Autor Wątek: Pickupy Hathor - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie  (Przeczytany 28058 razy)

Offline zerotolerance

  • Pr0
  • Wiadomości: 590
  • Biegnę ci wpierdolić.
Zero, odzywa się do Ciebie samo "źródło" a Ty sprawiasz wrażenie niezbyt grzecznego  :facepalm:
Aj bo się podjarałem w nocy, że już wszystko będę wiedział, a tu... Więc mogło to tak brzmieć. Nie miało to mieć negatywnego wydźwięku, bardziej heheszkowy, jeżeli kolega @dariush poczuł się urażony to oczywiście przepraszam. Aniłej,
[Przecież ma w nicku - zerotolerancji ;)
... coś w tym jest. :D
Rebel Yella bym unikał, miałem z nim styczność i po prostu nie, też suchy jak pustynia. Moje gitary na high outputowych pickupach nigdy nie miały takiego "wpierdolu" jak te na PAFach.
Wracając do tematu, mnie nie bolą "suche" pikapy, wręcz powiedział bym, że je lubię, bo lubię np EMG. Mało tego, do Explorera też prawdopodobnie trafią EMG, bo w 500 brakuje mi tego "ż ż ż", czy w sumie uj wie jak to określić.

Generalnie szukam pikapów do 68 reissue, ale nie lubie pafów, z drugiej zaś strony, nie chcę "zabić" tego wiosła jakimś przesadzonym (Aftermath, Nailbomb, Painkiller, Warpig) czy ciemnym (498/490, które w ostateczności jednak mógłbym tam włożyć) pickupem, więc szukam czegoś pomiędzy, ale nie bardzo widzę taką alternatywę. Stąd też cały amabaras o Hathora, może on mi zrobi "coś".

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
22 Odpowiedzi
13254 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lip, 2011, 19:48:38
wysłana przez Vertigo
29 Odpowiedzi
17889 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Kwi, 2012, 12:18:06
wysłana przez MrJ
4 Odpowiedzi
2631 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Kwi, 2012, 08:59:03
wysłana przez dawson
40 Odpowiedzi
20521 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Sty, 2015, 20:03:45
wysłana przez Pneumonia2
4 Odpowiedzi
2404 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Lis, 2012, 19:03:44
wysłana przez Crank