Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 311050 razy)

Offline Guitar Spot

  • Gaduła
  • Wiadomości: 190
  • www.guitarspot.pl
    • Autoryzowany Dealer Suhr, Aristides, Skervesen w Polsce
No i w**** wylądował :)

Odbiór u dealera:


I w drogę, pierwsze kilometry, bardzo komfortowo. Pierwszy zgrzyt - nie wiem na co liczyłem, ale w premium myślałem, że chociaż będzie pełny bak. A tu nic- fusy na 50 km ;] Także pierwsza stacja na początek podróży:

Obsługa stacji od razu leciała by nalać paliwo :))))
Potem traska 200km, samochód zwraca uwagę mocno. Co najważniejsze zawalidrogi na lewym pasie czują respekt i od razu uciekają ustępując miejsca - plus :) Inni kierowcy BMW ostrzegają solidarnie przed smerfami - kolejny plus :)

Dynamika jeszcze do sprawdzenia bo trzeba go trochę dotrzeć. Doskonałe trzymanie się drogi. Szerokie laczki z tyłu, niskie osadzenie, leci jak przylepiony. Tylny napęd, sportowy M zawias - to jest to, przy 150 w zakręcie nawet się człowiek nie spoci :P
Maksymalnie jechałem póki co 160 - bezramkowe szyby dają radę. W środku nie ma huku i można spokojnie podróżować. Zobaczymy jak będzie później przy wyższych prędkościach.

Po 200km:



No i po 350km już w domu:

Zmywanie komarów z lakieru i szyby należy do upierdliwych, podobnie z czyszczeniem felg. Pewnie po miesiącu znudzą mi się te ćwiczenia :)

Aktualnie po 2 dniach użytkowania mam 600km na liczniku i żadnej usterki nie ma co mnie bardzo cieszy. Miesiąc miodowy trwa :)

Dalsze plany (raczej po gwarce, chyba że nie wytrzymam): chip na 300 KM/450NM, intercooler, wydech, hamulce m performance
Autoryzowany dealer Suhr, CAA, Jim Kelley, Aristides : http://guitarspot.pl