Autor Wątek: Co was w życiu smuci?  (Przeczytany 203070 razy)

Offline selfslave

  • Gaduła
  • Wiadomości: 245
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #275 16 Maj, 2014, 14:43:14 »
Jeśli w pewnych kwestiach jest gorzej to nie wydaje mi się to bezpośrednio winą komórek i tabletów. Wydaje mi się, że to pokolenie o którym rozmawiamy dostanie po prostu mocniej po dupie, aby się ogarnąć, ale się ogarną. Rówieśnicy, których uważałem za skończonych idiotów też się z czasem ogarnęli, aż jestem zdziwiony. Dobrze jest mieć miłe wspomnienia i być z siebie zadowolonym, ale jak tak spróbuję spojrzeć obiektywnie to nie wiem czy jako nastolatek byłem wiele mądrzejszy od obecnych nastolatków. Na pewno tak mi się wtedy wydawało ;D Ale też marnowałem czas, też robiłem głupoty i miałem wyrobione mocne zdanie na wszystkie tematy, chociaż gówno wiedziałem.

To co na pewno jest złe to tak jak pisze Commelina, rozciąganie tego wieku. Kiedyś było się dzieckiem, a później dorosłym. Społeczeństwo wymagało od człowieka dojrzałości. Tworzenie lifestyle'u, który pozwala na bycie bezmyślnym nastolatkiem jest chujowe. Niektórzy tak się wczuwają, że nigdy nie przestają być durnymi nastolatkami. Wszyscy takich znamy. Gimnazjum to przedłużyło, tak samo jak imprezowe kierunki na studiach. Pewnie to się i tak samo ustabilizuje, bo bezmyślna sielanka nigdy nie trwa długo.