nieporozumieniem by było, gdyby zagrały inaczej.

Co do Twojego porównania Vetty i XTL, to chyba dość oczywiste, Vetta to POD plus dobrany koniec mocy plus głośnik.
Chyba że podpinałeś XTL do końca mocy Vetty i w ten sposób porównywałeś?


ja Ciebie tez, ale nie chcialem tego pisac publicznie ;)

wiesz, ja nie wiem gdzie w TP jest przetwarzany sygnal, (tzn czy algorytmy symulacji siedza w urzadzeniu, czy sa realizowane tylko softowo, ale chyba to drugie) ale jezeli chodzi o PODa i GearBoxa, to wtedy ten program jest tylko i wylacznie interfejsem, bo sygnal jest przetwarzany w PODzie skad sie biora brzmienia, w ktorym to wersje softu moga byc rozne. Takze GearBox nie ma nic wspolnego z softem jaki siedzi w PODzie. Tyle. W TP jak sadze soft tez moze sie roznic(jezeli symulacje sa realizowane w GB, to tego tez bylo kilka wersji przeca). Na Tone Portach malo sie znam, wiec nie wiem.

A co do prownan, to uzywalem wyjsc z vetty oraz PODa i spradwdzalem na sluchawkach i innym naglosnieniu(niz to w vettcie), coby to bylo wmiare miarodajne.

Zreszta wiem jedno. L6 lubi nieco oszukiwac klijentow. wedlug nich floor pod plus, to taki troche inny POD 2.0. problem w tym ze to nijak nie gada jak POD 2.0. No ale nic.

Takze konczac. Nie upieram sie ze to czy tamto jest gorsze, ale dalej sadze ze roznice moga, wieksze lub mniejsze wystepowac. Moze czasami mi sie wydawalo, bo urzadzenia mialem w wiekszych odstepach czasu, ale bywalo ze porownywalem je sobie i roznice byly zdecydowanie slyszalne. Tak czy siak, na poczatku nie ma  sie tym co przejmowac ;) kupuj co chcesz, w sumie i TP i wiekszosc PODow jest w pozadku.
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
37 Odpowiedzi
12353 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sie, 2011, 16:26:42
wysłana przez Zapek
54 Odpowiedzi
23434 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Cze, 2012, 15:58:17
wysłana przez Stivo2005
33 Odpowiedzi
6622 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2015, 15:33:36
wysłana przez Mother Puncher
10 Odpowiedzi
5721 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2016, 23:17:18
wysłana przez Tadeo
24 Odpowiedzi
4793 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2017, 17:27:23
wysłana przez Amal_68