Autor Wątek: stringi dla hardkorowców :D  (Przeczytany 55034 razy)

Offline Tolein

  • Pr0
  • Wiadomości: 725
Odp: stringi dla hardkorowców :D
« Odpowiedź #150 16 Sty, 2009, 12:08:29 »
Potwierdzam (tak, jesteśmy obaj endorserami tanich strun, mamy za darmo struny, gitary, piece, domy i samochody, tylko prawko trzeba zrobić jeszcze). Są zdecydowanie nadgorliwi jeśli chodzi o wysyłanie przesyłek (jedną dostałem dwa razy, tzn. jedną odebrałem ze skrzynki, druga była na poczcie, ale jej nie odbierałem, dodam, że pierwsza doszła tuż przed świętami, w czasie największego młynu, w ciągu jakiejś doby od zamówienia), mają do klienta pełne, wręcz chore, zaufanie (zważając na fakt, że wysyłają Ci struny zanim wpłacisz pieniądze, zwykłą przesyłką listową, tak więc jeśli ktoś nie ma skrupułów, może ich spokojnie "wyruchać", bo wierzą na słowo). Do tego dobre ceny (nie wiem jak to się dzieje, ale jak obczajałem ze dwa dni temu ceny strun, tj. ot tak sobie policzyłem wszystkie 41 grubości, po jednej sztuce i mi wyszło mniej niż 150zł) i takie smaczki jak rozmowa o pierwszej nad ranem "ja rozumiem, że to zapewne nie są pańskie godziny służbowe, ale chciałem spytać, czy paczka wczoraj wyszła? bo chciałem zamienić grubość jednej struny".
Co do prenumeraty i zmian, to Musza jest jakiś dziwny i się ogranicza do jednej zmiany, co paczkę, ja jestem bardziej "chory" i zmiany robię duużo częściej. I jak na razie nie otrzymałem pocztą żadnego rachunku od psychoterapeuty. Nie usłyszałem też żadnego niemiłego słowa.
Pełen profesjonalizm.
I to nie jest kwestia tego, że ja kogoś nie lubię, faworyzuję, dyskryminuje, czy coś. Po prostu tam mi wychodzi taniej, zresztą, panowie z FilmyMuzycznej sami mówili, że dla nich struny to jest dodatek do interesu i nie będą mieli z tego kokosów. Niewątpliwym ich plusem jest to, że oprócz EB, znajdziemy tam DRki i GHSy. Ale już drobnych akcesoriów jak kostki, czy Wonder Wipes od EB nie znalazłem.
Innymi słowy, coś sprawiło, że właśnie u nich złożyłem zamówienie i uwierzcie mi, że nie uprawiam czczej gadaniny. Może 3 zamówienia to zbyt mało, żeby wróżyć na przyszłość. W każdym razie, dam znać, jak już odkryję, przy której zmianie prenumerowanego zamówienia natrafimy na granicę wytrzymałości psychicznej obsługi TanichStrun.pl.
And if the band you're in starts playing different tunes
I'll see you on the dark side of the moon

 

Related Topics

  Temat / Zaczęty przez Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
50 Odpowiedzi
22600 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 11 Wrz, 2013, 13:33:36
wysłana przez Gveir
32 Odpowiedzi
11179 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Sty, 2012, 21:18:10
wysłana przez Rachet
6 Odpowiedzi
2806 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 10 Wrz, 2012, 22:48:37
wysłana przez Sulphur
4 Odpowiedzi
1130 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 22 Gru, 2012, 18:08:17
wysłana przez Frantic
16 Odpowiedzi
7445 Wyświetleń
Ostatnia wiadomość 12 Sie, 2015, 07:38:40
wysłana przez MrJ