Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 303240 razy)

Offline october

  • Pr0
  • Wiadomości: 557
  • Oct.
Generalnie raczej miasto czy dłuższe trasy?

90% to miasto. Dlatego tez nie chciałbym zbyt długiego samochodu.  Wiadomo, że to często różnice 30cm, ale czasem brakuje 10ciu żeby zaparkować :)

10% to wyjazdy na odcinku 570km. I pod tym kontem patrzę na bardziej pojemne autko.

Opel Meriva wydaje mi się troszkę za mały, ale ostatnio śmignęła mi na drodze ta nowa wersja. Wydaje się większa. Octavia ładna, ale chyba nie mój typ.

jeśli już bym szukał to Scenic ale max .

Scenic odrzuciłem z listy czytając opinie, że elektronika w tym aucie siada. Nie wiem jak to z tymi nowszymi III. Moja szwagrowa ma renault megane cc z 2008 roku. Nie ma z nim żadnych problemów, więc nie jestem uprzedzony do marki. Wiadomo, różnie jest. Ale nie chciałbym zaraz po zakupie stresować się, że znów jakaś pierdoła się świeci.

O tego Seata przeoczyłem. Widzę, że jest opcja wyrwania w moim budżecie. Ładna alternatywa dla C-maxa. Nasz sąsiad kupił sobie ostatnio nowego Leona w kombi. Jakie to ładne.

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=205324002

W ogóle nasza początkowa myśl to był zakup Toyota Prius, ale później pojawiło się pytanie - wózek, torby i zakupy? Może być minimalnie za mało miejsca.

Z kombi sporo ostatnio na ulicach widzę Ford Focus Turnier. Też może jakaś opcja.

Ps. Teściowej na szczęście nie musze wozić bo mieszka 600km ode mnie :)




007