Autor Wątek: AKAI E2 Headrush Delay/Looper  (Przeczytany 7287 razy)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
AKAI E2 Headrush Delay/Looper
« 22 Kwi, 2008, 18:39:08 »
Witam.
Tak ja w temacie szukam konkretnych opinii ludzi, którzy mięli z tym styczność. Cena jest dosyć atrakcyjna, możliwości opisane spore, więc interesuje mnie jak to się sprawdza w boju, jak brzmi i czy jest warte swojej ceny.
Tutaj jest taki.
Jeżeli lepsze jest coś innego np. Boss lub Line6, to czekam na jakieś konstruktywne propozycje poparte wnioskami i opiniami.
Z góry dzięki za pomoc.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

Offline Pan Sinner

  • MrWhosyourdaddybitch
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 741
  • Miałki!
    • Torg
Odp: AKAI E2 Headrush Delay/Looper
« Odpowiedź #1 25 Kwi, 2008, 00:49:16 »
Nigdy nie slyszalem nawet o tym... Akai kojarzy mi sie z prostymi metronomami i tunerami kieszonkowymi, ale byc moze daje rade..

Pojawilo sie teraz na rynku kilka fajnych delayow, jak chocby Two Timer BBE, choc w zasadzie trudno stawiac prosty delay bazujacy na starym dobrym analogowym DM-2 Bossa (z jedna dodatkowa ciekawa opcja) z funkcjami jakie oferuje te Akai (looper), choc 23.8 s opoznienia smierdzi mi bledem w opisie...

Boss wprowadza teraz na rynek DD-7 - czas opoznien do 6,4s, symulacja anologowego delaya, delaya z chorusem w odbiciach (a'la deluxe memory man) i inne cuda na kiju KLIK wiec moze warto sie zainteresowac? Choc cena pewnie bedzie przekraczala te 450zl.. Poki co, nie ma tego jeszcze gdzie ograc, dystrybutor bedzie je mial w przyszlym miesiacu, sa szanse na test na potralu, wiec moze bede w stanie na czasie napisac cos wiecej

Offline Harvest

  • Szatan Osobiście
  • Administrator
  • Wiadomości: 1 239
    • Sevenstring.pl
Odp: AKAI E2 Headrush Delay/Looper
« Odpowiedź #2 25 Kwi, 2008, 08:32:18 »
Jak Ci to pomoze w nowym Gitarzyście jest test tego delaya :)

Offline Mery

  • Mr. Autorefresh
  • Pr0
  • Wiadomości: 1 022
  • الحرية في سوريا
Odp: AKAI E2 Headrush Delay/Looper
« Odpowiedź #3 25 Kwi, 2008, 09:12:54 »
Będę musiał gdzieś Gitarzystę skroić ;)

Dzięki Sinner za info - pewnie będzie z 900 kosztował ten nowy Boss. Nie chcę wydawać znowu niewiadomo ile kasy, bo jej nie mam. Możliwe, że skuszę się i nie będę zupełnie ryzykował biorąc DD-3. Ten Akai się ceikawie zapowiada i może fajnie byłoby go przetestować, bo jeżeli brzmienie będzie okej, to stosunek cena/możliwości bije wszystko.
www.baasa.pl - hałas, pomiary hałasu, mapy akustyczne, analizy akustyczne, projekty akustyczne, farmy wiatrowe, raporty oddziaływania na środowisko w zakresie hałasu, programy ochrony przed hałasem, akustyka budowlana, wibracje.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
1 Odpowiedzi
2248 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 20 Lis, 2011, 20:17:39
wysłana przez Grzgrz
6 Odpowiedzi
2699 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 09 Wrz, 2016, 13:29:53
wysłana przez gizmi7
Headrush pedalboard

Zaczęty przez krzy1125 « 1 2 3 4 » Efekty

82 Odpowiedzi
26053 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Mar, 2018, 08:01:48
wysłana przez pshemo
20 Odpowiedzi
20231 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Paź, 2017, 20:10:05
wysłana przez vastio
2 Odpowiedzi
1511 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 14 Gru, 2022, 10:47:13
wysłana przez Chomick