Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1419379 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
No teraz to troche przesadziłeś kiedy oddajesz 3 z 4 zarobionych czyli 75%, w planach po zarobienu 500tysi rocznie.
 W tej chwili masz na pierwszym progu 18% od tego co powyżej dopiero wzrasta procent podatku więc to nie jest tak ze od całości, chłopie ogarnij sie, ale fakt ze jest to niemało i demotywujące.
Dla mnie najbardziej chore są te koszty pracy. Przelicznik praktyczny jest prosty. Abym mógł pracownikowi zapłacić 1tys zł on musi wypracować 2tys zł czyli towaru muszę sprzedać za średnio 4tys zł. Teraz mam jedno zasadnicze nieśmiałe pytanie czy ja przy tym tez mógłbym coś zarobić czy to już jest niesprawiedliwe ? Teraz kolejne o wspomniane trzynastki i czternastki. Zapłacicie więcej za skerveseny zebym mógł placić 13 i 14ki ? ... nie musicie odpowiadać ;)

Skąd zatem te kopalnie mają na takie cuś i oczywiście pensje prezesów i czemu zdziwienie ze są w dołku finansowym, czemu sie nie dziwię ze ządaja jak rolnicy skupu interwencyjnego. Kurwa kto kiedy miał skup interwencyjny mebli gitar czy innego towaru.

I to co pasuje do tematu. TVP regionalna, większośc pracowników to umowy śmieciowe. A przecież to państwowa spólka. Ryba gnije od głowy ?
« Ostatnia zmiana: 02 Cze, 2015, 12:36:43 wysłana przez commelina »