Autor Wątek: MOTO-MOTO, czyli czym się lansujecie oraz czym lansować byście się chcieli  (Przeczytany 311106 razy)

Offline commelina

  • jestę skervesenę
  • Pr0
  • Wiadomości: 3 375
  • ...grałbym EVER
    • Skervesen
Cytuj
Ani tym wyprzedzac ani nic zapakować

Dobra instalacja gazowa nie zmula benzyny, a zbiornik ładuje się pod bagażnik i miejsca też nie zabiera.

Natomiast ja się i tak wożę w jedną-dwie osoby, i głównie po Śląsku, gdzie dynamiki tego pierdziaka mi spokojnie wystarcza ;) Wiadomo - każdemu wedle jego potrzeb, czy jakoś tak to leciało ;)

Jakbym chciał szaleć, to bym sobie kupił taką samą 106, ale w wersji 1,6 16V. Prawie 130KM, które lubi się wkręcać na obroty, w aucie ważącym ca. 850 kilo. Ponoć jeden z najlepszych wkurwiaczy gofliarzy/beemowców :D Tylko... po co mi to?

Dobra instalacja gazowa do takiego auta jest IMO za droga i musiałbym zapierdalać niczym kurier zeby mi sie to choć zwróciło. A poki co gaz nie ma tyle kalorii by samochód miał takie odejscie jak na dieslu turbo czy benzynie. A ja na wten przyklad lubię mieć takie coś pod stopą w razie "w"... lub dla poprawy nastroju ;)  Niestety aktualnie na własne zyczenie pozbyłem sie tej mozliwości.