Autor Wątek: Kącik fitness  (Przeczytany 372471 razy)

Offline Johnny

  • Pr0
  • Wiadomości: 971
  • Miszcz onelinerów
    • Robur
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1975 12 Mar, 2016, 15:20:03 »
6 dzień na diecie 2100 i 0,7kg w dół. Wiadomo, że jeden pomiar nie jest miarodajny, poza tym to na pewno też pozostałość z końcówki poprzedniego jadłospisu, natomiast nareszcie się coś ruszyło, po miesiącu walki! :)  Teraz jak będzie za szybko lecieć to dorzucę kcal. Ważne, że nareszcie zmusiłem organizm do zrzucania.

Weekend jest, to będę miał czas poczytać - w końcu! Podrzuci ktoś jakiś link do tego Insanity?

Insanity mega fajna sprawa, po 60 dniach jak w nowym ciele. Wydolność sprawność baaardzo do przodu.
Na redukcji dodawanie objętości "pedalskich cardio" (mam tu na myśli bieganie lub bardziej człapanie z nóżki na nóżkę) też nie jest do końca trafionym pomysłem. Interwały lub odwrócone interwały (jak Insanity np zakładając, że ktoś ma na tyle pary żeby łączyć trening na siłowni z Insanity ;) ) dużo lepszy efekt przyniosą zarówno pod względem sylwetkowym jak i wydolności ogólnej.

Żadna forma ruchu nie jest i nigdy nie była pedalska. Pedalskie jest siedzenie przed komputerem i obrastanie w tłuszcz!
Kiedyś dużo biegałem, był to najlepszy okres w moim życiu. Godzina spędzona w lesie to jest to! Tylko ja, drzewa i Andy Timmons w głośniczkach, coś pięknego... Zawsze jak wracałem to miałem zajebistego banana na ryju. Może i bieganie nie jest najlepszym pomysłem na poprawę sylwetki, ale nastroju owszem! #KtoNieBiegaITakNieZrozumie
« Ostatnia zmiana: 12 Mar, 2016, 15:25:30 wysłana przez Johnny »
Jazz, Lounge, Downtempo