Autor Wątek: [nie-do-końca-New-GD] Siódme stringi Jeża, podejście drugie i ostateczne (?)  (Przeczytany 7420 razy)

Offline MrJ

  • Pr0
  • Wiadomości: 576
  • marudny jeżor
Cytuj
A ile dałeś jeśli można zapytać?

Można można, ja z takich rzeczy nie robię tajemnic (chujwipoco swoją drogą) jak niektórzy  ;) Na czysto, po odliczeniu wszystkich kosztów własnych (np. wymiana elementów floyda) i upłynnieniu niepotrzebnego gigbagu, jakieś 1470 złotych polskich. I to wszystko za... aha, właśnie się zorientowałem że link do strony Jacksona nie działa (a przecież działał...), więc chcąc nie chcąc podaję pełną specyfikację:

- kształt - Jackson Soloist,
- konstrukcja - nek-sru: gryf klon 3 części, skrzydła lipa, top z klonu płomienistego (tja... ;D ), kolor transparent black, osprzęt czarny,
- skala - barytąg 26,5", 7 strun i 24 progi jak widać ;)
- pipaki 2x ijemdżi 707, po gałce vol/tone + przełącznik 3-pozycyjny,
- mostek Floyd Rose Special,
- z ciekawostek - gitara jest bardzo lekka jak na tę konstrukcję (waży ca. 3,7kg czyli ćwierć kilo mniej niż mój były firebirdopodobny Washburn!) ale za to długa, ma ok. 107cm. Czyli wszystkie typowe kejsy są za małe...

Wiem że jest lipna lipa, że ijemdżi jedzo... :P , że FR jest Special a nie Ori, że to, że tamto, że sramto. Do tego nie gra na nim żodyn "znany" pajacyk i nie ma modnego w obecnym sezonie logo. I po prawdzie, to sram na to wszystko, zresztą nie ja jeden jak czytam - o, tu fajna opinia: http://www.musicradar.com/reviews/guitars/jackson-slatxmgq3-7-soloist-569783

Teraz tylko wreszcie porządny zestaw grający sobie to tego zakupić. W moim tempie pewnie około roku 2017 :D
Dyskusja z forumowym skurwysyństwem jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne ile umiesz, wiesz i jaki masz poziom. Gołąb i tak wskoczy na szachownicę, rozjebie figury, nasra i wydrze dziób że wygrał.

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
235 Odpowiedzi
54923 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 03 Gru, 2009, 01:52:22
wysłana przez mondomg
44 Odpowiedzi
13458 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 23 Wrz, 2010, 17:09:22
wysłana przez immortal-king
20 Odpowiedzi
5991 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Paź, 2011, 08:57:36
wysłana przez Pietryk
20 Odpowiedzi
10479 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Maj, 2013, 22:03:42
wysłana przez niedziak
3 Odpowiedzi
1744 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 01 Maj, 2020, 13:20:25
wysłana przez rafalek