Autor Wątek: W studiu będę miał pare ampów i co wybrać  (Przeczytany 12115 razy)

Offline Turgon

  • Gaduła
  • Wiadomości: 403
I ciekawe czy kolega coś wybrał ;)
Ssiecie.

Offline Matt-Carnage

  • Pr0
  • Wiadomości: 960
  • Peace. Love. Death Metal
    • Peace. Love. Death Metal
cos ty, pewnie siedzi i jeszcze wybiera :D

Offline kedzior

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 81
SImasz:)

Wim co to za studio.

I tka www.myspace.com/presidentsofnoise - wiosła nagrywane na Custom Audio + paka mesy + gibon sg z jakimś pickupem SD mini humb.

Zdecydowanie obadaj hellstone - bo sound jest ostry  w Chu.... Taki Sidewinder do potengi ( ponoć Bash jest byłym uczniem twórcy tego ampa)

Riviera kr to wyższa skoła jazdy - tam jest tyle możliwości ustawiania soundu ze trudno sie połapać - brzmienie mi nie podeszło

Engl bardzo spoko , rewelacyjnie śmiga bramka


VHT - suchy i zwarty

Mesa wiadomo ...


Fajnie chodzi paka z subbasem Od riviery.
Cloud9
HeadUp



Offline Zapek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
I ciekawe czy kolega coś wybrał ;)

Po opisach nastawiam się na CAA, VHT lub Mese, lub łączenie powyższych po kanałach... Z resztą pytałem o reamping i jak najbardziej wchodzi w grę...

Offline headcharge

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 182
    • OVKHAOS
Jak już wybierzesz wzmaka to się zacznie dobieranie paki a potem jak ustawić majka, żeby brzmiało najfajniej... :P



Offline Zapek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
można jeszcze dołożyć wybór majka i ustawienia pieca :). I jeszcze to, że chujowo zagram i i tak pizda z tego wyjdzie :)

Offline Zapek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
Diezel okazał się zbyt overdrivowaty, wybrałem VHT dopalany kostką Maxona, dalej nie szukałem :). Fajnie się to gryzło z klawiszami, taka ściana się zrobiła :). Poczekamy na mastering...

Offline Musza

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 163
Diezel okazał się zbyt overdrivowaty, wybrałem VHT dopalany kostką Maxona, dalej nie szukałem :). Fajnie się to gryzło z klawiszami, taka ściana się zrobiła :). Poczekamy na mastering...

Dobry wybór, teraz możesz takiego samego ode mnie odkupić żeby mieć takie samo brzmienie live jak na płycie ;)
facebook.com/Musza.MorningWood

Offline Zapek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
Ok możemy się zamienić, dam Ci Labogę Raduli :D:D:D

Offline Pneumonia2

  • Pr0
  • Wiadomości: 691
Diezel okazał się zbyt overdrivowaty, wybrałem VHT dopalany kostką Maxona, dalej nie szukałem :). Fajnie się to gryzło z klawiszami, taka ściana się zrobiła :). Poczekamy na mastering...
Na niedopalonym nie dało się grać co? znam to uczucie, mija po wielu długich godzinach spędzonych na ćwiczeniu na tym wzmaku. Ale tak czy siak fajnie dopalony przestaje być taki twardy i suchy co może być pożądane w waszej muzie. Dobry wybór :) 

Offline Zapek

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 70
Dopałka była dość delikatna, dodałą trochę gestości, bardziej szeleszczącego ataku i nieskończonego wybrzmiewania, jednakże bez zbytniej kompresji. Będzie słychać z resztą... :)

Posty połączone: 02 Sie, 2011, 17:12:40
Dobry wybór, teraz możesz takiego samego ode mnie odkupić żeby mieć takie samo brzmienie live jak na płycie ;)

Mimo wszystko z ciekawości, ile się za takowego żąda?
« Ostatnia zmiana: 02 Sie, 2011, 17:12:40 wysłana przez Zapek »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
4 Odpowiedzi
5809 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lut, 2009, 15:28:48
wysłana przez sic
10 Odpowiedzi
4871 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2011, 12:18:21
wysłana przez Vertigo
14 Odpowiedzi
3066 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sie, 2012, 15:52:39
wysłana przez Franq
10 Odpowiedzi
3431 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Sty, 2016, 03:20:27
wysłana przez ITHMW
10 Odpowiedzi
9764 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 16 Sie, 2017, 21:13:16
wysłana przez gizmi7