Autor Wątek: Kącik fitness  (Przeczytany 376786 razy)

Offline Sulphur

  • Pr0
  • Wiadomości: 554
    • Octagony
Odp: Kącik fitness
« Odpowiedź #1150 24 Kwi, 2013, 19:49:21 »

Ktoś coś słyszał/próbował dietę zgodną z grupa krwi ?

A tutaj mogę się już wypowiedzieć więcej. Ta dieta, to raczej nie dieta na chudnięcie, a bardziej lecznicza. Jak pisałem wcześniej, mam problemy z flakami i unikanie produktów, które mam opisane w tabeli działa zajebiście. Każdy jest inny i po prostu musi odnaleźć swoją "drogę" (jak bardzo lamersko to nie brzmi).
Mnie rozkurwiało kichy po mleku, ziemniakach, pszenicy, długo zanim poznałem diete z grupą krwi. Patrze w tabele a tu jeb, wszystko się zgadza. Więc to nie jest tylko wiara, że coś działa.
Około 80% ludzi nie trawi mleka i im w kichach robi się ferment. Pszenica= gluten, zlepia wszystko i zatyka jelita. Cukier= pożywka dla grzybów, pasożytów (około 90 % obecnych dolegliwości społeczeństwa, które według lekarzy są nie do zidentyfikowania i nie praktycznie nie istnieją). Ograniczcie/wyeliminujcie te 3 produkty i daje sobie rękę uciąć, że schudniecie.
Dodatkowo patrzcie na skład produktów, które spożywacie. Wywalcie te z glutaminianem, benzoesanem, aspartamem (podczas rozkładu w naszym organizmie powstaje metanol, a nie trzeba chyba mówić co on czyni :) i innymi magicznymi rzeczami z E i kodem.
Wiem to z doświadczenia, i z nauki (jestem biologiem analitycznym). Te pare rad zapewni wam diametralny skok samopoczucia oraz ogólnego zdrowia.