Autor Wątek: Co was ostatnio zszokowało?  (Przeczytany 1410413 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 528
  • Venus as a goodboi
Lamborghini Aventador musiałbym spłacać całe życie, więc go nie kupuję. Takie trudne?
A może jednak mam ochotę na nie? To trzeba coś zrobić w tym celu.

Może opracować i otworzyć własny dochodowy biznes albo ostro podnieść własne kwalifikacje, żeby nie pracować za minimalną krajową? Nie, to byłoby zbyt proste. Będę krzyczał na ulicy, że mi sie należy.



Pivo, zupełnie no offence, ale przeczytaj książkę Rafała Wośa "Dziecięca choroba liberalizmu".

http://www.empik.com/dziecieca-choroba-liberalizmu-wos-rafal,p1100640886,ksiazka-p

Nie wszystko jest tak proste, jak by się to mogło wydawać. PPozdro.

Akurat Rafał Woś to dość kontrowersyjna postać, jeśli chodzi o postulaty ekonomiczne, ale również polecam przeczytać, bo nawet jak się człowiek w 100% z tym nie zgadza, to na pewno skłania do refleksji i rozszerza horyzonty. Dlatego ja ostatnio czytam samych idolów patologicznych neoliberałów :D (głównie dla beki, ale czasem też coś można ciekawego wynieść dla samego siebie - poglądów może nie zmieni, ale perspektywę patrzenia na obecny rynek i przede wszystkim zarządzanie własnymi finansami, jak najbardziej). Wracając do tematu, jest na jakimś facebookowym fanpage'u seria "lewackie lektury" czy coś w ten deseń - wszystkie warte przeczytania.
« Ostatnia zmiana: 16 Sty, 2015, 15:49:19 wysłana przez gizmi7 »