Autor Wątek: Nagłośnienie do PODa X3 w domu  (Przeczytany 4631 razy)

Offline Dawid959

  • Użytkownik
  • Wiadomości: 50
Odp: Nagłośnienie do PODa X3 w domu
« 13 Mar, 2019, 22:51:10 »
Pozwolę sobie odświeżyć swój temat.
Od kilku miesięcy gram na zestawie POD HD500 + Creative Gigaworks T20 II.
Jednak nadal przy zagraniu pustej basowej E, ba nawet A na cleanie pojawia się nieprzyjemny walący dźwięk, na przesterze w sumie też nie jest bajecznie. Nawet jak w symulacjach zmaków wytnę całkiem bas to i tak jest to zauważalne.

Zatem zacząłem się rozglądać za nowym sprzętem i tutaj zgodnie z radami kolegów wyżej rozejrzałem się za
- combem z pętlą efektów i połączenie na 4 kable (Kustom KG212FX z racji tego, że to 2x12" i myślę, że tutaj już tego efektu pierdzenia nie będzie), po jakimś czasie mógłbym jeszcze dokupić jakąś dopałkę (niekoniecznie, żeby grała z PODem). Ewentualnie jakiś Marshall Valvestate może hybrydowy.
- parą monitorów aktywnych typu KRK. Tutaj pewnie lepiej byłoby przy nagrywaniu i realizacji.

Powiedzmy, że budżet +/- 600 zł. Chciałbym się nastawić na całkiem przyzwoite już brzmienie, z przyjemnymi przesterami bez duszenia się głośników. Ciągle gram w domu w małym pokoju.
Stawiałbym na tego Kustoma z racji, że nie jest to typowo stary wzmak jak VS, który szybko może nawalić, głośniki z racji wielkości powinny być spoko, a zakup dobrej dopałki na pewno zachęci mnie do grania. I jest to typowo sprzęt do gitary. Jednak za monitorami przemawia pewnie jakoś ogólnego dźwięku i możliwości w amatorskim nagrywaniu, ale jak wypadną w stosunku do nawet taniego wzmaka to nie wiem.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
7 Odpowiedzi
7768 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Kwi, 2011, 16:49:37
wysłana przez PJ_SF
8 Odpowiedzi
5842 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Kwi, 2011, 19:52:40
wysłana przez Aschman
13 Odpowiedzi
4484 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Lis, 2011, 23:19:36
wysłana przez davidsantana27
48 Odpowiedzi
14252 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 02 Mar, 2012, 23:11:31
wysłana przez Drevniak
7 Odpowiedzi
2391 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Wrz, 2015, 17:47:20
wysłana przez bamse