Autor Wątek: Home made LOOPer  (Przeczytany 20767 razy)

Offline Radek M

  • Sith Lord
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 484
  • "[pause] These go to eleven"
Odp: Home made LOOPer
« Odpowiedź #25 15 Kwi, 2009, 00:33:55 »
Tadeo, mam w domu cos co by sie idealnie nadalo na obudowe do loopera, mianowicie dwie blachy, o wystarczajacej grubosci i rozmiarach 1m/40cm(tak na oko). Wyciecie, wygiecie tego odpowiednio i zrobienie dziur to nie jest chyba jakis mega problem, potrzeba tylko kilku narzedzi. Calosc jest pomalowana proszkowo na bialo, i tu i tam, moze popekac ten lakier przy wyginaniu, ale pomalowac mozna przeca jeszcze raz :)

A takie pytanie technicze, zastanawia mnie to co napisales o tym czwartym trybie, czyli miksie obu petli, ktory uaktywnia sie jezeli styknie sie tylko na chilke przekaznikiem(technicznie to jest trudne do wykonania, bo przekazniki, albo pracuja w trynie zwierania/rozwierania, albo w trybie szybkiego zwarcia/rozwarcia). Powiedz mi, czy jezeli przy kazdej zmianie, sa zalaczane na sekundke obie petle, to nie bedzie np. jakiegos mega sprzegu, przy kazdorazowej zmianie kanalu?


w sumie z tymi kanalami mozna bylo na dobra sprawe troche inaczej zrobic. mianowicie: loop1-zwarte, loop2-zwarte, bypass - oba rozwarte(w tym momencie jezeli chcemy mozemy zalaczyc dwie petle naraz bez kombinowania). Ale nie wiem na ile teraz juz da sie cos takiego zrobic w Twoim projekcie, bo jakis czas temu stracilem orientacje w tym co dokladnie robisz ;)
No pain No gain !

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
3 Odpowiedzi
7443 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 25 Kwi, 2008, 09:12:54
wysłana przez Mery
1 Odpowiedzi
3121 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 24 Lut, 2010, 18:51:02
wysłana przez Wilk
7 Odpowiedzi
3089 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 06 Lis, 2012, 23:44:59
wysłana przez FlyingV
13 Odpowiedzi
3086 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Kwi, 2013, 11:33:37
wysłana przez TripleXXX
55 Odpowiedzi
12783 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 31 Lip, 2013, 18:09:12
wysłana przez pivo