Autor Wątek: [NGD] Co było, a nie jest ...  (Przeczytany 10258 razy)

Offline 2BeFree

  • Gaduła
  • Wiadomości: 454
  • me, me and me
    • Distand Dream
Odp: [NGD] Co było, a nie jest ...
« 17 Gru, 2015, 14:17:39 »
Fotki po poprzednim właścicielu, widzę po ujebanej podstrunnicy. Gratki.
...

4. Fornir na topie :facepalm: nie wiem czy w ogóle Mayo robi setiusa z pełną nakładką z FLAME-u, czy może kładą zwykły klon, a na to fornir ... nie sprawdziłem jeszcze 6-tki ale mnie to intryguje :) Tu mamy mahuń i na to fornir. Ktoś coś wie więcej w temacie topów w Setiusie? Co do Rega i innych po fotach widać, że jest nakładka - nie za gruba ale jest....

 Na wstępie gratulacje a na potem pytanie, po czym wnosisz że to fornir ?
Pytam ponieważ swiadczyło by to o tym ze Mayo sięgnęło po dość drogą technologię klejenia fornirów na krzywych płaszczyznach, co oczywiście nie jest niemożliwe.

1. Foto (moim zdaniem jest to jedne kawał mahoniu nawet nie fornir na klonie). Ale mogę się mylić? Wydaje mi się, że poprzedni Set, którego miałem 6 miał to samo - ten niebieski co się tu po forum też przetoczył. Flame nie był tak wyrazisty jak na moim obecnym Setiusie.

2. Otwór na 5-way (nie jest wykończony kolorem i wydaje mi się, że mahoń widać)

3. Otwory na śruby do 5-waya (są bardzo czarne i są frezowane w desce, żeby łby nie wystawały). Wygląda jak zamaskowanie czarną bejcą. Ale tu także mogę się mylić.

Podobno pierwsze tak robiono - też info nie do końca potwierdzone.

Nie, żeby mi to robiło ale zastanawiam się jak to wygląda obecnie bo specka zakłada nakładkę - chyba, że fornir pod to podchodzi. Sorry za SHIT STORM jeśli powstanie - nie mam takiego celu.

ps: a może to customowa specka CACKA, że miało być 100% mahoń i tylko wzorek na topie?

Posty połączone: 17 Gru, 2015, 14:29:06
UPDATE: gadałem z cackiem. Tak zamawiał "cały za mahoniu i tylko ozdobny fornir na topie" :) No i wtedy raczej walili fornir na topy.

« Ostatnia zmiana: 17 Gru, 2015, 14:31:58 wysłana przez 2BeFree »

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
10 Odpowiedzi
4353 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 15 Sty, 2010, 06:09:22
wysłana przez Harvest
4 Odpowiedzi
3220 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Paź, 2012, 14:34:32
wysłana przez -thrill-seeker-
13 Odpowiedzi
10479 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 05 Maj, 2013, 18:40:20
wysłana przez Orange
1 Odpowiedzi
1734 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 18 Lut, 2019, 19:40:21
wysłana przez spacelord7
9 Odpowiedzi
3291 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 26 Sie, 2021, 22:59:02
wysłana przez Zomballo