Autor Wątek: Bezgłówkowy ściek albo i nie ściek CZĘŚĆ 2 !!!  (Przeczytany 2821 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Jezeli chodzi o Chiny to mam troche inne podejscie. Nie stronie jezeli produkty sa warte uwagi. Moj znajomy na mnie patrzec nie moze bo wspomagam ich gospodarke. Jakby nie patrzec mozliwe ze papier toaletowy, ktorym sie podciera tez pochodzi z tamtych rejonow. Jezeli jest taki wyczulony niech po kazdym fajdaniu wybiega do ogrodu saneczkowac po trawie. Taki tylko przyklad bo z Chin moga byc rozne inne rzeczy. Kolejna sprawa to ta ze jego gitara robiona w Indonezji  jak najbardziej moze miec chinskiego wlasciciela. Juz sie z tym spotkalem. Takze juz wyprzedze temat pickupow i podam kolejny przyklad, ze Alan Entwistle mieszkajacy w Chinach produkuje tanie pickupy chinskimi raczkami w tamtejszej fabryce i oczywiscie sygnujac je odpowiednio swoim nazwiskiem. Podsumowujac mam wyjebane na snobow, ktorzy gwalca temat wyzszosci produktow lokalnych czy zachodnich nad produkty typu takiego jak bezglowkowy EART. Chiny produkuja kupe syfu ale jak sie przekonalem Chinczyk tez potrafi. Instrumenty sa swietne.

Kwestia pickupow. Mialem w swoich lapach Lundgreny M6, BK Aftermath, od chuja EMG nawet te trzycewkowe 707 z czerwonym logo. Mialem od groma Seymour'ow i DiMarzio. Na bank SD George Lynch Screamin Deamon to keeper co do Omegi mam powazne wahania, poniewaz uslyszalem Entwistle X3 bridge. Omson polecal i powiem krotko jak do tej pory nie slyszalem lepszego pickupa, a tylko dlatego, ze siedzi w rejestrach ktore uwielbiam. Dolny srodek z mniejsza kompresja, zajebista gorka i rewelacyjna separacja dzwiekow na full gain'ie. Kazdy ma swoja wizje barw, kompresji, separacji itp itd. a dla mnie X3 to killer wszystkich pickupow jakie mialem. Do tego pod neckiem siedzi Entwistle Nemesis AFG z magnesami Alnico5 i Ceramikiem. Genialny do pary z X3 jednakze nie lepszy niz moj Lynch ktorego uwielbiam pod gryfem w Jacksonie. Tak wiec mozemy zarzucac sie tu przykladami i wzniosle gadac o roznych przetwornikach podajac np fakt ze moj kumpel ku mojemu zdziwieniu wybral pickup Omega gdzie w moich oczach X3 zrobil pickupowi Omega swiniobicie. Jestem prawie zdecydowany wjebac drugiego X3 w Jacksona, a Omega do ludzi. Najlepszy jest stosunek cen ;-) Omega jest o ponad 500zl drozsza niz X3 hahahahaha...   ...to jest cyrk :-).

Posty połączone: 16 Cze, 2021, 21:17:42
Wlasnie doszedl pierwszy neodym...   ...doslownie ta sama historia z dostepnoscia jak w przypadku X3 i Nemesis AFG.

Mostkowy HDN idzie z Guitar Center z Polski.
« Ostatnia zmiana: 16 Cze, 2021, 21:17:43 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
20 Odpowiedzi
8951 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 19 Gru, 2010, 23:58:57
wysłana przez jaca2303
25 Odpowiedzi
3149 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Cze, 2021, 23:41:25
wysłana przez ITHMW