Autor Wątek: BEZGŁÓWKOWY ściek albo i nie ściek ;-)  (Przeczytany 3098 razy)

Offline ITHMW

  • Pr0
  • Wiadomości: 989
Grucha caly czas rozebrana w pizdu.  Czekam za pickupami. Jeden leci do.mnie z Polski i to ostatni. Ale jaja. Wyrwalem go centralnie rzutem na tasme z GuitarPartsCenter. Nigdzie nie ma Entwistle X3 pod most. W UK lutnik z valentineguitars leci ze mna w chuja. PayPal juz na gosciu siedzi. Ustalilem gosciowi deadline na jutro popoludniu. Nie wywiazal sie z umowy. Spierdolil sprawe dokumentnie. Polegl na wysylce biorac kase za 1st class wysylajac 2nd class idiota. Dodatkowo potwierdzenie wysylki przekazal 5 dni wczesniej przed faktycznym nadaniem paczki. Teraz idiota wysyla mi jakies trefne potwierdzenia, a ja kolesia tak ripostuje , ze pewnie sra krwia. On jeszcze o tym nie wie, ze moja kasa do mnie wraca. Tak czy inaczej jutro ale lokalnie Entwistle Nemesis AFG pod neck przychodzi jak sadze, a z Polski jak bede mial szczescie to do piatku chyba X3 zobacze. Co do olchy to moj meksyk Fender Strat Roadhouse to killer jak za pieniadze, ktore dalem. Kolejna gitara w cenie zlomu, a gra ze leb urywa. Poniekad zawdziecza sukces pickupom Custom Shop 69. Oryginalne Texas Special mi nie lezaly.

Posty połączone: [time]02 Cze, 2021, 12:37:45[/time]
Wlasnie doszedl pierwszy. X3 nadal gdzies w przestrzeni.
« Ostatnia zmiana: 02 Cze, 2021, 18:26:55 wysłana przez ITHMW »
INTERSTELLAR

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
2398 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 07 Paź, 2011, 15:30:33
wysłana przez Jackson89
23 Odpowiedzi
2795 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Wrz, 2021, 20:43:03
wysłana przez ITHMW