Autor Wątek: Feared MassDestruction [Sporo ampów paczek dopałek mików - jeden song]  (Przeczytany 3429 razy)

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Witam,

Ja wiem że zaraz się zacznie że Amp xxx gada najlepiej  ;D Nie o to chodziło. Po prostu pare naprawdę różnych kombinacji i jeden numer Feared  :D




Pozdrawiam.

Offline sify11

  • Pr0
  • Wiadomości: 2 612
  • Rap Metal Katowice
    • FejsBukowa Strona Kapeli
Ja wiem że zaraz się zacznie że Amp xxx gada najlepiej 

5150 :D
i always go full retard

Offline Lukas

  • Gaduła
  • Wiadomości: 127
Z wszystkich konfiguracji każdy znajdzie coś dla siebie tak na prawdę...jednemu cipki drugiemu rybki a mi najbardziej się podoba Mesa&Mesa i oczywiście 5150...klasyka i jak zawsze urywa co trzeba ;)

Zomballo

  • Gość

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Cytuj
Z wszystkich konfiguracji każdy znajdzie coś dla siebie tak na prawdę...jednemu cipki drugiemu rybki
No dokładnie to :D Jeden kumpel sika jak słyszy JSX na Hesu z tym środkiem, drugi się pałuje JCM800 a trzeci SLO100 itd... a kombinacji mkozna zrobić kolejne 100 tylko że kurwa kiedyś trzeba sobie powiedzieć a chuj dzisiaj jade te ślady na mesie i paczce mesy a te na slo i paczce Dl i chuj! Bo jak nie to zacznie się znowu robić jak z podem stractalem czy sremperem 5 godzin jebania po presetach i "a moze kurwa to zagada" ? :D

Pozdrawiam.

Offline Luke

  • Gaduła
  • Wiadomości: 205
Mi JSX zdecydowanie siedzi najbardziej, potem 5150 i Savage. 2203KK czuję się jakoś tak rozczarowany...

Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Mi JSX zdecydowanie siedzi najbardziej, potem 5150 i Savage. 2203KK czuję się jakoś tak rozczarowany...
Tak naprawdę jak chcemy oceniać wzmaki (ponownie) to zróbmy coś takiego jak teraz z tą samą paczką mikiem i pozycją mika i wszystkie ampy bez dopałek. Tylko ponownie to jak zaghada konkretny amp zależy od Songa w jakim go użyjemy. Jak wezme jakiś napierdalacz i numer Thrash to pewnie savahe sin moze jcm ma wieksze szanse niz pozostale, wezme jakis stoner czy cos to wzmacniacz xxx wypadnie lepiej. No niestety tak to dziala - ponieważ brzmi zespół a nie jego graty.

Aha i to nie do konca JSX gada - a raczej napewno jest to Eminence Governor z paczki Hesu :D

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 28 Lis, 2015, 10:11:08 wysłana przez sinquestsound »


Offline sinquestsound

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 179
  • Tekst osobisty
    • SinMix
Może VHT mesa i DL? :D



Pozdrawiam.


Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 980
RAZOR...   ...i nie ma chuja we wsi.
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
4868 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 04 Sty, 2011, 12:18:21
wysłana przez Vertigo
15 Odpowiedzi
4694 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Cze, 2012, 12:50:03
wysłana przez Musza
14 Odpowiedzi
3061 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sie, 2012, 15:52:39
wysłana przez Franq
99 Odpowiedzi
39157 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Lut, 2013, 07:53:06
wysłana przez deely
14 Odpowiedzi
6997 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Sty, 2015, 12:49:34
wysłana przez krechaSP