Autor Wątek: Co was w życiu smuci?  (Przeczytany 203074 razy)

Offline gizmi7

  • Pr0
  • Wiadomości: 1 516
  • Venus as a goodboi
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #275 17 Maj, 2014, 16:28:55 »
Nie wiem, w czym "picie browara, jedzenie pizzy, śmianie się i luz" się kłócą z dodatkową atrakcją w postaci gier komputerowych w trakcie imprezy, jako wallflower zupełnie się nie identyfikuję ze stanowiskiem, że "wirtualne atrakcje zabijają zdrową interakcję między ludźmi" - uważam, że jest wręcz przeciwnie. Sam zawsze uważałem za atrakcyjniejsze "niefizyczne" formy spędzania wolnego czasu - gry komputerowe, gazety, komiksy, książki, muzyka; jeszcze należę do tych, którzy się wychowali na podwórku i zasmakowali całej tej otoczki, ale nie uważam, że to jest w jakikolwiek sposób lepsze od dzieciństwa spędzonego w jakikolwiek inny sposób, podwórkowe znajomości i tak kompletnie zanikły, podobnie jak szkolne - każdy poszedł w swoją stronę i nikt za nikim specjalnie nie tęskni.

Może teraz jest moda na "samodoskonalenie", bycie wysportowanym, a zdrowie, młodość i siła urosły do rangi wartości w życiu, ale niestety tego nie kupuję, tak jak i całej reszty tej marketingowo-kapitalistycznej papki. Nie będzie mi to potrzebne ani do zarabiania pieniędzy ani nie jest do bycia zadowolonym z siebie i mojego życia.