Autor Wątek: Ktorego poda wybrac?  (Przeczytany 14374 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Ktorego poda wybrac?
« 05 Kwi, 2010, 04:05:52 »
No to panowie jak to jest, że podpinam Toneporta z Gearboxem, a później odpalam PODa XT Live i TEGO SAMEGO Gearboxa, to jak do chuja TO SAMO może się od siebie różnic? Nie mówię o większej liczbie symulacji tylko o tych samych piecach, kolumnach, efektach. W jaki magiczny sposób to jest coś innego i inaczej brzmi? :>

Spoiler

Tym postem ewidentnie pijesz do mnie. nie wierzysz, szczerze mowiac , mam to gdzies :* aaaalle...

A pomyslales meen o tym ze to moga byc inne wersje softu? Mialem dokaldnie odwrotne odczucia niz twoje, takze sorka. Wersji softu do XT tez byly conajmniej ze dwie, jak nie ze trzy(a ile bylo do tone portow nawet nie wiem). Przy poprawkach w sofcie nie poprawia sie wszystkiego, tylko niektore symulacje, czesc sie moze nie roznic i czesto nie jest wogole poprawiana, a czesc moze gadac inaczej(czasami ciekawiej, czasami nie).

A wytlumacz mi jak to jest ze symulacja mesy DR w XTL sssie pale, a w vettcie, gdzie teoretycznie algorytmy wedlug producenta byly z XT?(chuja prawda, przynajmniej nie wszystkie) Gadala bardziej jak symulacja Triple recto z metal shopa i gadala calkiem fajowo. nosz kurwa, trzeba bylo byc gluchym zeby nie uslyszec roznicy, a zeby nie bylo , porownywalem face to face do chuja.

Nie wierze w lepszosc butikowych efektow, czy wzmakow, tylko staram sie wierzyc uszom, ale co slysze to moje :)  Nie wiem jak Ty, ale mialem 3 PODy 2.0(w tym wersje 1.0 apgrejdowana do 2.0), 3 x XTL, vette i Tone Porta KB 37, takze uwazam ze material badawczy jakis tam byl.
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
37 Odpowiedzi
12345 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Sie, 2011, 16:26:42
wysłana przez Zapek
54 Odpowiedzi
23420 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Cze, 2012, 15:58:17
wysłana przez Stivo2005
33 Odpowiedzi
6620 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2015, 15:33:36
wysłana przez Mother Puncher
10 Odpowiedzi
5721 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 30 Gru, 2016, 23:17:18
wysłana przez Tadeo
24 Odpowiedzi
4791 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 13 Sty, 2017, 17:27:23
wysłana przez Amal_68