Autor Wątek: SERIALE czyli co oglądamy w odcinkach  (Przeczytany 182881 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 429
  • It is useless, to resist.
Spoiler

Z całym szacunkiem: ale o czym Ty pierdolisz? XD Widzę, że moja alegoria o kurczaku nie przeszła ew. nie została zrozumiana. Bo ja się odniosłem właśnie do tego co się działo dookoła tego serialu i w jaki sposób zostałem niejako zmuszony do odbioru tego wysrywu.

Ale nie zmienia to i tak faktu, że ten serial jest po prostu CHUJOWY. Co z tego, że pracowali przy kostiumach ,,profesjonaliści"?  To taki sam argument, jak to, że skoro knajpę reklamuje/robiła menu Magda Gessler albo ma gwiazdkę Michellin to na 100% będzie spoko nawet pomimo zafundowania mi literalnego stolca na talerzu. NO BO GOTOWAŁ TO ŚWIATOWEJ SŁAWY KUCHARZ Wcześniej dokonujesz psychologicznego rozbioru i analizy, a w tym wypadku posługujesz się argumentem, który śmiało mogłaby użyć osoba co dostaje od Disneya w łapę za pozytywny feedback w necie. Gdzieś widziałem opinie, że dupy dali oświetleniowcy, bo nawet noc wygląda jak dzień. Może dlatego wszystko wygląda kurwa po prostu TANIO. JEBIE TANIOCHĄ NA MILE ŚWIETLNE I NAWET SIĘ NIE KŁÓĆ NA TEN TEMAT XDDD

I serio mówię to z bólem, dałem dużą dozę wyrozumiałości Bobie i jeszcze większą Kenobiemu. Wszystkie te wzmianki, nawiązania kulturowe nawet jeśli są - to są zrobione przez jakiegoś gimba któremu się chyba tylko WYDAJE, że je rozumie. Ja jestem, jeśli chodzi o wszystkie treści SW od Disneya, chyba najbardziej wyrozumiałą osobą na świecie, bo ja po prostu lubię nowe treści z tego świata (poza Ep. IX), ale to jest po calaku po prostu nieakceptowalne i niejadalne. Poza Qimirem of kors. W Sola mam wyjebane, mnie ta postać nie jara, zagrana również chujowo, na siłę itp itp itp...

Serial na 99% nie dostanie 2giego sezonu, showrunnerka płacze w necie i błaga, żeby ludzie prosili (lol) i wywierali presję na Disneyu, żeby dał akcept. Co jest tym bardziej żałosne, bo twierdziła, że (parafrazując) ,,ona ma wyjebane i show zamknie się w jednym sezonie". No właśnie widać XD
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.