Autor Wątek: Co was w życiu smuci?  (Przeczytany 203056 razy)

Offline Bjørn

  • Pr0
  • Wiadomości: 3 363
  • Imponderabilistyczny monopluralista.
Odp: Co was w życiu smuci?
« Odpowiedź #275 16 Maj, 2014, 12:09:44 »
A ja tylko dodam, że w Holandii orliki i trawiaste boiska są dosłownie wszędzie, częstym widokiem jest np trawiaste boisko i dwie bramki 20m od wejścia do supermarketu. A czy u nas Tesco czy inny Lidl zgodziłby się na coś takiego kosztem powierzchni parkingowej? :D już to widzę... :D

Ogólnie w Holandii promowany jest mocno sportowy tryb życia. Wszędzie, dosłownie wszędzie są drogi rowerowe, wieczorami mnóstwo ludzi uprawia jogging, co weekend jakieś sport games są organizowane, w których biorą udział całe rodziny (ale najczęstsze zestawienie drużynowe to ekipa tata z synem, często w wieku szkoły podstawowej).

Smutno, że Polska za biedna, że socjaldemokratyczny rząd woli dusić podatki już właściwie to na chujwieco. ;)

A polska młodzież? Intelektualna i kulturalna pauperyzacja. Istnieją wyjątki, mam nadzieję, że całkiem sporo, ale póki promowane będzie to co w Eurowizji, póki będą uchwalane ustawy w Europarlamencie o krzywiźnie banana, o tym, że ślimaki to ryby, o niemożliwości wędzenia mięsa i... ech, nie chce mi się już rozpisywać. Weltschmerz jak tylko pomyślę o polityce w Polsce. :)
. : : Death Metal und Jazz : : . || dubstepowe banjo w djencie || . : : Fractal > all your amps : : .