Autor Wątek: Pickupy Hathor - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie  (Przeczytany 27250 razy)

Offline Mother Puncher

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 421
  • It is useless, to resist.
Dobra w końcu mogę podzielić się opiniami.

Od jakiegoś czasu mam w posiadaniu 8buckera, J90 (p94 inaczej) oraz Prototyp, który nie wiem czy już posiada nazwę, ale chodzi o mocny pikap ceramiczny. Nie chce mi się opisywać i rozpisywać o każdym z osobna, więc w telegraficznym skrócie:

8bucker - wpierdol, idealny balans między wszystkimi rejestrami, może z leciutką przewagą dołu, ale zero mułu. Poziom sygnału - w pizdę.
Protoyp - wpierdol, lekkie przesunięcie w kierunku górnych rejestrów w porównaniu do 8buckera, bardzo mocno uwypuklony środek, ale nie w taki wkurwiający sposób jak w SH6, do którego mam bezpośrednie porównanie. Dołu też jest odpowiednio, ale trochę mniej niż 8bucker. Poziom sygnału również w pizdę.
J90 - idealne P94, śpiewne i delikatne na cleanach, ale na przesterach też potrafi przypierdolić. Poziom sygnału odpowiedni.

Jeśli ktoś się zastanawia jeszcze - brać, bo jakość jest niesamowita, sam w sumie byłem trochę sceptyczny i nie sądziłem, że będzie to aż tak widoczne. Ale jest. Dlatego wypierdolcie te swoje dankany i inne chujowe bernakle w pizdu i pisać do Darka raz dwa, dajcie chłopakowi zarobić trochę szekla.
Ogrywam wiosła na jutubie i się tego nie wstydzę. Mam konta na wszystkich forach.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
13139 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 19:48:38
wysłana przez Vertigo
29 Odpowiedzi
17566 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2012, 12:18:06
wysłana przez MrJ
4 Odpowiedzi
2599 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2012, 08:59:03
wysłana przez dawson
40 Odpowiedzi
20425 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2015, 20:03:45
wysłana przez Pneumonia2
4 Odpowiedzi
2363 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2012, 19:03:44
wysłana przez Crank